Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki również za spotkanko i żarełko :hi:

Hammer znowu mi przez Ciebie spalanie wzrosło do 10.5 :decayed: tym razem

I tarcze Ci się zaswiecily jak hamowales za tirem :decayed:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

dzięki również za spotkanko i żarełko :hi:

Hammer znowu mi przez Ciebie spalanie wzrosło do 10.5 :decayed: tym razem

I tarcze Ci się zaswiecily jak hamowales za tirem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no tam dobre 2 złotki były ,a Tyś ściulu poszedł dosłownie po bandzie :facepalm::shock3:

ja myślałem,że Ci hebli brakło jak ,żeś do niego dolatywał i hamował ,a Ty go z prawej poboczem na zwężce -nie mam pytań :whistling::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co wiem to ona nie jezdzila wiec mozliwe ze automat juz zrobiony jest i do tego jeszcze quattro

Jeździ już. Autko jest syna od kolesia co ma hurtownię Pionier koło lotniska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam dobre 2 złotki były ,a Tyś ściulu poszedł dosłownie po bandzie :facepalm::shock3:

ja myślałem,że Ci hebli brakło jak ,żeś do niego dolatywał i hamował ,a Ty go z prawej poboczem na zwężce -nie mam pytań :whistling::doh:

He he, to prawie jak ja jechałem A1 do pracy i 4 kolesi na moto leżeli na kolanie przy 220 w zakręcie a ja im nie odpuszczałem :naughty:, szkoda że jak wyszli na prostą to odjechali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Was i waszych przechwałek, zaraz się okaże ze B5 to bolid trzymający się drogi jak dobra rajdówka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Was i waszych przechwałek, zaraz się okaże ze B5 to bolid trzymający się drogi jak dobra rajdówka :polew:

:facepalm: Żadne przechwałki, ostatnio jechaliśmy tak w 4 osoby i to ja zostawałem z tyłu pomimo że jechałem szybciej :wink: niż dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam dobre 2 złotki były ,a Tyś ściulu poszedł dosłownie po bandzie :facepalm::shock3:

ja myślałem,że Ci hebli brakło jak ,żeś do niego dolatywał i hamował ,a Ty go z prawej poboczem na zwężce -nie mam pytań :whistling::doh:

No było blisko :whistling:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

no tam dobre 2 złotki były ,a Tyś ściulu poszedł dosłownie po bandzie :facepalm::shock3:

ja myślałem,że Ci hebli brakło jak ,żeś do niego dolatywał i hamował ,a Ty go z prawej poboczem na zwężce -nie mam pytań :whistling::doh:

No było blisko :whistling:

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

:guma:gdyby ktoś nie wiedział to burneika wygral <lol> h4mm3r masz ori cewki do 1.8T?

Masz nr z etki? To sprawdzimy :wink:

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

:guma:gdyby ktoś nie wiedział to burneika wygral <lol> h4mm3r masz ori cewki do 1.8T?

Masz nr z etki? To sprawdzimy :wink:

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimek gadalem z Ziomkiem i sie smialem ze go TDI zrobilo :P juz ma dobrego automata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...