Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to ciekawe jak będzie działać.

Ja ze swojej jestem zadowolony. Koszt nieduży, a już się sprawdziła.

Dev, jakbyś miał chwilkę i ochotę, wrzuciłem posta dzisiaj odnośnie Audi a4 1.8 t znajomka. Może coś Ci do głowy wpadnie, byłbym wdzięczny.

---------- Post dopisany 14-06-2014 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 20:29 ----------

Wczoraj zrobiłem trasę bournemouth - Stansted Londyn. Bak lpg pełny przy wyjeździe, zatankowany pod samym prawie lotnisku. Czyli 224 km i dolałem 22.58 l gazu. Czyli jakieś 10 l/100 km.

Całkiem fajny wynik, jak na jazdę średniej prędkości 130 km/h :decayed:

Kto leciał czarną B7 w avancie wczoraj niedaleko Stansted? Mimo że się nagrał na kamerkę to nie idze wyczytać rejestracji :facepalm:

---------- Post dopisany 04-07-2014 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 13:52 ----------

A to tak sobie przyuważyłem:

u2e2ysyz.jpg

evy2ejet.jpg

Całkiem ładne kropelki ;-)

Opublikowano

Jak te heble? Piszcza?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Piszczą i klikają, wkur...ją na maksa. Prawa strona tylko. Czekam na jarzmo od Deva.

Opublikowano
:sesese:
Opublikowano
  • Autor

aaaaaa, weeeeź :grin:

Opublikowano

W paniedzielnik poleci, sorry znowu zapomniałem.

Opublikowano
  • Autor

Wiedziałem :polew:

Opublikowano

A lezy caly czas na wierzchu :facepalm:

Po to abym nie zapomniał.....

Opublikowano
  • Autor

Hehehe, jak budzik ktòry ma budzić a każdy go jebut

Opublikowano

Jutro rano jak przyjadę do warsztatu to od razu spakuje.

---------- Post dopisany 10-07-2014 at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2014 at 23:04 ----------

Doszła paka ???

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nic nie przyszło.

Jak tylko będę miał to dam znać.

Kasa doszła?

Opublikowano

Nie wiem, nie sprawdzałem

Opublikowano

hahahahha

Opublikowano
  • Autor

No i się dogadali... :-)

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

Paka właśnie doszła :-)

---------- Post dopisany 13-07-2014 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2014 at 10:45 ----------

Dev, wrzuciłem dzisiaj jarzmo, zgadnij co...

Opublikowano

Kolor auta zaje...:slina:

Opublikowano
No i się dogadali... :-)

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

Paka właśnie doszła :-)

---------- Post dopisany 13-07-2014 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2014 at 10:45 ----------

Dev, wrzuciłem dzisiaj jarzmo, zgadnij co...

To samo :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko jest ok. Przecież pisałem że zmieniałem juz wszystko stronami prócz jarzma. Także możesz sprawdzić co jest nie tak z nim. Jutro wysyłam ;-)

Opublikowano

Oki, czekam na pake. Smsem podeślę dane do wysyłki.

Opublikowano
  • Autor

Oki, dzięki.

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

I taki UJ... Pojeździłem chwilę i to samo.

Kuźwa, tylko ta prawa strona dalej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.