Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

Co się dzieje :doh: na tym torze, masakra, jak na forum :grin:

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

Brawo Kimi :banan:, kurde ten szwab dojechał na 3 miejscu :facepalm:

Fajny wyścig :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

kurde, już powoli oczopląsu dostaje od przeglądania tych felg! heh :grin: Ale musze przyznać że wzór rs4 jest rzeczywiście, tak jak miron wczoraj stwierdził ładny ale oklepany... a rs6 :whistling: ... jest tego mało patrząc po fotkach :wink:

Taki fajny że go klepią od 14-21" i wszędzie tego pełno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, już powoli oczopląsu dostaje od przeglądania tych felg! heh :grin: Ale musze przyznać że wzór rs4 jest rzeczywiście, tak jak miron wczoraj stwierdził ładny ale oklepany... a rs6 :whistling: ... jest tego mało patrząc po fotkach :wink:

Taki fajny że go klepią od 14-21" i wszędzie tego pełno :decayed:

:shock3: no nie gadaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Gliwice
:decayed: oj tam zaraz :decayed: zumi mnie zmyliło :decayed:

nie fikaj gościu bo sadzisz się do ludzi o byle gówno i nie wysyłaj mi takich PW niej nie trzymasz ciśnienia to Twój problem

chyba na klubowicza i moderatora nie przystoi takie PW wysyłać

Za kolejne robienie OT w bazarze dostaniesz warna bo już Ci pisałem o tym kiedyś. Jak coś do mnie masz to na PW a jak nie to wy***rdalaj

:facepalm:

Bo już mam serdecznie dosyć tego twojego wpierdalania się w każdą (nie dotyczącą Ciebie) sprawę na forum. Nie dotyczy Ciebie to się odpier**l. Idź sobie kolegów poszukaj w prawdziwym życiu a nie tu na forum próbujesz na siłę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam było? pochwal sie :naughty:

Ogólnie super ... noclegownia pierwsza klasa z własnym jakuzzi tylko dla dwojga za 3 euro od godziny ... :naughty:

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: do tego od właścicieli bonus w postaci znizki na Gino Paradise Besenova 50% i na tatralandie 30% więc wypaśny w miare tani weekend. Wydalismy na dwoje 150 euro i jeszcze zrobione za to zakupy w postaci słowackich browarów :wink: także ogólnie spoko. Pogoda była super w sobote chodzilismy w samych strojach po dworze na tych termach. No i strefa VIP w besenovej godna polecenia ... :naughty::naughty::naughty: na początku troche nieswojo a potem już lux po 15 minutach :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Spokojna niedziela po F1, no niestety ten szwab znów na podium..., jakoś nie wiem ale chyba za nim nie przepadam, za mało skromny jest. Nie to co nasz Robert, który być może już nie pojedzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Spokojna niedziela po F1, no niestety ten szwab znów na podium..., jakoś nie wiem ale chyba za nim nie przepadam, za mało skromny jest. Nie to co nasz Robert, który być może już nie pojedzie :/

Grzesio zastap go swoją kupetą ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem przed świętami do Tatralandii się wybrać, ale w tym roku już nie dam rady, w przyszłym myśle wyskoczyć :wink: Więc jak coś, to wezme namiary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko bo miejscówka noclegowa pierwsza klasa... za 15 euro za noc od osoby i swoje jacuzzi i sauna to cos mega w tej cenie ... :wink: no i wspólna kuchnia z innymi wynajmujacymi co nie było problemem bo tam jest w sumie ok 5 pokoi więc luzik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Gliwice
:decayed: oj tam zaraz :decayed: zumi mnie zmyliło :decayed:

nie fikaj gościu bo sadzisz się do ludzi o byle gówno i nie wysyłaj mi takich PW niej nie trzymasz ciśnienia to Twój problem

chyba na klubowicza i moderatora nie przystoi takie PW wysyłać

Za kolejne robienie OT w bazarze dostaniesz warna bo już Ci pisałem o tym kiedyś. Jak coś do mnie masz to na PW a jak nie to wy***rdalaj

:facepalm:

