Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: z wieczora , na piątek odpadamy :wallbash: :wallbash: :a4fan: idzie do blacharza

Dajesz fure na święta do blacharza ... ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak

gupek

w miejscu gdzie Bulik wyleciał nie poradziło sobie nawet Q , także i tak dobrze , że tylko takie straty :wink4:

Daj namiary,będę omijał to miejsce szerokim łukiem :gwizdanie:

jak będziesz kiedyś jechał do Zabrza i nagle GPS poinformuje Cie , że jesteś poza trasą to to jest tam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: lepiej tego niewytłumacze :decayed:

Dobrze że nikomu nic się nie stało

:good: no własnie :a4fan: to twarda sztuka

Obym nie musiał się o tym nigdy przekonywać.

Choć o twardości Audi w zeszłym roku się przekonałem jak wjechał we mnie autobus :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Choć o twardości Audi w zeszłym roku się przekonałem jak wjechał we mnie autobus :gwizdanie:

I jeszcze się tym chwalisz :decayed: Fajne masz to B5, nawet nie poznać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczora , na piątek odpadamy :wallbash: :wallbash: :a4fan: idzie do blacharza

Dajesz fure na święta do blacharza ... ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

tak

gupek

w miejscu gdzie Bulik wyleciał nie poradziło sobie nawet Q , także i tak dobrze , że tylko takie straty :wink4:

Daj namiary,będę omijał to miejsce szerokim łukiem :gwizdanie:

jak będziesz kiedyś jechał do Zabrza i nagle GPS poinformuje Cie , że jesteś poza trasą to to jest tam :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: lepiej tego niewytłumacze :decayed:

Dobrze że nikomu nic się nie stało

:good: no własnie :a4fan: to twarda sztuka

Obym nie musiał się o tym nigdy przekonywać.

Choć o twardości Audi w zeszłym roku się przekonałem jak wjechał we mnie autobus :gwizdanie:

to przedemną lezało juz A8 :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to B4 dostało strzała z autobusu.W ostatni napad zimy w marcu.Nawet komunikacja miejska wymiękła wtedy.

A4 kupiłem dopiero w maju i jeszcze nie walona była :>

IMG_1347.jpg

IMG_1348.jpg

80% jak umnie tylko ja mam lewa str i dostałem tylne dzwi [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:33_________________________________________________mykam odespać ten nerwowy dzień :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to B4 dostało strzała z autobusu.W ostatni napad zimy w marcu.Nawet komunikacja miejska wymiękła wtedy.

A4 kupiłem dopiero w maju i jeszcze nie walona była :>

IMG_1347.jpg

IMG_1348.jpg

80% jak umnie tylko ja mam lewa str i dostałem tylne dzwi [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:33_________________________________________________mykam odespać ten nerwowy dzień :hi:

No a mi się wtedy zrobił mały banan z auta :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ,odwilż to raczej jest powód do ;( ,chyba ,że na letnich jeszcze śmigasz i stąd ten humorek :decayed:

mnie to akurat nic a nic nie cieszy - dla mnie mogło by być wszystko śniegiem zarypane

a to ja się też pod tym podpiszę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty ,w górach to powinien leżeć okrągły rok :decayed: by decha nie stygła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak twierdził do czasu kiedy kupił auto z quattro :decayed:

ADRem też latałem na ręcznym gdzie się tylko dało, ale to nic w porównaniu do tego co można robić teraz :rolleyes:

Święta racja :) Nawet Outlander nie daje rady tak jak Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: rankiem

Mirek dopisz mojego bracika (ale nie Tomka tylko Radka), więc jednak będą dzieci na zlocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miron dopisz mnie do listy a będę zaszczycony i przyjadę na tą wigilię wigilii :decayed: :decayed: :decayed:

Nie dopiszesz mnie i tak przyjadę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...