Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też pitole mycie auta bo zaroz będe miec ulewe bo sie czorno zrobiło jakby wieczór był :decayed:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie ni, ale wieje jakby chcioło łeb zerwać z karku :blink:...

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
u mnie ni, ale wieje jakby chcioło łeb zerwać z karku :blink:...

to do 2h bydzie to u Ciebie :naughty:

Opublikowano

Dobra laleczki to jutro wpadać na spota ... :naughty: nie ma lipy trza się spotować :decayed:

Opublikowano
u mnie ni, ale wieje jakby chcioło łeb zerwać z karku :blink:...

to do 2h bydzie to u Ciebie :naughty:

:whistling:dwie godziny minęły...

:decayed: i nic ani wiatru ani opadu...a słoneczko świeci:decayed:

Opublikowano
Dobra laleczki to jutro wpadać na spota ... :naughty: nie ma lipy trza się spotować :decayed:

Właśnie o to chciałem zapytać bo ja młody i niedoświadczony, na spocie jeszcze nie byłem :embarrassed::embarrassed:

Jest szansa, że będę miał wolne popołudnie i wpadłbym na spota. Gdzie dokładnie się spotykacie? Parkujecie w jakimś jednym miejscu czy gdzie popadnie?

Opublikowano

Wiesz gdzie na Arenie jest placyk do nauki jazdy :question: To na parkingu koło niego

Opublikowano

Za bardzo nie kojarzę bo rzadko tam bywam, ale jeżeli to gdzieś na parkingu koło Areny do pojeżdże i znajde ;)

Opublikowano

nie da się nie trafić :wink:

Opublikowano
Za bardzo nie kojarzę bo rzadko tam bywam, ale jeżeli to gdzieś na parkingu koło Areny do pojeżdże i znajde ;)

Na pewno trafisz tylko nie musisz się starać być punkt 18.00 bo ostatnio mało kto przyjeżdża punktualnie. Zwykle tak zjeżdżamy się od 18.30 :wink4:

Opublikowano

mnie jutro nie będzie niestety

Opublikowano
Za bardzo nie kojarzę bo rzadko tam bywam, ale jeżeli to gdzieś na parkingu koło Areny do pojeżdże i znajde ;)

Na pewno trafisz tylko nie musisz się starać być punkt 18.00 bo ostatnio mało kto przyjeżdża punktualnie. Zwykle tak zjeżdżamy się od 18.30 :wink4:

nie filozuj :decayed:

:hi:

Opublikowano

no straszny filozofowiec się z niego zrobił ostatnimi czasy............

może umył w końcu furkę i tak go to odmieniło :decayed:

Opublikowano
Za bardzo nie kojarzę bo rzadko tam bywam, ale jeżeli to gdzieś na parkingu koło Areny do pojeżdże i znajde ;)

Na pewno trafisz tylko nie musisz się starać być punkt 18.00 bo ostatnio mało kto przyjeżdża punktualnie. Zwykle tak zjeżdżamy się od 18.30 :wink4:

nie filozuj :decayed:

:hi:

Ty siedź cicho bo prawie w ogóle nie jeździsz :tongue4:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

no straszny filozofowiec się z niego zrobił ostatnimi czasy............

może umył w końcu furkę i tak go to odmieniło :decayed:

Rozwijam się :grin::grin:

Opublikowano

wreszcie

:decayed:

Opublikowano

kurde to może i mi się uda podjechać :eusathink:

Opublikowano
kurde to może i mi się uda podjechać :eusathink:

Siemanko.

Przyjedź, przyjedź, ja jeszcze jutro mam wolne więc też będę, ostatni dzień urlopu :kwasny: Jak szybko minęły te 3 tygodnie :doh:

Opublikowano

:hi: Rankiem

Tomek twój awatar :doh:

Opublikowano

:hi:

Guru, przepraszam, już się poprawiłem :naughty:

---------- Post dopisany at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

Dawid, jak poczytasz spam to wpadniesz dzisiaj co :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.