Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: siemano po długiej trasie szybkie oględziny sprawdzenie czujnikami wszelakiej maści i przywieźliśmy taki oto wózek http://allegro.pl/show_item.php?item=2054281707 :naughty: na razie po trasie spisuje się znakomicie

Na OZetach siemianowych :decayed:

no ale powiem ci, że na tej maździe się super prezentują :wink4:

te mazdy są takie tanie ? :blink:

no też się zdziwiłem jak mi tą aukcje pokazali :przebiegly: ale stan tego wozidla wręcz perfekcyjny normalnie fabryka :naughty:

a w środku więcej miejsca jak w A4 ?

no o co najmniej 20cm na długości swoboda z tyłu i to przy normalnym ustawieniu siedzenia z przodu ach te A4 co za ciźba :evil:

ja cięzko myślę żaby zmienić na większe, chciałem taką jak ma Pelex, ale za dużo to pali w mieście - a ja jeżdżę 90% miasto :disgust:

Diman, dałeś mi do myślenia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Diman ladna ta mazda i ogolnie inne marki sa duzo DUZO tansze niz audi :confused4:

jesli chodzi o gwint to najwieksza roznica miedzy KW a TA jest taka ze KW przetrzyma duzo wiecej i nad tym sie trzeba zastanowic a dopiero pozniej patrzec na twardosc :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siemano po długiej trasie szybkie oględziny sprawdzenie czujnikami wszelakiej maści i przywieźliśmy taki oto wózek http://allegro.pl/show_item.php?item=2054281707 :naughty: na razie po trasie spisuje się znakomicie

Na OZetach siemianowych :decayed:

no ale powiem ci, że na tej maździe się super prezentują :wink4:

te mazdy są takie tanie ? :blink:

no też się zdziwiłem jak mi tą aukcje pokazali :przebiegly: ale stan tego wozidla wręcz perfekcyjny normalnie fabryka :naughty:

a w środku więcej miejsca jak w A4 ?

no o co najmniej 20cm na długości swoboda z tyłu i to przy normalnym ustawieniu siedzenia z przodu ach te A4 co za ciźba :evil:

ja cięzko myślę żaby zmienić na większe, chciałem taką jak ma Pelex, ale za dużo to pali w mieście - a ja jeżdżę 90% miasto :disgust:

Diman, dałeś mi do myślenia :mysli:

stary sam się grubo zdziwiłem jak do tego wsiadłem super wypas, zadbana w środku, nawet to wygląda i cena mega dobra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mazd to za przystepne pieniadze mozna kupic rx8 :gwizdanie: no ale niewiem w jakim stanie bo niewiem ile powinny ksoztowac ale na allegro sa w dobrej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mazd to za przystepne pieniadze mozna kupic rx8 :gwizdanie: no ale niewiem w jakim stanie bo niewiem ile powinny ksoztowac ale na allegro sa w dobrej kasie

rx8 wporzowa fura ale raczej nie na rodzinne wypady :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wieczórkiem :hi:

Egon mam nadzieję że nie pokazałeś nam jak się powinno myć A4 i sam tak nie robisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się nad tą mazdą, tylko najpierw poczytajcie jak to gnije i jakie to ma silniki...

ale fakt, tanie auto z bardzo wporzowym wypasem, dla nie wymyślających ludzi w sam raz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się nad tą mazdą, tylko najpierw poczytajcie jak to gnije i jakie to ma silniki...

ale fakt, tanie auto z bardzo wporzowym wypasem, dla nie wymyślających ludzi w sam raz :rolleyes:

toś doj**ał za to twoje wozidlo jest dla za***iście wymagających :wallbash: nie ma gdzie siedzieć z tyłu a wypas pozostawia wiele do myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wieczórkiem :hi:

Egon mam nadzieję że nie pokazałeś nam jak się powinno myć A4 i sam tak nie robisz :decayed:

to tak sie nie powinno myc ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się nad tą mazdą, tylko najpierw poczytajcie jak to gnije i jakie to ma silniki...

