Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki kolor felg????????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym zrobił białe w pozostałych przypadkach nie widać tej felgi albo wygląda tak jak by była uj***na.

Jak pójdziesz w ciemn kolor to wywal te chromy z lusterek bo to jakoś nie będzie pasowało:thumbdown:

Opublikowano

biale :decayed:

Opublikowano

hello kitty :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
hello kitty :facepalm:

hehe, dla mojej młodszej córki by się spodobało :D

Opublikowano

Grafit jednak zlewa się z tym kolorem nadwozia :whistling: Czerń ale nie w macie tylko połysk :wink:

Opublikowano

Zdecydowanie białe :kox:

Opublikowano
  • Autor
Grafit jednak zlewa się z tym kolorem nadwozia :whistling: Czerń ale nie w macie tylko połysk :wink:

Pół-mat tak, połysk nie bardzo; mam złe wspomnienia, bo jak mi sie felgi swieciły to i opony smarowałem silikonem cały czas :D A jak klocki troszke przypylą to i nie bedzie widać przynajmniej

a w tej miałem spokój :)

a3_moja.jpg

a3_moja2.jpg

Opublikowano

ja waliłbym w biel :wink:

Opublikowano

tak jak się koledzy wypowiadali, grafit półmat, będzie się dobrze komponował ze srebrną budą, sam tak mam ;)

Opublikowano
  • Autor
tak jak się koledzy wypowiadali, grafit półmat, będzie się dobrze komponował ze srebrną budą, sam tak mam ;)

jak masz jakąś fotkę to wrzuć ją tu.

Opublikowano

akurat w tym momencie nie dysponuję aktualnym zdjęciem, ale tu można coś znaleźć

Galeria - Kategoria: Auta po renowacji cz.2

Opublikowano

białe i będzie kozak :kox:

Opublikowano
  • Autor

Białe są fajne tysz, ale myć mi się ich co drugi dzień, to nie chce :)

Opublikowano
Białe są fajne tysz, ale myć mi się ich co drugi dzień, to nie chce :)

:facepalm: a to po błocie jeździsz, że masz je myć codziennie? :wink:

nie pisz tak, że Ci się nie chce bo aż wstyd..

Opublikowano

Też uważam że biały najlepiej pasuje.

Opublikowano
  • Autor
Białe są fajne tysz, ale myć mi się ich co drugi dzień, to nie chce :)

:facepalm: a to po błocie jeździsz, że masz je myć codziennie? :wink:

nie pisz tak, że Ci się nie chce bo aż wstyd..

nie chodzi o błoto, tylko o pył z klocków hamulcowych, karcher za bardzo go bez chemii nie chce brać

Opublikowano
Białe są fajne tysz, ale myć mi się ich co drugi dzień, to nie chce :)

:facepalm: a to po błocie jeździsz, że masz je myć codziennie? :wink:

nie pisz tak, że Ci się nie chce bo aż wstyd..

nie chodzi o błoto, tylko o pył z klocków hamulcowych, karcher za bardzo go bez chemii nie chce brać

kolego jak dbasz tak masz :wink: chemia i jazda :wink: popatrz ile osób sugeruje CI białe :wink:

Opublikowano
  • Autor

a co na to powiecie?

loba_rs4.jpg

czarne za***iście sie prezentują, buda ten sam kolor w zasadzie.

Opublikowano

fajny ten RSik :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.