Bo już mam serdecznie dosyć tego twojego wpierdalania się w każdą (nie dotyczącą Ciebie) sprawę na forum. Nie dotyczy Ciebie to się odpier**l. Idź sobie kolegów poszukaj w prawdziwym życiu a nie tu na forum próbujesz na siłę znaleźć

już ci pisałem na PW hamuj bajerke , panoszysz się tutaj, a gówno robisz, chłopak wystawił na bazarze śl rzeczy, a ty mu to wykasowałeś bez powodu więc zapytał w wątku dlaczego go zjebałeś i wykasowałeś jego post to mu odpisałem czego ty normalnie nie jesteś w stanie zrobić. Pokaż mi gdzie jest napisane, że w śląskim bazarze nie mogą się ogłaszać ludzie spoza śląska matole ? sam edytowałeś pierwszy post więc się zastanów co piszesz ludziom bo ich zwyczajnie odstraszasz swoimi PW

o proszę pierwszy post wątku

w tym wątku piszemy o wszystkim co chcemy kupić, sprzedać, oddać czy też zamienić.

Bez podziału na kategorie, asortyment czy dziedzine.

zbędny spam będzie usuwany

zapraszam i udanych transakcji

Się pytam gdzie jest napisane, że osoby spoza Śląska nie mogą dawać ogłoszeń choć jakbyś dobrze sprawdził to kolega akurat ze Śląska był.

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

BTW

przypomnij sobie jak mi kasowałeś posty i wyjebałeś auto ze śląskiego bazaru twierdząc, że nie wolno wystawiać aut - najpierw sprawdź, a później pisz do ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka z Guru, dajcie se po ryju a nie tu na forum się obnażacie :decayed:

---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Siemka!

Spokojna niedziela po F1, no niestety ten szwab znów na podium..., jakoś nie wiem ale chyba za nim nie przepadam, za mało skromny jest. Nie to co nasz Robert, który być może już nie pojedzie :/

Ja też nie byłem za tym Niemcem ale niestety kraksy mu pomogły, gdyby nie to to na 100% nie byłby na 3 miejscu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Spokojna niedziela po F1, no niestety ten szwab znów na podium..., jakoś nie wiem ale chyba za nim nie przepadam, za mało skromny jest. Nie to co nasz Robert, który być może już nie pojedzie :/

mimo ze nielubisz vettela trzeba przyznac ze jest prze typem i za***iście pojechal ten wyscig, szkoda mi hamiltona tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario masz jakieś foty? Miałem zamiar z dzieciakami tam jechać ale właśnie kasa mnie przerażała. Nie wiem czy się opłaca? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Gliwice
:decayed: oj tam zaraz :decayed: zumi mnie zmyliło :decayed:

nie fikaj gościu bo sadzisz się do ludzi o byle gówno i nie wysyłaj mi takich PW niej nie trzymasz ciśnienia to Twój problem

chyba na klubowicza i moderatora nie przystoi takie PW wysyłać

Za kolejne robienie OT w bazarze dostaniesz warna bo już Ci pisałem o tym kiedyś. Jak coś do mnie masz to na PW a jak nie to wy***rdalaj

:facepalm:

Bo już mam serdecznie dosyć tego twojego wpierdalania się w każdą (nie dotyczącą Ciebie) sprawę na forum. Nie dotyczy Ciebie to się odpier**l. Idź sobie kolegów poszukaj w prawdziwym życiu a nie tu na forum próbujesz na siłę znaleźć

już ci pisałem na PW hamuj bajerke , panoszysz się tutaj, a gówno robisz, chłopak wystawił na bazarze śl rzeczy, a ty mu to wykasowałeś bez powodu więc zapytał w wątku dlaczego go zjebałeś i wykasowałeś jego post to mu odpisałem czego ty normalnie nie jesteś w stanie zrobić. Pokaż mi gdzie jest napisane, że w śląskim bazarze nie mogą się ogłaszać ludzie spoza śląska matole ? sam edytowałeś pierwszy post więc się zastanów co piszesz ludziom bo ich zwyczajnie odstraszasz swoimi PW

o proszę pierwszy post wątku

w tym wątku piszemy o wszystkim co chcemy kupić, sprzedać, oddać czy też zamienić.