ale fakt, tanie auto z bardzo wporzowym wypasem, dla nie wymyślających ludzi w sam raz :rolleyes:

mazdy są raczej mało awaryjne :cool1: a blacha już chyba inna jak kiedys? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się nad tą mazdą, tylko najpierw poczytajcie jak to gnije i jakie to ma silniki...

ale fakt, tanie auto z bardzo wporzowym wypasem, dla nie wymyślających ludzi w sam raz :rolleyes:

toś doj**ał za to twoje wozidlo jest dla za***iście wymagających :wallbash: nie ma gdzie siedzieć z tyłu a wypas pozostawia wiele do myślenia

Diman, a czy ja piszę coś o moim aucie? wyluzuj tatko... :rolleyes:

trochę czytałem o tych autach, myślicie dlaczego są takie tanie? dziwnie podejrzanie nie? cóż, moja b5 i tak jest najlepszejsza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się nad tą mazdą, tylko najpierw poczytajcie jak to gnije i jakie to ma silniki...

ale fakt, tanie auto z bardzo wporzowym wypasem, dla nie wymyślających ludzi w sam raz :rolleyes:

mazdy są raczej mało awaryjne :cool1: a blacha już chyba inna jak kiedys? :mysli:

z tego co się dowiedziałem to silniki trochę lipne bo z forda a tam problemy z wtryskiwaczami ale w audi wcale ale to wcale nie jest lepiej jeszcze większe buble robią :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman, właśnie to miałem na myśli, diesle w tym aucie to lipa, sprzęgło i wtryski padają jak muchy, blacha cienka jak papier gnije, nie widziała nawet ocynku, tak nawet piszą na forum mazdy, które auto jest teraz bezawaryjne? żadne, masz kupić nowe auto i za max 3 lata zmienić na nowe, dlaczego nie zmieniam auta? bo jak mam kupić b7 z obojętnie jakim silnikiem gdzie każdy ma konkretne bolączki to wolę dalej jeździć tym co mam bo gdyby nie moje wymysły to nie wkładam w tego trupa ani grosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się nad tą mazdą, tylko najpierw poczytajcie jak to gnije i jakie to ma silniki...

ale fakt, tanie auto z bardzo wporzowym wypasem, dla nie wymyślających ludzi w sam raz :rolleyes:

mazdy są raczej mało awaryjne :cool1: a blacha już chyba inna jak kiedys? :mysli:

z tego co się dowiedziałem to silniki trochę lipne bo z forda a tam problemy z wtryskiwaczami ale w audi wcale ale to wcale nie jest lepiej jeszcze większe buble robią :wallbash:

Pucek ma rację z tą 6. Tam gdzie lakierowałem zderzak, lakiernik mówił że te 6 masakrycznie gniją. W aucie z 2004 czy 2005 roku były wymieniane dwa progi i tylne nadkola bo aż dziury miały, masakra :thumbdown:

Siemanko wieczórkiem :hi:

Egon mam nadzieję że nie pokazałeś nam jak się powinno myć A4 i sam tak nie robisz :decayed:

to tak sie nie powinno myc ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

To ja przyjadę do Ciebie i mi też umyjesz bo mam brudno w środku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam do wyra bo od 3.00 na nogach i po 900km trasy czas sie wyspac bo na rano arbajt :kwasny:

nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam do wyra bo od 3.00 na nokach i po 900km trasy czas sie wyspac bo na rano arbajt :kwasny:

nara :hi:

Szczęśliwej i bezpiecznej drogi/pracy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam do wyra bo od 3.00 na nokach i po 900km trasy czas sie wyspac bo na rano arbajt :kwasny:

nara :hi:

Szczęśliwej i bezpiecznej drogi/pracy :wink4:

Jaki ty miły jesteś... co ta miłosc z toba robi .. :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam do wyra bo od 3.00 na nokach i po 900km trasy czas sie wyspac bo na rano arbajt :kwasny:

nara :hi:

Szczęśliwej i bezpiecznej drogi/pracy :wink4:

Jaki ty miły jesteś... co ta miłosc z toba robi .. :polew: :polew: :polew:

:decayed:

A co Ty na Pucka tutaj jedziesz? Chcesz się odegrać za posty z Żorskich?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...