Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Widzę że lista długa :decayed: , ciekawe ile osób się wyłamie :gwizdanie:

Nikt... trza byc twardym jak kminek... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Widzę że lista długa :decayed: , ciekawe ile osób się wyłamie :gwizdanie:

Nikt... trza byc twardym jak kminek... :decayed:

Mam nadzieję :good: Fajne foty będą jak tyle autek dojedzie. Ciekawę jak tam z miejscem będzie bo to dzień przed wigilią i świętami a ludzie jak mają wolne to na spacer do marketów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Widzę że lista długa :decayed: , ciekawe ile osób się wyłamie :gwizdanie:

Nikt... trza byc twardym jak kminek... :decayed:

:good: :good: :good:

no wlaśnie Miron masz jakieś wyjście awaryjne? :decayed:

bo ja jeszcze tyle fur na żadnym spocie nie widziałem :gwizdanie:

kaj my się pomieścimy? :decayed:

trza będzie na Arenę podjechać chyba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z miejscem będzie kupa - jak się wszyscy zjadą to trzeba będzie gdzieś wyskoczyć na jakieś fotki - nie ma bata - już coś się tam wymyśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara :good:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 10:56_________________________________________________Ciebie to jeszcze u nas nie było :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 10:58_________________________________________________czy ktoś ewentualnie ma jakiś pomysł na zmianę miejscówki wyjątkowo na tego zlota ?

czy bez sensu od razu na zimnym się zbierać - spotykamy się na forum a potem ewentualnie gdzieś wpadamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara :good:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 10:56_________________________________________________Ciebie to jeszcze u nas nie było :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 10:58_________________________________________________czy ktoś ewentualnie ma jakiś pomysł na zmianę miejscówki wyjątkowo na tego zlota ?

czy bez sensu od razu na zimnym się zbierać - spotykamy się na forum a potem ewentualnie gdzieś wpadamy ?

Co do parkowania to innych ciepłych miejsc nie ma... jest tylko arena... ale ja mysle że i kebab bedzie za mały... może by zaliczyc jakąs lepsza ciepła kanjpe i tyle ... wtedy postoimy pod arena chwile porobimy foty i ogrzac sie gdzieś na spokojnie posiedziec bo w kebabie to sie nawet nie pomieścimy .. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to i ja wpadnę :wink4: ,zbieramy kilka autek u nas i gromadką przyjedziemy :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 11:25_________________________________________________ale jajca zanim napisałem to już na liście byłem :kox::decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 11:26_________________________________________________Miron śledzi spoty żorskie jak nic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara :good:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 10:56_________________________________________________Ciebie to jeszcze u nas nie było :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 10:58_________________________________________________czy ktoś ewentualnie ma jakiś pomysł na zmianę miejscówki wyjątkowo na tego zlota ?

czy bez sensu od razu na zimnym się zbierać - spotykamy się na forum a potem ewentualnie gdzieś wpadamy ?

Co do parkowania to innych ciepłych miejsc nie ma... jest tylko arena... ale ja mysle że i kebab bedzie za mały... może by zaliczyc jakąs lepsza ciepła kanjpe i tyle ... wtedy postoimy pod arena chwile porobimy foty i ogrzac sie gdzieś na spokojnie posiedziec bo w kebabie to sie nawet nie pomieścimy .. :gwizdanie:

Ja mam kumpla (właściciela piwniczki) to możemy się wbić do niego. Miejsce na około 20-20parę osób jest i zjeść można coś na ciepło, dania obiadowe, desery i oczywiście pizzę. Napoje też ma, gorzej z piwem :( chyba że własne :naughty: . Jedyny problem to że nie ma parkingu. Trzeba by było zaparkować gdzieś koło wieczorka. Jakby co to dajcie znać a ja to zorganizuję :decayed: tylko muszę wiedzieć wcześniej. Ma też pub i tam wejdzie więcej osób, jest piwko, bilard, dart :kox: ale niestety nie ma co jeść tylko ewentualnie na wynos z piwniczki przywiezie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to i ja wpadnę :wink4: ,zbieramy kilka autek u nas i gromadką przyjedziemy :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 11:25_________________________________________________ale jajca zanim napisałem to już na liście byłem :kox::decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 11:26_________________________________________________Miron śledzi spoty żorskie jak nic :polew:

no a co Ty myślisz jeszcze byś się rozmyślił i co..

a lista jest zobowiązująca :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 12:09_________________________________________________PS

Arturo Ci w tajemnicy powiem, nie rozmyślaj się bo Miron mi dał cynk że jak kogoś z listy nie będzie to naśle swoich Knurków na niego :gwizdanie:

tylko nie wiem co oni będą robić :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 12:13_________________________________________________________________

Przemo jeszcze się zgłosił na żorskich dopiszcie go do listy dojedzie z nami :wink4:

________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się i chyba byłaby możliwość rezerwacji parkingu ale niestety pewnie płatny parę groszy. Jesli byśmy się zdecydowali na to wyjście to mogę resztę załawić.

Mirek pisz jakby co :naughty: a najlepiej dzwoń do mnie bo nie mam dostępu do neta poza pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się i chyba byłaby możliwość rezerwacji parkingu ale niestety pewnie płatny parę groszy. Jesli byśmy się zdecydowali na to wyjście to mogę resztę załawić.

Mirek pisz jakby co :naughty: a najlepiej dzwoń do mnie bo nie mam dostępu do neta poza pracą.

daj nr bo pewnie nie mam zapisany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie niezła eqipa się zbiera :kox:

ale ja jestem młody i jeszcze nic nie widziałem :tongue4:

było już w ogóle kiedyś tyle autek na "zwykłym" spocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...