Bez podziału na kategorie, asortyment czy dziedzine.

zbędny spam będzie usuwany

zapraszam i udanych transakcji

Się pytam gdzie jest napisane, że osoby spoza Śląska nie mogą dawać ogłoszeń choć jakbyś dobrze sprawdził to kolega akurat ze Śląska był.

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

BTW

przypomnij sobie jak mi kasowałeś posty i wyjebałeś auto ze śląskiego bazaru twierdząc, że nie wolno wystawiać aut - najpierw sprawdź, a później pisz do ludzi

No akurat kolega ze Śląska był więc sobie na PW wszystko wyjaśniliśmy i jego posty przywróciłem tylko dalej nie rozumiem po c**j się wpierdalasz w coś co Ciebie nie dotyczy :question: sam napisałeś, że kolega zadał to pytanie MI więc po c**j twoja polemika z nim w bazarze :question: Pokazujesz mi tekst z pierwszego wątku to sam go sobie k**wa przeczytaj, szczególnie to co jest napisane w 3 linijce bo chyba jesteś za głupi żeby to zrozumieć a ja nie mam ochoty Cię upominać 3 razy w miesiącu. Co do wystawiania ogłoszeń osób z poza Śląska... wiesz jaki jest limit postów do wystawiania ogłoszeń na forum :question: Jak nie to sobie poszukaj a sama nazwa "BAZAR ŚLĄSKI" mówi chyba sama za siebie tak. Tutaj można umieszczać ogłoszenia nie mając wymaganej liczby postów ale mogą to robić tylko osoby z regionu bo inaczej jest to łamanie regulaminu forum.

Zresztą nie będę z tobą rozmawiał. Nie wpierdalaj się w nie swoje sprawy to raz (a jak Ci coś nie pasuje to wy***rdalaj napisać skargę do Hugo) i zapamiętaj sobie że ja sobie nie dam wejść na łeb takiemu kretynowi jak ty (to dwa) a po trzecie za kolejny OT z twojej strony w bazarze dostaniesz order na forum

Ps. jak ty wystawiłeś auto to był w pierwszym poście zapis o zakazie wystawiania samochodów ale widać, że jesteś za głupi żeby czytać. Jak mi nie wierzysz to zapytaj się Mirona bo On to później z pierwszego postu usunął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Spokojna niedziela po F1, no niestety ten szwab znów na podium..., jakoś nie wiem ale chyba za nim nie przepadam, za mało skromny jest. Nie to co nasz Robert, który być może już nie pojedzie :/

mimo ze nielubisz vettela trzeba przyznac ze jest prze typem i za***iście pojechal ten wyscig, szkoda mi hamiltona tylko

Miał szczęście, jakby nie było wypadków i kilku z przodu by nie odpadło to super by miał jakby wpadł do pierwszej 10 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Gliwice
:decayed: oj tam zaraz :decayed: zumi mnie zmyliło :decayed:

nie fikaj gościu bo sadzisz się do ludzi o byle gówno i nie wysyłaj mi takich PW niej nie trzymasz ciśnienia to Twój problem

chyba na klubowicza i moderatora nie przystoi takie PW wysyłać

Za kolejne robienie OT w bazarze dostaniesz warna bo już Ci pisałem o tym kiedyś. Jak coś do mnie masz to na PW a jak nie to wy***rdalaj

:facepalm:

Bo już mam serdecznie dosyć tego twojego wpierdalania się w każdą (nie dotyczącą Ciebie) sprawę na forum. Nie dotyczy Ciebie to się odpier**l. Idź sobie kolegów poszukaj w prawdziwym życiu a nie tu na forum próbujesz na siłę znaleźć

już ci pisałem na PW hamuj bajerke , panoszysz się tutaj, a gówno robisz, chłopak wystawił na bazarze śl rzeczy, a ty mu to wykasowałeś bez powodu więc zapytał w wątku dlaczego go zjebałeś i wykasowałeś jego post to mu odpisałem czego ty normalnie nie jesteś w stanie zrobić. Pokaż mi gdzie jest napisane, że w śląskim bazarze nie mogą się ogłaszać ludzie spoza śląska matole ? sam edytowałeś pierwszy post więc się zastanów co piszesz ludziom bo ich zwyczajnie odstraszasz swoimi PW

o proszę pierwszy post wątku

w tym wątku piszemy o wszystkim co chcemy kupić, sprzedać, oddać czy też zamienić.

