Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Padła pompka od centralnego.Jak otworzyć bagaznik?Pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Padła mi pompka od centralnego i mam problem w otworzeniu bagaznika.Jeden kolega mówił mi że otworze za pomocą węzyków pod kanapą.Tak też zrobiłem i dmuchałem/wyciagałem powietrze.Klapka,drzwi sie otworzyły ale bagaznika nie otworze za chiny.Jak by tego było mało to mam nie składaną kanape by sie dotać do bagaznika.

Opublikowano

Czym dmuchałeś?

Zamek bagażnika masz pneumatyczny?

Opublikowano
  • Autor

Tak,pneumatyk.Dmuchałem sprężarką na niskim cisnieniu.Okazało sie że trzeba wyciągać powietrze-ale to nie pomaga.Coś syczy w bagazniku jak dmucham i tyle

Czytałem że można otworzyć wiercąc dziurke pod tablicą rejestracyją.Orientuje sie ktoś w którym mniej wiecej miejscu ?

Opublikowano

Nie możesz poprostu kluczykiem ?

Opublikowano
  • Autor

Nie włoże kluczyka do wkładki w bagazniku.

Opublikowano

W takim razie musisz wywiercić dziurę tak jak pisałeś. Zdejmij tablicę rejestracyjną i mniej więcej na środku ramki, zarówno w pionie, jak i poziomie. Tylko musisz mieć potem cienkie i długie szczypce żeby złapać cięgno.

---------- Post dopisany 04-02-2013 at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 14:52 ----------

Jak w tym miejscu co zaznaczyłem wywiercicie dziurkę to małym śrubokrętem uda wam się podważyć dźwigienkę i otworzyć bagażnik.

DSCN0862J_xsaapwh.JPG

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego za zrobienie i wrzucenie zdjęcia.Jutro sie za to zabieram i napisze co z tego wyszło.

Opublikowano

jeśli masz skłądaną kanapę to od tyłu auta wejdz i zdejmij tapicerke i do dzieła

Opublikowano
  • Autor

Problem kolego w tym że kanapa jest nie składana ale o tym pisałem na samym początku.

Opublikowano

kluczykiem, mój też nie wchodził kluczyk, pojechałem do fachury wziął nowy kluczyk tzw surówkę (chodziło żeby nie był scyzoryk bom scyzoryk pękłby) wsadził w zamek pare razy z wyczuciem uderzył w kluczyk, potem psiknął preparatem penetrującym brud wypłynął i moim scyzorem pokręcał lewa prawa lewa prawa do oporu i kluczyk coraz bardziej się obracał i się obrócił do pożądanego poziomu. Kazał olej silnikowy wpuszczać do zamka

Opublikowano

To nie lepiej przewiercić zamek?

Jak coś syczy, to pewnie mieszek pękł od nadciśnienia :)

Opublikowano

dziwnie masz bo ja u siebie to wciagalem powietrze dosc mocno ustami i sie otworzył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.