Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spalony ksenon


roverck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio mi się spalił chyba żarnik w lewej lampie i moje pytanie czy tam jest żarnik czy zwykła żarówka H1 ,mam audi a4 b5 z 1999r polifcie lampy mam soczewkowe. Umówiłem się na wymianę ale boję się że gość może mnie zrobić w ch... jak tam będą żarówki a zapłace jak za ksenony ,jak mogę to sprawdzić? Mam takie lampy REFLEKTOR LAMPA PRZÓD LEWA AUDI A4 B5 LIFT (2932534197) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ksenon zapala się błyskiem, po czym przetwornica statkuje napiecie, auto wyposazone oryginalnie w xenony posiada spryskiwacze w zderzaku, jesli mialbys dokladanych hid, mialbys przetwornice dokladane za lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% masz zwykłą żarówkę jeśli nie pisze na lampie d2s a i nikt nie modził przy światłach to skąd by się panie ksenon tam znalazł ??

spryskiwaczy nie masz ?? a samopoziomowanie masz ???

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

a i nie h1 a h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączam światła to nie ma błysku tylko światło robi się coraz jaśniejsze aż całkiem się rozjaśni, nie mam spryskiwaczy a poziom swiateł ustawiam normalnie za pomocą pokrętła. Barwę światła mam jasno-niebieską. Gdzie znajduję się przetwornica? Gdzie jest dokładnie napis d2s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciąg żarówke zrob zdjęcie to Ci powiemy, bo jeżeli Ty nie wiesz gdzie jest przetwornica a operujesz hasłem xenon to brak mi słow:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d2s na kloszu lampy a przetwornica od spodu lampy fabrycznie, najlepiej jak kolega wyżej zrób zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d2s na kloszu lampy a przetwornica od spodu lampy fabrycznie, najlepiej jak kolega wyżej zrób zdjęcie :)

jak kolega nie wie jakie ma żarówki to w sumie pewnie też nie wie jak ja wymontowac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :facepalm:

Skoro pokrętłem reguluje i brak sprysków, to chyba normalne, że nie ma ksenonów -chyba że dorezane HIDy, ale wtedy zwykły heniu nie będzie miał takich żarników i pozostaje allegro :wink:

A poza konkursem to ksenon się wypala i około 3 dni przed zgaśnięciem zmienia kolor na pomarańczowy, a jak od razu gaśnie to nie wina żarnika tylko przetwornica padła - ale to kolegi nie dotyczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil zrób foto lamp ale od środka tzn od strony silnika jak potrafisz to zdejmij osłonę żarówki prawdopodobnie 2 metalowe zatrzaski i masz otwarte robisz foto i powiem ci wszystko o twojej żarówce :decayed:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Audi A4 B5 – Wymiana przednich żarówek kierunkowskazów | Audi moją pasją

tu masz jak masz taka zarówke jak na obrazku (nie chodzi o tą pomarańczową) to masz h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel jak kupował samochód to sprzedający mu powiedział, że ma xenon i chłopak w niewiedzy zył 2 tygodnie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał do mnie pokazać auto, jak się przejechałem to zwróciłem uwage ze ma słabe światła... Szybkie wyłączenie i włączenie świateł i się okazało ze ma zwykłe lampy, co ciekawe ma zderzak ze spryskami. Jak się o tym dowiedział to zaczał dokładnie sprawdzać samochód i jeszcze kilka innych rzeczy wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...