Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Srebrna A-Czwórka Arka


twister13

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne koło :decayed:

Zauważyłem, że coraz częściej do srebrnych samochodów zakładają felgi w takim kolorze sam się nad takim nawet zastanawiałem.

Jak założysz to szybko zapodaj fotkę bo jestem ciekawy efektu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem kiedy założę :angry: tak jak napisałem muszę je skręcić, znaleźć dobrego gumiarza co mi naciągnie mi opony. Chciałbym się uporać z tym do końca tygodnia. Jeśli bardzo jesteś ciekaw jak takie fele mogą się prezentować na aucie, to tu masz link do tematu, w którym załączyłem fotki z virtual tunigu, który wykonałem http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/pomoc-doborze-koloru-felg-266569/.

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2013 at 21:52 ----------

Dziś pogoda i zdrowie pozwoliły na zabawę z felgami.

Dopolerowałem ranty, troszkę słabiutko ale efekt mnie zadowala :wink:

dsc05671e.jpg

i skręciłem (3 godziny kręcenia śrubek jakaś masakra, dodam że to moja pierwsza przygoda ze skręcaniem)

dsc05711i.jpg

W sobotę będą założone oponki. W przyszłym tygodniu zakupię dystanse i pierścienie centrujące, więc felgi powędrują na autko i się pochwalę. Jeszcze ten nieszczęsny gwint, żeby to jakoś wyglądało:smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie ciężko znaleźć dobrą używkę a na nowy dobrej firmy mnie nie stać :(

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 08:03 ----------

W sobotę byłem założyć opony i zrobiłem pierwsze przymiarki jakaś masakra :facepalm: trzeba szybko kupić gwint i zniwelować ten prześwit.

A tutaj fotki z przymiarki:

dsc05781wbt.jpg

dsc05751u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że bardzo chętnie z tym gwintem do dołu, ale autko jest też do jazdy na co dzień :(. Nie mam drugiego i czasem będzie ciężko z mocną glebą. Natomiast air ride nie wchodzi w grę bo jest drogi i dla cieniasów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne alu, ale tak jak napisali poprzednicy na glebe gnojka ;) Tylko, że wtedy to będzie bardzo ślicznie wyglądać, ale nie będzie za bardzo praktyczne. Ja mam aktualnie autko na gwincie, tylko, że stoi na 18 calowych alu, 235/40 to jeszcze nie jest tak źle, gorzej mam z wiejskim zderzakiem przednim który mi nie pozwala na przejazd przez ' śpiących policjantów '.

Ale tak ogólnie ładne autko, srebrne mi się podobają. Myślałeś może nad przyciemnieniem szyb na maxa, czy delikatnie tył oraz przód ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojajebie :decayed: Ale prześwit :naughty: To u mnie jeszcze tragedii nie ma :decayed:

Nie no, musi coś iść w dół bo teraz te kółka zamiast robić efekt to szpecą...

A jakie tam oponki założyłeś? A z resztą, co za różnica, sprowadź go na ziemię, nie koniecznie na max, przy gwincie ustalisz sobie najwyżej jakiś kompromis :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie OJAJEBIE :decayed: Panowie wstyd tak jeździć, nawet ich nie zakładałem, czekam aż będzie gwint. Chyba kupuję dziś TaTechnixa i do końca tygodnia będzie cacy :). Kurcze nigdzie nie idzie dostać dobrej firmy gwinta używki a jak były to się spóźniłem i ch.... z tego :(.

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

witek9292 myślałem nad przyciemnieniem szyb delikatnie a wszystkich ale brak funduszy teraz desperacko szukam gwinta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem Twój temat i widziałem, że Twoje autko domaga się gleby :decayed: ja teraz szukam dystansów i pierścieni centrujących co by mi te felgi tam weszły i późnym wieczorkiem zapadnie decyzja o gwincie :D

