Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Srebrny S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od piątku zacząłem śmigać nowym a4. Samochód musiałem zmienić ze względu na niespodziewany pobyt za granicą. Wcześniej była taka:

2012-08-17

file.html

Teraz wybór padł na A4 B6 z silnikiem 1.9 tdi (AVF) 130KM w pakiecie S-line.

Co do modów raczej brak kasy na jakiekolwiek (lecz nigdy nie mów nigdy:decayed:).

P.S. co sądzicie o tym silniku?

2013-02-03

file.html

file.html

Opublikowano

W UK nazwali to pakiet SPORT:) Silnik jak najardziej OK! Bardzo ladna! Szerokosci!

Opublikowano

parę rzeczy można zawsze mu dołożyć.. np. podłokietnik, RNS-E, bi-xenony itd. :whistling:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, graty zakupu. Szerokości :)

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

Samochód sprawdziłem miernikiem lakieru. Niestety zderzaków nie miałem możliwości bo są plastikowe :) Audi nie było nigdzie malowane więc duży plus za to. Z tym podłokietnikiem nie głupi pomysł bo wygodniej na pewno by było. No i tempomat by się przydał w podróży do ojczyzny tylko nie wiem jak się za to zabrać i jakie koszta by mnie to uczyniło.

Opublikowano

Dobra b6, ładnie prezentuje się :)

Opublikowano

Ładny sedanik. :good: Trochę nad nim popracować i będzie git. :decayed:

Opublikowano

gratk izakupu kolego

zew s-line robi robote

jak mieszkasz niedaleko mnie to wpadaj na mody.. tempomat rns-e bluetooth itp ogarniemy bez problemu

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

jakbys bym zainteresowany wieksza felga np taka jak u mnie to mam komplecik na zbyciu :)

Opublikowano
  • Autor

Przydało by się i w środku trochę zmienić ale kaski narazie brak.. Ubepieczenie mnie zjadło :decayed: Do Aberdeen spory kawałek bo coś koło 270 mil, ale dziękuję za zaproszenie :wink: Za alu również podziękuję - brak kaski :wink:

Opublikowano

Z czasem ogarniesz sobie jakies mody

ja przez jakis czas tez nie chcialem zmieniac nic a jednak :)

Daj zdjecia srodka jeszcze

ile masz szyb w pradzie wogole?

Opublikowano

witam koledzy furka naprawde ladna ale szczerze to mam pytanko do kolegi andr3i chodzi mi o ten bluetooth w rns e jak sie do tego zabrac bo wisi mi ten uchwyt na tel tak bezuzytecznie i chcialbym cos z tym zrobic a jezeli mieszkasz w czestochowie to mam niedaleko i moze cos bys pomogl w tym temacie pzdr

Opublikowano
  • Autor

Szybki w automacie mam 4 :cwaniak: A zdjęcia wstawie jutro z rana jak jakieś pstryknę ;)

Andr3i mój brat jest pełen podziwu dla Twojego V-max. Ile Ci autko popala? W mojej b5 (150KM) jak podeptałem to 16l. potrafiła wziąć.

EDIT:

Zdjęcia ze środka:

2013-02-16

file.html

file.html

Opublikowano

Fajnie wyposazona :) rns-e bedzie praktycznie p&p dzieki 2din.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

ładniutka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.