Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Mario najlepszego w takim razie :drunk: :drunk: Pamietaj, że okazje beda min 2 pod rząd :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Stawiam w Bukowinie na Zimowym...

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Hub , Ty lepiej poszukaj jakąś pojemną karte SD , bo masz niezłą kamerke , a na takim spocie , jak jeszcze będzie Pelex to musi być jakiś dzwon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario najlepszego w takim razie :drunk: :drunk: Pamietaj, że okazje beda min 2 pod rząd :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Stawiam w Bukowinie na Zimowym...

:polew: :polew: :polew:

Burżuj :polew: :polew: :polew:

Hub , Ty lepiej poszukaj jakąś pojemną karte SD , bo masz niezłą kamerke , a na takim spocie , jak jeszcze będzie Pelex to musi być jakiś dzwon :decayed:

Coś pokombinujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto nie doczytal/nie dostał PW jeszcze raz zapraszam na spota do Żor w czwartek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hub , Ty lepiej poszukaj jakąś pojemną karte SD , bo masz niezłą kamerke , a na takim spocie , jak jeszcze będzie Pelex to musi być jakiś dzwon :decayed:

Keżor :tongue4: haha to dobre ale ja już mam fure dla podstarzałego dziadka i z szaleństw nic nie będzie :wink4: no chyba że śnieg będzie :gwizdanie:

A ha Mario sory że tak późno :confused4: ale wszystkiego najlepszego Leoniarzu jeden stary jakoś nie zauważyłem że miałeś wczoraj urodziny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hub , Ty lepiej poszukaj jakąś pojemną karte SD , bo masz niezłą kamerke , a na takim spocie , jak jeszcze będzie Pelex to musi być jakiś dzwon :decayed:

Keżor :tongue4: haha to dobre ale ja już mam fure dla podstarzałego dziadka i z szaleństw nic nie będzie :wink4: no chyba że śnieg będzie :gwizdanie:

Hmm nie wiem jak w SG ale u mnie sypie i zaczyna się robić biało :naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 09:05_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim sypaniem to nic z tego nie będzie - mogło by przydupić do kolan :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 09:36_________________________________________________PLAN PIĄTKOWEGO ZLOTU

18.00 Przyjazd Forum (czyli standard - bez zmian)

Będzie pewnie kocioł z zaparkowaniem więc parkujemy gdzie popadnie

19.30 Wyjazd z Forum

Przemieszczamy się do Pizzeri Piwniczka na ul.Wieczorka 18 http://dobrapizza.prv.pl/index.html

tam mamy rezerwację lokalu z dobrym jedzonkiem w przyzwoitych cenach zaś na przeciwko mamy rezerwację parkingu strzeżonego z opłatą 5zł od auta bez naliczania czasowego

20.00 Wspólna msza z podziękowaniem za quattro w audi

20.30 Czas na posiłek (zakup we własnym zakresie - kto co lubi a jest w czym wybierać)

21.00 Modlitwa w intencji tańszych części

22.00 Spowiedź przed żonami/dziewczynami z wszystkiego co zmodziliśmy za ich plecami, co poszło w auto z kupki pieniędzy przeznaczonej na remont w kuchni.Tutaj też mówimy o wszystkim co już leży w garażu i czeka na zmodzenie o czym oczywiście nie wiedzą i to jest też ta chwila w której się przyznajemy że przestawiona im wiosną cena za alu+opony dotyczyła 1 szt. a nie kpl. jak mówiliśmy

22.30 Czas wolny i szukanie nowej żony/dziewczyny bo obecna już pewnie wybiegła z lokalu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Miron to dobre :>

Zastanawiam się nad tym czy tyle samochodów zmieści się na strzeżonym bo w lokalu pewnie damy rade

Pod Forum to pewnie zablokujemy oba wjazdy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie martw z tym strzeżonym - temat ogarnięty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie martw z tym strzeżonym - temat ogarnięty :wink4:

A co zrobili dwupoziomowy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich informacji wynika że nie ale mogę się mylić[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 10:21_________________________________________________

nic się nie martw z tym strzeżonym - temat ogarnięty :wink4:

A co zrobili dwupoziomowy :tongue4:

mamy rezerwację - więc damy radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też :polew:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 10:23_________________________________________________nie ma żadnego parkingu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też :polew:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 10:23_________________________________________________nie ma żadnego parkingu :polew:

A Pywniczka zamknięta z powodu świąt :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.12 godz.18.00 ZLOT WIGILIJNY

PLAN PIĄTKOWEGO ZLOTU

18.00 Przyjazd Forum (czyli standard - bez zmian)

Będzie pewnie kocioł z zaparkowaniem więc parkujemy gdzie popadnie

19.30 Wyjazd z Forum

Przemieszczamy się do Pizzeri Piwniczka na ul.Wieczorka 18 http://dobrapizza.prv.pl/index.html

tam mamy rezerwację lokalu z dobrym jedzonkiem w przyzwoitych cenach zaś na przeciwko mamy rezerwację parkingu strzeżonego z opłatą 5zł od auta bez naliczania czasowego

20.00 Wspólna msza z podziękowaniem za quattro w audi20.30 Czas na posiłek (zakup we własnym zakresie - kto co lubi a jest w czym wybierać)

21.00 Modlitwa w intencji tańszych części 22.00 Spowiedź przed żonami/dziewczynami z wszystkiego co zmodziliśmy za ich plecami, co poszło w auto z kupki pieniędzy przeznaczonej na remont w kuchni.Tutaj też mówimy o wszystkim co już leży w garażu i czeka na zmodzenie o czym oczywiście nie wiedzą i to jest też ta chwila w której się przyznajemy że przestawiona im wiosną cena za alu+opony dotyczyła 1 szt. a nie kpl. jak mówiliśmy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nosz kurw cały Miron :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:good:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 10:31_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...