Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ja juz tez po zabiegu regulacji zderzaka i powiem Ci Diman teraz to moje auto wyglada lepiej jak z salonu wyjechało :gwizdanie:

Tylko mi sie wczoraj robota przeciągneła :polew: dzis sie budze auto zrobione, mnie głowa boli a w kuchni puste 2x0,7 i 1x 0,5 :polew:

Ja tam dojade ale pewnie pozniej troszku bo bede wyjezdzał o 10 z Gliwic

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Majki ty to masz zdrowie :blink:

Opublikowano

Majki ty to masz zdrowie :blink:

Arek tak to jest jak koledzy niby do pomocy przychodzą :wink4: a tak naprawde rece w kieszeni i tylko wyciagają je zeby polać :polew:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano

Dziś pewnie wszyscy w Kamieniu podziwiają furmanki i dziewczynki :gwizdanie:

Bawcie się dobrze :drunk:

Ja ostatnio na nic nie znajduję czasu ... tyle roboty wokoło ,że nie ma jak tego ogarnąć :kwasny:

Opublikowano

:hi:

i zaraz spadam,szkoda w domu sie kisic w taką pogode :naughty:

Opublikowano

:hi:

ja juz tez po zabiegu regulacji zderzaka i powiem Ci Diman teraz to moje auto wyglada lepiej jak z salonu wyjechało :gwizdanie:

Tylko mi sie wczoraj robota przeciągneła :polew: dzis sie budze auto zrobione, mnie głowa boli a w kuchni puste 2x0,7 i 1x 0,5 :polew:

Ja tam dojade ale pewnie pozniej troszku bo bede wyjezdzał o 10 z Gliwic

no jak tylko wrócę to zaraz regulujemy i moje wozidło

Siemano :hi:

Opublikowano

Siemano :hi:

hello mr.diman how are you ?

:polew: :polew:

Opublikowano

Siemano :hi:

hello mr.diman how are you ?

:polew: :polew:

ok dobrze dziękuje :gwizdanie:

Opublikowano

robota ciężka pewnie

%%%%% :drunk:

Opublikowano

robota ciężka pewnie

%%%%% :drunk:

robota nie ale te procenty sa masakra :decayed:

Opublikowano

robota ciężka pewnie

%%%%% :drunk:

robota nie ale te procenty sa masakra :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

spadam cos zjesc jakos apetyt wraca :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: ja juz tez w domu, co tu dużo pisać wyjazd jak zwykle udany :naughty:

Człowiek sie dotlenił dymem z palonych gum :polew:

Nasz Prezes sie tak wkręcił że co przejazd to lepsze czasy krecił

No i Mirek powiem Ci ze prezentowało sie auto na torze :good:

Tylko nie wiem czemu ale speaker Cie zapowiadał to mówił audi a4-kierowca Michał Skapczyk :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: ja juz tez w domu, co tu dużo pisać wyjazd jak zwykle udany :naughty:

Człowiek sie dotlenił dymem z palonych gum :polew:

Nasz Prezes sie tak wkręcił że co przejazd to lepsze czasy krecił

No i Mirek powiem Ci ze prezentowało sie auto na torze :good:

Tylko nie wiem czemu ale speaker Cie zapowiadał to mówił audi a4-kierowca Michał Skapczyk :gwizdanie:

Siema no Grubo było :naughty: Miron po prostu tak niewyraznie pisze :polew:

Opublikowano

Krolu wez tez grilla bo na tyle osob to na tym jednym braknie miejsca :rolleyes:

aha :hi: z rana

teraz to przeczytałem :gwizdanie:

A poza tym to było mega jak zawsze :kox::notworthy: :notworthy: tylko trochę mnie twarz piecze :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu wez tez grilla bo na tyle osob to na tym jednym braknie miejsca :rolleyes:

aha :hi: z rana

teraz to przeczytałem :gwizdanie:

A poza tym to było mega jak zawsze :kox::notworthy: :notworthy: tylko trochę mnie twarz piecze :gwizdanie:

Nie tylko Ciebie.... :polew:

Opublikowano

Kilka fotek - Miron rajdowiec :kox:

jr2_i.jpg

Miron vs. R36:

pe8Ei.jpg

Miron objeżdża Shreka :gwizdanie: :gwizdanie:

HhNXJ.jpg

Pucek i kiełbaska :

jCoJ.jpg

no i stały punkt programu:

penC9.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.