Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a ja jestem, widzę że jednak bez spamu :decayed:

a ja dziś nic nie piłem, bo kuzyn był do 24 w robocie więc pił ojciec i wujek :confused4:

ale za to po 24 jak już drogi zrobiły się puste to "trochę" go powoziłem, SZOK, ciągle odkrywam zalety tego napędu, przy 60km/h zarzuciło mnie bokiem, puściłem gaz, d*pą mnie obróciło jeszcze bardziej, więc nie ma co, gaz do dechy na dwójce i auto jedzie prosto :kox:

normalnie, jestem w szoku, nogi miałem już miękkie :polew:

Bish kopt, pogadamy jak dokładnie będzie wszystko podane... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wyjazd w góry odpada - skoda która we mnie dziś wparowała ma kasacje a co bedzie z S4 się okaże........... ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wyjazd w góry odpada - skoda która we mnie dziś wparowała ma kasacje a co bedzie z S4 się okaże........... ;( ;( ;(

:doh1: :smutas:

no to nie ciekawie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wyjazd w góry odpada - skoda która we mnie dziś wparowała ma kasacje a co bedzie z S4 się okaże........... ;( ;( ;(

uuu ktoś przejął po mnie niefart :thumbdown:

dobry z rana :kox::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie sypie za oknem co, chyba ktos za bardzo modlil sie o snieg :cool1:

:gwizdanie:

:hi:

ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do wtorkowych warunków :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pojdzie to bedzie prawdziwa biala zima.

ja wlasnie wrocilem z drugiego juz dzisiaj odsniezania, a dopiero jest 10:00 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sky wrzuc to jeszcze raz bo ten link nie chodzi[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:19_________________________________________________oki dziala[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:19_________________________________________________slabo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:27_________________________________________________

niezły mały bączek :kox:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:31_________________________________________________

RlIz9.jpg

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:33_________________________________________________http://moto.onet.pl/1591856,1,1032-km-w-starym-vw-polo,artykul.html?node=24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ty mi tu nie podskakuj patricos bo ja mam ambitne plany :cool1:

zam Twoje plany :good:

są ambitne i co najważniejsze rozsądne :decayed:

sie zobaczy bo cos majkel mi pisal ze pompki nie daja rady musze do aligatora zadzwonic i zobaczyc co on powie[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:11_________________________________________________wiec narazie pojde chyba w zawias i sciema szyb

Diman pompki daja rade seryjne ale tak do 205 KM wiecej na tym co chcesz moze nie wyjsc, to co ty chcesz to wlasnie robil jaro4444 i tez ma lekko ponad 2 i pisal ze to juz calkiem inne auto :good:

poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_koncepcja_na_dlubniecie_parcha_cz2_wynik_ostateczny_205_km408_nm-t70392.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie majkelu no ja tam grubo nie mieze jak pokaze 200KM to bedzie git jak nie to tez i mowiesz ze na tych pompkach da rade bo mnie ostatnio zmartwiles[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________a masz plik do projektu jaro[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:51_________________________________________________dzieki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem znalezc tej pierwszej czesci tego projektu tam byly zdjecia tego co potrzeba razem z numerami ori czesci, bo jaro kierowal sie tym zeby wszystko bylo w oryginale bez wiekszych przerobek i zeby nie rzucalo sie w oczy :naughty: takie ori autko z niby 140 motorkiem :tongue4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:56_________________________________________________Mirek jezeli bedzie tak jak gadalismy przez tel ze ty w swoim 3 osoby ja w swoim 3 to chyba lepiej jak pojedziemy multivanem i tak stoi u mnie, wlasciciel sie zgodził i nawet trasa mu dobrze zrobi bo od 3 tygodni stoi tylko na tym mrozie no i zawsze mniej na paliwko wyjdzie a tam jeszcze lodóweczka z zimnymi browarami, stoliczek wiec wszystko do dogadania, Gregor przyjedzie do mnie zostawi swoje auto i przyjedziemy po Was, oczywiscie jak nic sie nie zmieni np ilosc osób bo na pokład tylko 7 wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...