Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszki silnika


krisjaworski

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam problem ze znalezieniem poduszek pod silnik do mojego samochodu.jedna jest z czujnikiem nie tylko jest droga ale nie moge jej nigdzie znalezc.moje pytanie czy moge zamontowac normalna poduszke bez czujnika??czy oprocz bledow na wagu beda jakies inne problemy???z gory dzieki.pzdr4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w AFV'ie ma poduszki bez "czujnikow" i wszystko jest ok.tylko na VAG'u wywala błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno moze glupie pytanie,ale zapodaje, w samochodzie fabrycznie sa dwie poduszki z czujnikiem czy tylko jedna??? bo u mnie jest tylko lewa z czujnikiem, mozliwe ze druga byla zastapiona poduszka bez czujnika ale nigdzi nie moge znalezc kabli i wczesniej wag nie pokazywal mi bledu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna jest z czujnikiem druga bez. Ja bym nie ryzykowal z zamiennikami. No i nie kupuj używek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem chyba wszystkie sklepy internetowe i nie moge znalezc tej poduszki z czujnikiem, gdzie ja moge kupic???

---------- Post dopisany 03-02-2013 at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 11:23 ----------

kyos podpowie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegów (np. TOM77, dzik,..) z forum w dziale "Sprzedam - ogłoszenia komercyjne dla firm), może oni mają:wink: Też nie pchałbym się w używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o poduszki to podobno tylko oryginały dają rade więc dużego manewru poza ASO nie masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o poduszki to podobno tylko oryginały dają rade więc dużego manewru poza ASO nie masz...

Dokładnie to samo słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fantastycznie, ktos juz kupowal???jaka cena???

Cena poduszki dla disla (4cyl.) w 2004 roku kosztuje ponad 400zł

Tylko nie znalazłem kodu silnika w tym roczniku jaki masz podany ALL:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mój mechanik kupował w aso za chyba 290 z czujnikiem i 230 bez. Ale musiałbym go dokładnie popytać bo już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj dzwoniłem do mojego mechanika i on kupił je za 440 z czujnikiem i 400 bez czujnika. Ale nie kupował ich w audi tylko w vw bo wychodziły taniej. Także sorki za pierwszą kalkulacje mam kiepska pamięć do liczb. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jedną poduszę z czujnikiem kupisz dwa komplety używanych oryginalnych w super stanie :) Wymiana tylko na ori wchodzi w grę podobno nawet febi jest do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to nic sie nie dzieje.poprostu jak cos jest nie tak z moim samochodem to zawsze to naprawiam.w tym przypadku sprawdzalem vagiem klime bo mi lewa strona ciagle grzeje. wyszedl blad czujnika poduszki.aczkolwiek ostatnio do polowy wjechalem samochodem do morskiej wody(nie specjalnie:) wylala zatoka i slona woda zalatwila mi wszystkie rolki silnika) zdalem sobie sprawe ze czujnik poprostu mogl ulec awarii na skutek tego ze cala poducha byla zanurzona w wodzie i narazie daje sobie spokoj.w czerwcu jade do serwisu na przeglad wiec sprawdze czy poduchy ok.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...