Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Guru :thumbdown:

:hi::decayed:

Wiedziałem że się ucieszysz :kox:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet nie wiesz jak bardzo :decayed:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item854610172_felgi_oryginal_audi_a8_a6_a4_18_idealne.html co do tych felg to . czy to są na pewno ORI ? bo mają pierścienie centrujące włożone a wszystkie audi łącznie z A8 mają otwór 57,1 :gwizdanie:

a w ogóle to siema z wieczora :bry:

joł

Faktycznie są pierścienie, ale są też napisy RONAL i made in germany. Może felgi jeździły w innej marce?

Opublikowano

:bicz: :bicz: :bicz:

Somes i Diman na chwilkę mnie nie byłó bo szykowałem dla mojej ukochanej żonki kolacyjkę :wink4:

No wiecie tak żeby pozwoliła mi trochę porezać w póznijszym czasie przy autku ....

... a rezania jest sporo :

- TIP

- FMIC

- turbo BOOST

- no i może jakieś wydajniejsze wtryski , kto wie :naughty:

- na koniec jakiś programik :kox: :kox:

więc warto zadowalać żonkę pod każdą postacią :gwizdanie:

Opublikowano

Faktycznie są pierścienie, ale są też napisy RONAL i made in germany. Może felgi jeździły w innej marce?

może i racja :mysli:

Opublikowano

No wiecie tak żeby pozwoliła mi trochę porezać w póznijszym czasie przy autku ....

... a rezania jest sporo :

- TIP

- FMIC

- turbo BOOST

- no i może jakieś wydajniejsze wtryski , kto wie :naughty:

- na koniec jakiś programik :kox: :kox:

więc warto zadowalać żonkę pod każdą postacią :gwizdanie:

N / C ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

więc warto zadowalać żonkę pod każdą postacią :gwizdanie:

Pod postacią psa też :decayed:

Opublikowano

:bicz: :bicz: :bicz:

Somes i Diman na chwilkę mnie nie byłó bo szykowałem dla mojej ukochanej żonki kolacyjkę :wink4:

No wiecie tak żeby pozwoliła mi trochę porezać w póznijszym czasie przy autku ....

... a rezania jest sporo :

- TIP

- FMIC

- turbo BOOST

- no i może jakieś wydajniejsze wtryski , kto wie :naughty:

- na koniec jakiś programik :kox: :kox:

więc warto zadowalać żonkę pod każdą postacią :gwizdanie:

a Ty musisz mnie tak naśladować?

wiedziałem żeby nie mówić o wtryskach... :gwizdanie:

Opublikowano

- TIP

- FMIC

- turbo BOOST

- no i może jakieś wydajniejsze wtryski , kto wie :naughty:

- na koniec jakiś programik :kox: :kox:

więc warto zadowalać żonkę pod każdą postacią :gwizdanie:

przy Twoim tempie zadowalania to prędzej b16 będzie niż to zrobisz :wink4:

:polew:

Opublikowano

Szanowni :hi:

Opublikowano

- TIP

- FMIC

- turbo BOOST

- no i może jakieś wydajniejsze wtryski , kto wie :naughty:

- na koniec jakiś programik :kox: :kox:

więc warto zadowalać żonkę pod każdą postacią :gwizdanie:

przy Twoim tempie zadowalania to prędzej b16 będzie niż to zrobisz :wink4:

:polew:

nie wiedziałeś że ja w garażu trzymam F16 :polew: :polew: :polew:

dlatego audi stoi pod chmurką :decayed:

Opublikowano

Szanowni :hi:

:hi:

Guru :thumbdown:

:hi::decayed:

Wiedziałem że się ucieszysz :kox:

:hi:

Opublikowano

Szanowni :hi:

Powitać :hi:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item854610172_felgi_oryginal_audi_a8_a6_a4_18_idealne.html co do tych felg to . czy to są na pewno ORI ? bo mają pierścienie centrujące włożone a wszystkie audi łącznie z A8 mają otwór 57,1 :gwizdanie:

a w ogóle to siema z wieczora :bry:

joł

Faktycznie są pierścienie, ale są też napisy RONAL i made in germany. Może felgi jeździły w innej marce?

tylko jak jeździły w innym aucie to w jakim ? bo VW , AUDI , SKODA i SEAT mają 57,1 a merol który ma też 5x112 ma otwór 66,6 z tego co pamiętam :wink4:
Opublikowano

Szanowni :hi:

:hi:
Opublikowano

Ja może zmęczony po pracy jestem ale zrozumiałem to dopiero jak przeczytałem drugi raz :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_problem_z_wskazaniami_na_klimatroniku-t109076.0.html;msg1275690#msg1275690

Opublikowano

Szanowni :hi:

witam najszybszego różowego na gliwickich :hi:

A może i w klubie? :naughty: Ktoś to sprawdzał? :decayed:

Opublikowano

Ja może zmęczony po pracy jestem ale zrozumiałem to dopiero jak przeczytałem drugi raz :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_problem_z_wskazaniami_na_klimatroniku-t109076.0.html;msg1275690#msg1275690

:polew: :polew: :polew:

ja przeczytałem raz i nie wiem o co biega :decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:23_________________________________________________ale po świętach to chyba normalne :naughty:

Opublikowano

Gregory zależy jak na to patrzeć :decayed:

poza tym co z tą najszybszą ośką? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.