Bez podziału na kategorie, asortyment czy dziedzine.

zbędny spam będzie usuwany

zapraszam i udanych transakcji

Się pytam gdzie jest napisane, że osoby spoza Śląska nie mogą dawać ogłoszeń choć jakbyś dobrze sprawdził to kolega akurat ze Śląska był.

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

BTW

przypomnij sobie jak mi kasowałeś posty i wyjebałeś auto ze śląskiego bazaru twierdząc, że nie wolno wystawiać aut - najpierw sprawdź, a później pisz do ludzi

No akurat kolega ze Śląska był więc sobie na PW wszystko wyjaśniliśmy i jego posty przywróciłem tylko dalej nie rozumiem po c**j się wpierdalasz w coś co Ciebie nie dotyczy :question: pokazujesz mi tekst z pierwszego wątku to sam go sobie k**wa przeczytaj, szczególnie to co jest napisane w 3 linijce bo chyba jesteś za głupi żeby to zrozumieć a ja nie mam ochoty Cię upominać 3 razy w miesiącu. Co do wystawiania ogłoszeń osób z poza Śląska... wiesz jaki jest limit postów do wystawiania ogłoszeń na forum :question: Jak nie to sobie poszukaj a sama nazwa "BAZAR ŚLĄSKI" mówi chyba sama za siebie tak. Tutaj można umieszczać ogłoszenia nie mając wymaganej liczby postów ale mogą to robić tylko osoby z regionu bo inaczej jest to łamanie regulaminu forum.

Zresztą nie będę z tobą rozmawiał. Nie wpierdalaj się w nie swoje sprawy to raz (a jak Ci coś nie pasuje to wy***rdalaj napisać skargę do Hugo) i zapamiętaj sobie że ja sobie nie dam wejść na łeb takiemu kretynowi jak ty (to dwa) a po trzecie za kolejny OT z twojej strony w bazarze dostaniesz order na forum

Ps. jak ty wystawiłeś auto to był w pierwszym poście zapis o zakazie wystawiania samochodów ale widać, że jesteś za głupi żeby czytać. Jak mi nie wierzysz to zapytaj się Mirona bo On to później z pierwszego postu usunął

nie chce sie wp***dalac ale uwazam ze Guru za bardzo sie przejales swoja funkcja :decayed: zreszta juz nie pierwszy raz, zluzujcie majty :wink:

PS uzywajac brzydkich slow sam lamiesz regulamin :grin:

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Siemka!

Spokojna niedziela po F1, no niestety ten szwab znów na podium..., jakoś nie wiem ale chyba za nim nie przepadam, za mało skromny jest. Nie to co nasz Robert, który być może już nie pojedzie :/

mimo ze nielubisz vettela trzeba przyznac ze jest prze typem i za***iście pojechal ten wyscig, szkoda mi hamiltona tylko

Miał szczęście, jakby nie było wypadków i kilku z przodu by nie odpadło to super by miał jakby wpadł do pierwszej 10 :wink:

no taki jest ten sport:decayed: jak by nie wypadki to by byl na 6-7miejscu tak uwazam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior jakiś regulamin obowiązuje a ja, Stanley i Miron nie mamy funkcji moderatora tylko po to żeby nasze nicki były wyświetlane linijkę wyżej :wink4: Poza tym nie chodzi o posty, które po wyjaśnieniu sprawy (na PW) zostały przywrócone tylko o to, że to właśnie Miszka niepotrzebnie robi zamieszanie na forum i cały czas robi OT w bazarze pomimo że już kilka razy do niego pisałem, żeby tego nie robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...