Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

szacun za przebieg i nie cofanie licznika do ogłoszenia

http://otomoto.pl/audi-s8-5-2-v10-450-ps-C23552097.html

auto z 2008r i taki przebieg no niemozliwe :grin: przeciez sa perelki na allegro ktore maja 15lat i 150tys :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun za przebieg i nie cofanie licznika do ogłoszenia

http://otomoto.pl/audi-s8-5-2-v10-450-ps-C23552097.html

auto z 2008r i taki przebieg no niemozliwe :grin: przeciez sa perelki na allegro ktore maja 15lat i 150tys :decayed:

jak ktos tym 5.2 zrobil 300 tys km to i tak juz ladnie dolozyl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, Ty w końcu coś wynajdziesz jak tak na alledrogo siedzisz :naughty:

:decayed:

trzeba przyznać dobra cena tego S8 - no i mocy to sprawnego przemieszczania się też wystarczy - tym bardziej dla 22pkt. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, Ty w końcu coś wynajdziesz jak tak na alledrogo siedzisz :naughty:

:decayed:

trzeba przyznać dobra cena tego S8 - no i mocy to sprawnego przemieszczania się też wystarczy - tym bardziej dla 22pkt. :decayed:

Zamieniłbym się z Tobą autem na ten rok czasu ale w B5 150KM to teraz też za dużo dla Ciebie

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - własnie policzyłem, że - gdyby auto śmigało po PL przy cenie benzyny 5,85zł za litr a fura spalała średnio 15l/100km

to koleś przez te 300 tyś km przepuścił by przez bak 263.250zł :decayed:

Patrząc też na to że salon opuściło w lutym 2008 to średnia miesięczna wydawana na paliwo to: 5500zł

I to się własnie nazywa wykorzystanie auta, sensowny zakup i zakup przez kogoś kogo naprawdę było stać na takie auto.

A u nas ludzie kupują 2,5l benzyniaka i 5 razy myślą czy ich stac pojechać 50km czy nie - ale byle mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Do rodziny na swoim trza być ochajtanym ... a tu co chwile jakies inne pokusy ...:decayed:

nie trzeba :whistling:

---------- Post added at 14:59 ---------- Previous post was at 14:58 ----------

hehe - własnie policzyłem, że - gdyby auto śmigało po PL przy cenie benzyny 5,85zł za litr a fura spalała średnio 15l/100km

to koleś przez te 300 tyś km przepuścił by przez bak 263.250zł :decayed:

Patrząc też na to że salon opuściło w lutym 2008 to średnia miesięczna wydawana na paliwo to: 5500zł

I to się własnie nazywa wykorzystanie auta, sensowny zakup i zakup przez kogoś kogo naprawdę było stać na takie auto.

A u nas ludzie kupują 2,5l benzyniaka i 5 razy myślą czy ich stac pojechać 50km czy nie - ale byle mają

długo nie trzeba szukać - np Kędzior :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można być singlem ale mieszkanie nie może przekroczyć 50m a wiek kredytobiorcy nie może przekroczyć 35lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wytzreźwieje poświętach to chyba zawitam zobaczyć co sie tam dzieje:decayed: miło traktujecie nowych bywalców? czy bez 0,7 nie podchodź ?:decayed: Choć po tych kilku dnaich żłopania oddam bez łzy w oku :decayed:

nie tylko nowych dobrze traktujemy ale wszystkich - wręcz się obrazimy jak nie wpadniesz. Może to my coś od Ciebie odgapimy z modyfikacji fury :naughty:

i jak już masz zamiar wpaść to jedna podpowiedź - nie zwracaj uwagi na ludzi którzy wpadają innymi furkami niż A4.