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Z dystansami się wstrzymam aż dojdzie gwint który zakupiłem przed momentem i wtedy spasuje Zawieszenie Gwintowane Audi A4 B5 TuningART GWINT (3165761580) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pochwalę się oczywiście jak zmontuję :grin:. Dziękuję, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twister, porządną folie kup i sobie sam przyciemnisz :) Ja przyciemniałem sam, wydałem kupe kasy bo na początku mi nie wychodziło, ale wkoncu po jakims czasie elegancko mi wyszło. Tylko trzeba kupić porządna folie, najlepiej szybę wyjąć i wtedy jest ok. Trochę zabawy i nerwów jest ale warto, bo robisz to sam dla swojej gabloty i to jest najlepsze jak dla mnie :)

Ale jeśli miałbyś jechać do warsztatu i oni by Ci mieli przyciemniać, to poczekaj z tym. Pierw gwint, bo szpeci szpara :) Ja mam ta technix czy jakoś tak, siedzi w aucie od 2012 roku i wszystko elegancko pracuje jak należy. Dobre są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaj relację jak ten gwint przyjdzie i szybko montuj, tylko szybko :decayed: Zanim wypłatę dostanę :grin:

---------- Post dopisany at 07:22 ---------- Poprzedni post napisany at 07:11 ----------

A właśnie, tam nie trzeba z tyłu wymienić jakichś górnych mocowań na poliftowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiem co tam trzeba robić żeby pasował :decayed: Myślę że jutro, bądź pojutrze przyjdzie ten gwint. Od razu go założę i zobaczymy co to wyjdzie :) Jestem dobrej myśli :) Czytałem ostatnio coś takiego, że MTS to tak naprawdę Ta-Technix tylko nalepka nalepiona od MTS. Ktoś odklejał ją szukając jakichś numerów części i pod nalepką MTS ujawił się TA :facepalm:. 400zł różnicy więc po co przepłacać ,dlatego padło na TA. Myślałem też o FK tym najtańszym. Tył jest na podwójnej sprężynie co nie robi z auta betonu, ale 1200 też trzeba dać :thumbdown:

Witek9292 mam dobrego znajomego w okolicy co przyciemniał mi za 300 cały tył w a3, więc a4 też chyba oddam. Ja jestem zbyt nerwowy człowiek, zaraz się denerwuję jak coś mi nie idzie przy pracy i rzucam wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa bo to wszystko i tak jest z "miski ryżu" pewnie robione :wink:

Tylko kurde... Ja to bym się chciał najpierw karnąć kawałek na gwincie bo mam zerowe doświadczenie i nie chce się potem wk***ić że się jeździć nie da :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zawsze do usług :). Teraz jestem trochę zdezorientowany bo nie wiem jakie będę potrzebować mocowania przed czy polift i czy jakieś odboje jeśli tak to stoję z gwintem do wypłaty :facepalm:

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 19:57 ----------

No właśnie dziś odebrałem gwinciora :decayed:

dsc05801nf.jpg

I okazuje się, że sam sobie nie dam rady tego zrobić, ponieważ nie mam ściągaczy do sprężyn nie wiem jakie są mocowania czy potrzebuję przedlift czy polift i nie wiem co z odbojami czy też zakładać masakra jakaś

---------- Post dopisany 06-05-2013 at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 18:22 ----------

Witam Panowie po długim weekendzie :hi:

W piątek znalazłem czas na zalożenie gwinta :decayed: było trochę roboty ale efekt :kox:

Tutaj macie fotkę po założeniu:

dsc05821ex.jpg

A tutaj z kolejnej przymiarki felg, już się niemogę doczekać dystansów i pierścieni

dsc05891d.jpg

dsc05861y.jpg

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Myślałem żeby troszkę podnieść przód, gdyż jadąc w koleinach potrafi przytrzeć spodem :thumbdown: ogólnie wrażenia z jazdy są spoko, może troszkę za mocno odbija po wjechaniu w dziurę ale idzie przeżyć. Jak na tak niską cenę gwintu to frajda z jazdy i wygladu auta spoko, także wszystkim polecam markę TuningArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że bardzo chętnie z tym gwintem do dołu, ale autko jest też do jazdy na co dzień :(. Nie mam drugiego i czasem będzie ciężko z mocną glebą. Natomiast air ride nie wchodzi w grę bo jest drogi i dla cieniasów :D

:decayed:

nisko siedzi :wink: jest dobrze ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założysz dystanse to podkręcisz :decayed: naciąg i felga :jerk: szkoda, że nie 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...