Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam Problem ze szczelnością


VPLD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem iż mam nieszczelność w miejcu gdzie łączą się rury od katalizatora i rura główna, jak dobrze uszczelnić dwie rury od wydechu ? jakaś pasta czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie to zlacze jest skrecane wiec pewnie pomogla by wymiana metalowej uszczelki. Jest tez tzw. cement do tlumnikow firmy BOSAL , ja uzywalem przy wymianie srodkowego tlumnika , jak oczyscisz powierzchnie i poczekasz az dobrze wyschnie to naprawde robie sie jak cement .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest specjalna pasta uszczelaniajaca , w tym miejscu co piszecz czesto wydmuc**je

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

PASTA USZCZELNIAJĄCA DO TŁUMIKÓW BOSAL 190g.!!! (2967954941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tą pastą... szybko się wykruszy a wtedy jeszcze większa nieszczelność. Kup nowe uszczelki w aso i ewentualnie nowe śruby i będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tą pastą... szybko się wykruszy a wtedy jeszcze większa nieszczelność. Kup nowe uszczelki w aso i ewentualnie nowe śruby i będzie po problemie.

e no Grzes jak mialem stary tlumnik jeszcze to obsmarowalem tym czyms jakos sie trzymalo :wink: zreszta jak sie nie chcesz bawic z pastami srubami uszczelkami itd zaspawac obejme i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu pchać pasty pod starą złączkę skoro przepuszcza jest już pewnie skorodowana ja za nową płaciłem 13 euro to w kraju na pewno taniej znajdziesz i dopiero wtedy warto przy montażu dać trochę pasty. Warto też zwrócić uwagę żeby śruby złączki skręcić na bokach unikniesz zachaczeniem o dremple i inne zwalniacze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o to chodzi ale może to da rade Zamienniki do 265-119 w a8 wymieniałem tylko rury trzeba wysmarować smarem uszczelniającym do wydechów i zakładasz ten zacisk.

Chyba że mówisz o tej uszczelce http://www.iczesci.com/imgparts/5849034.jpg to w aso 60zl kosztuje a ciężko o zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że mówisz o tej uszczelce http://www.iczesci.com/imgparts/5849034.jpg to w aso 60zl kosztuje a ciężko o zamienniki.

... raczej o ta chodzi :wink: cena w ASO za ta czesc wcale nie jest wysoka + pewna jakosc :jerk:

a "zamienniki" sa i kosztuja podobnie :whistling: 10-20zl taniej czyli obecnie jedna / dwie dobre kawy na wynos :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem u siebie zamiennik złączki z firmy polmot kosztował 23zł w hurtowni i bez żadnej pasty idealnie trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...