Dużo jest takich co wpadają byle jakim padłem żeby tylko postać z nami a potem się chwalić w gronie kolegów "że się ma kumpli z audi" :decayed:

Ps. a z tą wódką czy browarami to oczywiście koledzy żartują - nic nie przywoź - w dzisiejszych czasach techniki i komuteryzacji wystarczy mały przelewik na moje konto i nic nie trzeba przywozić. Oczywiście zrobisz jak zechcesz ale wszyscy przed Tobą tak robili :decayed:

:decayed::decayed::decayed: to postaram się wpaść, u mnie jesczze nic nie modzone, autko mam tydzień i jeszcze na obcych blachach. Więc narazie to ja bede od Was podpatrywał:wink: Ostatnio widziałem na kościuszki w Gliwicach pod sądem bardzo ładne czarne B8 3.0tdiQ na SGL z ramkami klubowymi, czyje ??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wytzreźwieje poświętach to chyba zawitam zobaczyć co sie tam dzieje:decayed: miło traktujecie nowych bywalców? czy bez 0,7 nie podchodź ?:decayed: Choć po tych kilku dnaich żłopania oddam bez łzy w oku :decayed:

nie tylko nowych dobrze traktujemy ale wszystkich - wręcz się obrazimy jak nie wpadniesz. Może to my coś od Ciebie odgapimy z modyfikacji fury :naughty:

i jak już masz zamiar wpaść to jedna podpowiedź - nie zwracaj uwagi na ludzi którzy wpadają innymi furkami niż A4.

Dużo jest takich co wpadają byle jakim padłem żeby tylko postać z nami a potem się chwalić w gronie kolegów "że się ma kumpli z audi" :decayed:

Ps. a z tą wódką czy browarami to oczywiście koledzy żartują - nic nie przywoź - w dzisiejszych czasach techniki i komuteryzacji wystarczy mały przelewik na moje konto i nic nie trzeba przywozić. Oczywiście zrobisz jak zechcesz ale wszyscy przed Tobą tak robili :decayed:

:decayed::decayed::decayed: to postaram się wpaść, u mnie jesczze nic nie modzone, autko mam tydzień i jeszcze na obcych blachach. Więc narazie to ja bede od Was podpatrywał:wink: Ostatnio widziałem na kościuszki w Gliwicach pod sądem bardzo ładne czarne B8 3.0tdiQ na SGL z ramkami klubowymi, czyje ??:decayed:

Jak w pakiecie S4 to Mirona ... :whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod sądem :whistling: to musiał być Miron :grin:

---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:51 ----------

z innej beczki, zobaczcie Pany co nas czeka :wink::

Gdy skończyłem 65 lat, poszedłem do ZUS, żeby złożyć podanie o emeryturę.

Niestety, zapomniałem wziąć z domu legitymację ubezpieczeniową, więc powiedziałem panience w okienku, że wrócę później.

Panienka na to: Proszę rozpiąć koszulę.

Gdy to zrobiłem, panienka powiedziała: - Te siwe włosy na pana piersi są dla mnie wystarczającym dowodem na to, że jest pan w wieku emerytalnym. Nie potrzebuje pan chodzić do domu po legitymację.

Gdy opowiedziałem o tym żonie, ona powiedziała: - Powinieneś był spuścić spodnie. Wtedy byś dostał też rentę inwalidzką....

---------- Post added at 17:53 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

Mąż pyta żonę:

- Kochanie, co byś zrobiła gdybym wygrał w totka?

- Wzięłabym połowę wygranej i odeszła od ciebie - oświadcza żona

- Trafiłem trójkę, masz osiem złotych i wyp****! - odpowiada mąż

---------- Post added at 17:54 ---------- Previous post was at 17:53 ----------

- Bandyta wchodzi do banku, kradnie pieniądze z kasy, po czym podchodzi do jednego z klientów i pyta:

- Widziałeś, co zrobiłem?

- Tak i mam zamiar zadzwonić na policję.

Złodziej przyłożył mu pistolet do głowy i go zastrzelił. Podszedł do następnego klienta z tym samym pytaniem - na co ten odpowiada:

- Nic nie widziałem i nic nie słyszałem, ale moja żona widziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można być singlem ale mieszkanie nie może przekroczyć 50m a wiek kredytobiorcy nie może przekroczyć 35lat

Wiem bo parę dni temu kuzyn kupił takie mieszkanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...