Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyrzuca płyn chłodniczy


krystian455

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za informacje jutro zmienię termostat a jak nie pomorze to ściągam głowice takie bulgotanie (przelewanie sie płynu) to tez słyszę z okolicy climatronica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeździsz spokojnie tzn. do 2,5 tys. to wszystko jest ok??

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

Uszczelka pod głowicą do wymiany. Taka zabawa to około 700zł -800zł . Robocizna, planowanie, i uszczelki, płyn. Daj sobie spokój z tym termostatem bo i tak nic to nie zmieni ......

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bulgocze to znaczy ze jest zapowietrzony. i narazie odpusc sobie uszczelke tylko porob porzadek z ukladem chlodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po niedzieli wyciągam głowice wszystko na to wskazuje

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:12 ----------

jak bulgocze to znaczy ze jest zapowietrzony. i narazie odpusc sobie uszczelke tylko porob porzadek z ukladem chlodzenia.

jak by byl zapowietrzony to nie bylo by ogrzewania ja ogrzewanie mam odpowietrzałem tym wężem co do nagrzewnicy wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty bedziesz mi tu mowil. odpowietrz dobrze i nie sugeruj sie tym ze masz ogrzewanie :facepalm: .nawet na zapowietrzonym leci cieple powietrze. po 1 dobry termostat najlepiej ori

2.sprawdz pompe wody

3.odpowietrz

4.dopiero teraz mysl o uszczelce.

a jeszcze twoj termostat otwiera sie wogule????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj termostat sie nie otwiera ale cisnienie robi mi nawet jak 2km przejadę tak dynamicznie mowie teraz przy mrozach czy moze byc zapowietrzony? jak złapie 90 to strasznie jest gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mu ciagle od paru dni mowie niech kupi dobry termostat i to moze byc jego wina ze robi sie cisnienie. mialem to samo co ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobię tak jak mówicie

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

ja mu ciagle od paru dni mowie niech kupi dobry termostat i to moze byc jego wina ze robi sie cisnienie. mialem to samo co ty

mozesz opisac swoj problem co ci sie dokladnie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz link do mojego tematu http://a4-klub.pl/uklad-chlodzenia-158/wyrzuca-plyn-niech-ktos-madry-sie-wypowie-254280/ tez mialem duze cisnienie w ukladzie i wyrzucało plyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takich zabiegach jakie jej zaserwowałeś aż dziwne by było żeby była cała :polew:

Szkoda było 100 na ori termostat to teraz 1tysiak na naprawę glowy , jak się jeszcze nadaje:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...