Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie zawieszenie w B5


lukisz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy A4 B5 mają zawieszenie aluminiowe, takie jak w B6?

Mój teść chce kupić A3 quattro bo nie ma aluminiowego zawieszenia, ja go chce przekonać do A4 B5 quattro - bo to stały napęd, a nie haldex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 nie ma wielowahaczu a4 i a6 maja juz wielowachaczowe = kosztowne w wymianie lemfordera cos około 1100zł. b6 również ma wielowachacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak mam do wymiany 5 wahaczy to czy bardziej sie opłaca kupić tylko te 5 czy odrazu cały zestaw ?

cały zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a powiedz mi kolego czy jest jakaś poruwnywalna firma według jakości do lemforderów

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

bo cały zestaw gdzieś w łodzi chyba w inter cars to powiedzieli że ponad 2000zł kosztuje lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro od 1200zł w góre za kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to widze że w niekturych sklepach maja niezły przelicznik napisałem do tomka z forum ktury załatwia części ile by u niego kosztowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tomasza mam od niego komplet febi

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

weź ten inter cars kopnij w zadek drogie wszystko u nich że masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz mam okazje kupić zestaw febi za 1000zł równe i nie wiem czy brać czy jakąś inną fime bo niektuzi jszcze piszą żeby brać ruville

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz ten 1000 zł to weź jakoś się ściśnij i daj te 1500 zł za LEMA. Będziesz spał spokojnie że nic lepszego nie mogłeś kupić , a tak to bedziesz się wk***iał że moze faktycznie mogłes dorzucić te 500 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz nie zabardzo z tym ściskaniem sie bo za jednym zamachem robie remont silnika i zawieche a ze to bedzie robione wszystko w garazu bez kanału to zeby sie dostac do miski od spodu to trzeba opuscic zawieche troche a po tym przydało by sie zrobic zbieżność a bez sensu robic zbierzność teraz i za miesiac jak bym uzbierał na zawieche lepszą i wtedy znowu zbieżność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokoję cię że po 3 dniach z febi sie nic nie dzieje :grin: maiłem podobny dylemat i padło na febi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokoję cię że po 3 dniach z febi sie nic nie dzieje :grin: maiłem podobny dylemat i padło na febi.

a powiedz mi kiedy wymieniałes na febi i ile juz przejechałeś i czy cos sie dzieje z tym zawieszeniem czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz ponoć niekture firmy konkurują ze sobą z jakością a te lemforderki to pewnie i tak nie są tak wytrzymałe jak oryginały a jak narazie mam remont silnika teraz i właśnie zawieche wiec przez jakiś czas nie bedzie takiej kasy żeby dołożyć do lemfordera a febi też sobie ludzie chwalą niektuzi kładą jakieś master sporty czy cos takiego i te polecają ale takich to ja nie chce u mnie wchodzi w gre tylko febi i lem ale na lema nie bedzie mnie stać jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

febi spadło trochę na psy bo co raz więcej ich wyrobów jest chyba chińska

kup albo tanie MSy za 5 stówek, albo Lemy, choć ja mam u siebie Ruville, 15tys i nic nie puka jak na razie

ewentualnie TRW jeśli trafisz na oryginały, bo takie też szły na pierwszy montaż

ps. używaj trochę słownika bo Twoje błędy ortograficzne aż szczypią me oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...