Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Padła pompka od centralnego.Jak otworzyć bagaznik?Pilne


Dawid89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Padła mi pompka od centralnego i mam problem w otworzeniu bagaznika.Jeden kolega mówił mi że otworze za pomocą węzyków pod kanapą.Tak też zrobiłem i dmuchałem/wyciagałem powietrze.Klapka,drzwi sie otworzyły ale bagaznika nie otworze za chiny.Jak by tego było mało to mam nie składaną kanape by sie dotać do bagaznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,pneumatyk.Dmuchałem sprężarką na niskim cisnieniu.Okazało sie że trzeba wyciągać powietrze-ale to nie pomaga.Coś syczy w bagazniku jak dmucham i tyle

Czytałem że można otworzyć wiercąc dziurke pod tablicą rejestracyją.Orientuje sie ktoś w którym mniej wiecej miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musisz wywiercić dziurę tak jak pisałeś. Zdejmij tablicę rejestracyjną i mniej więcej na środku ramki, zarówno w pionie, jak i poziomie. Tylko musisz mieć potem cienkie i długie szczypce żeby złapać cięgno.

---------- Post dopisany 04-02-2013 at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 14:52 ----------

Jak w tym miejscu co zaznaczyłem wywiercicie dziurkę to małym śrubokrętem uda wam się podważyć dźwigienkę i otworzyć bagażnik.

DSCN0862J_xsaapwh.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz skłądaną kanapę to od tyłu auta wejdz i zdejmij tapicerke i do dzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczykiem, mój też nie wchodził kluczyk, pojechałem do fachury wziął nowy kluczyk tzw surówkę (chodziło żeby nie był scyzoryk bom scyzoryk pękłby) wsadził w zamek pare razy z wyczuciem uderzył w kluczyk, potem psiknął preparatem penetrującym brud wypłynął i moim scyzorem pokręcał lewa prawa lewa prawa do oporu i kluczyk coraz bardziej się obracał i się obrócił do pożądanego poziomu. Kazał olej silnikowy wpuszczać do zamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej przewiercić zamek?

Jak coś syczy, to pewnie mieszek pękł od nadciśnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie masz bo ja u siebie to wciagalem powietrze dosc mocno ustami i sie otworzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...