Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Skończcie cipki ... ja mam tylko leona szybszego od waszych niektorych A4 a sie tu nie bryndzluje na forum ... :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Dajcie se po szlagu na PW ....:whistling:

szybszy to on jest.... tylko gdzie, kiedy i z kim ? :eusathink:

na suchym torze .....:whistling:

:polew:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

a co do klocków to po to się szuka i pyta by dobrze ,tanio i szybko kupić ....i nie piszcie ,że takie rzeczy to tylko w erze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko z rana :hi:

Mario zaproponował wyjazd 12.09 do Bielska na dłuższego spota, jest ktoś chętny na ognisko?

Jak na tą chwilę jest nas dwóch, godzina proponowana to 15.00 i siedzimy do późna w nocy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

po długiej przerwie :tongue:

co do klocków to w poprzedniej furce znajomy założył mi podobno jedne z droższych zamienników "twardsze" i rozumiał przez to że lepsze i że na dłużej wystarczą ale różnicę poczułem od razu kiedy odebrałem autko- wyraźnie gorzej hamowało i klocek nawet po dotarciu słabiej hamował!!!

Ale to nic! 2razy mi się zdarzyło że po kilkukrotnym shamowaniu z ok.160-180 do 70-100 musiałem napirdalać w pedał żeby kolejny raz wyhamować!!! tragedia wystraszyłem się strasznie - pierwszy raz myślałem że przesadziłem i to przypadek ale po drugim razie od razu wymieniłem klocki na jakieś ori - nie pamiętam chyba trw czy coś i wszystko wróciło do normy - a wymieniane były tylko klocki więc niech nikt nie pisze że klocek nie ma znaczenia bo to akurat przerobiłem na własnej skórze i piszę poważnie- nie ma nic gorszego niż Twoja furka która w normlanym momencie nagle nie hamuje bo tego się po prostu nie spodziewasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko z rana :hi:

Mario zaproponował wyjazd 12.09 do Bielska na dłuższego spota, jest ktoś chętny na ognisko?

Jak na tą chwilę jest nas dwóch, godzina proponowana to 15.00 i siedzimy do późna w nocy :wink:

Dokładnie ... Spot Bielski... jak wiadomo miejscowka konkret na gonicho... więc zakończenie sezonu ogniskowego. Pierwsze osoby beda ok 15 ale wiadomo jak ktos wpadnie o 17 to tez bedzie dobrze ... ja mam pierwsze zmiany więć będę od tej 15 może max 15:30 do ok 21:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na szczęście mam nockę i nie będę musiał tyle tam z Wami siedzieć :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne ziomus że wpadniesz... ja też zawijam do chaty max o 21 bo o 4 wstaje :wink: ale bede od tej 15 wiec spoko luzzzzz ... tylko koledzy z Bielska by musieli jakos drewno pochytac ... ale to będziemy jeszcze sie zgadywać mysle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas jak przywiezie trrochę w bagażniku to będzie palenia do wieczora :wink:

ja zawsze kupuję na stacji Uniwar w Pawłowicach ...tam mają w dobrej cenie w workach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas jak przywiezie trrochę w bagażniku to będzie palenia do wieczora :wink:

ja zawsze kupuję na stacji Uniwar w Pawłowicach ...tam mają w dobrej cenie w workach :wink:

No i gra nie ma problemu ... umnie na BP też chyba jest .... :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, wiesz coś na temat tych kilku chętnych bo poczytałem wszystkie wątki i lipa straszna, nikt nic nie pisze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja TY Gryfi Przemo Artur pewnie paru innych juz pisał ekstiv itd. ... będzie dobrze jadymy na to Bielsko i hu... :decayed::wink: Dzień przed rozesle jeszcze smsy ...

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Adassko też przyjedzie do BB

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

Pogoda nieistotna bo i tak zadaszenie jest więc nie marudzic... bierz gluta i jadymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...