Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Srebrna A-Czwórka Arka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

szkoda, szkoda że nie 18 albo 19 ale i tak tą szerokość felgi udało mi się nabyć w przyzwoitych pieniądzach ;p

Opublikowano

i tak zmienisz na 18" :wink:

Opublikowano
  • Autor

no na przyszły sezon :decayed: ile można jeździć na jednych felach hehe najpierw trzeba zalożyć :kwasny:

Opublikowano

Dawaj dystanse i będzie :kox:

Tylko się pospiesz bo zaraz zimówki trzeba będzie zakładać :naughty:

Ale teraz to to leży :naughty:

I budzie przydała by się teraz jakaś korekta lakieru przy tych świecących kółkach... :whistling:

I w ten sposób mody się nigdy nie kończą :jerk:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie niedługo zima a ja jeszcze letnich nie mam :facepalm:

Korekta lakieru już chodzi za mną od ponad miesiąca i śni mi się po nocach ale za biedny jestem bo najpierw trzeba byłoby zrobić zaprawki gdzie rdza wyłazi i tu kilka części do malowania może jak wygram w lotka to się doczekam tej korekty:decayed:

Opublikowano
i tak zmienisz na 18" :wink:

Albo od razu na 19" :decayed:

Opublikowano

ładna sztuka

Opublikowano

Posadzisz i bedzie bajka, teraz dobra koza :D powodzonka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

robertuss tak jak pisałem no na felgach się nie jeździ cały czas zobaczymy co przyszły sezon pokaże nie wykluczam 19 :grin: bardzo mi się podobają takie jak masz w sygnaturze ale wolałem skręcane :wink:

walekpiter dzięki do ideału jeszcze dużo brakuje, ale powoli ją ogarniam :wink:

flin looknij kilka postów w górę aktualne fotki nadal koza :decayed:?

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 16:10 ----------

Witam Panowie po przerwie, niestety PC mi padł i nie mam jak was tu odwiedzać jedynie przez tel :(

Robię malutką aktualizację gdyż autko skręcone, teraz będą dalsze mody:wink: Ciekawe co wpadnie pierwsze:decayed:?

A tutaj fotki:

dsc0605fs.jpg

dsc0603d.jpg

dsc0602wq.jpg

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

Postanowiłem troszkę zaszaleć z pomarańczą, więc okleiłem dekorki:

dsc0594fo.jpg

Niedokładnie okleiłem, porobiły się zagniotki i pęcherzyki, więc zdarłem. Myślę, że znajdę kogoś, kto mi to ładnie zrobi, to nie jest robota na moje nerwy :decayed:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Myslałem o oklejeniu tylnego logo w pomarańcz co o tym sądzicie?

Opublikowano

Przy pomarańczowych kołach takie wstawki w tym samym kolorze są mile widziane :good:

Bardzo ładnie się prezentuje :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.