Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli cały zacisk do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

A to uj z tym ustrojstwem.

Opublikowano

Mowilem ze wysle Ci kompletny. ..

Opublikowano
  • Autor

No czy coś... Teraz to już kij z tym.

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

Kuźwa, jak wpadłem na rondo na pełnej kur...ie to myślałem ze coś się urywa. Metaliczny dźwięk, "klunk"?

Myślę sprawdzę, znowu skręt w prawo i to samo przy obciążeniu. W lewo tego nie ma...

Znowu wizyta na garażu mnie czeka :-/

Opublikowano

Furka super.gratulacje

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kuźwa, jak nie urok, mam strzelanie z wydechu, z rana i jak kończę prace. Wypadające zapłony ? Świece niedawno zmienione, czyżby cewka któraś? Na vagu kompletnie nic nie pokazuje... Jak sprawdzić domowym sposobem, jest szansa?

Dev, możesz dać jakiś filmik ze swojego rekordera, kolega szuka i nie wiem czy mu wziąść to co ja mam czy Twoja ma lepszą jakość.

Opublikowano

Niestety nic nie mam, ale moge nagrac,

Nic nie nagrywam bo jezdze w kółko z domu do warsztatu i spowrotem.

Ale jak chcesz to jutro cos nagram.

Opublikowano
  • Autor

Jak dasz rade to wrzuć mi na maila, please. Dzięki

Jak tu się kur... A nie wkur... ic!

023a2baff4258f4289ce6c2e7fa8cdc5.jpg

e083941f982731a4fafd81da42c9a23b.jpg

e2eb0cf0864b7209e459a284d556260f.jpg

Jakiś pierd.... ony ku**s wjechał mi w bok. Przerysował i chyba w środku coś połamał. Oczywiście nic nikt się nie przyznał.

Przeglądam kamerkę, może coś zarejestrowała.

No i uj.... proszę...ku**s się nawet nie przyznał...

kolejna zaleta kamerki:

Opublikowano

Kutasiarz jeden! Kamerka już chyba dawno na siebie zarobiła :)

Opublikowano
  • Autor

Właśnie.... Jutro zapłaci 500 f za to... ku**s

Opublikowano

Co to za parówa ???

Opublikowano

ja je**e. co to za model kamerki? bo tez sie przymierzam. No i czy rozwiazales ostatnią sprawę?

Opublikowano
  • Autor

Kamerka to ta:

http://archiwum.allegro.pl/oferta/kamera-samochodowa-hdmi-h-264-1080p12m-ev-2-0-2-0-i4234867676.html

A sprawy z strzelaniem i wypadaniem zaplonow jeszcze nie zrobiona. Auto do gazownika jedzie bo to raczej LPG wina. Sprawdzałem wczoraj. Najpierw wypadal zaplon na pierwszym cylindrze zmieniłem świece i cewkę. A później przy przechodzeniu z LPG n benzynę wypadają na wszystkich. Wiec coś jest nie halo z LPG moim zdaniem oczywiście.

Opublikowano

ja jebe powiesić kutasa tylko za jaja.

Opublikowano
  • Autor

Decyzja zapadła... eSa na handel...

Moja nowa maszynka:

548586ee9b831b4cdadbd3ac312b0e9e.jpg

5c18579bb11c24f201ba2d78a34c73b4.jpg

a64a4ed30772eb763ca7f96fe19ce5cd.jpg

8aaf9852a2c9bf91a599c06f2e0168d8.jpg

Nic nie puka, nic nie stuka. Automat, dieselek, gazu nie trzeba montować, pali mało [emoji5]

Edytowane przez Ksiadz

Opublikowano

Ale strzała :polew:

Opublikowano
  • Autor

A wiesz jak tym się wygodnie jeździ... Ja w szoku...

Opublikowano

Ale na światłach jak ruszasz to chyba nogą trzeba się odepchnąć, co?? ;-)

Opublikowano
  • Autor

Hehehe... Trzeba było na początku. Miał błąd przepływki. Stał długi czas bo właściciele w wieku 86 lat już nie jeździli.

Błąd skasowany, koła mielą przy ruszaniu, taka moc tam siedzi.

Poza tym za całe 300 funtów wiec nie ma co narzekać ;-p

Edytowane przez Ksiadz

Opublikowano

lipa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.