Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

:hi:

Miron, ja bym był zainteresowany ubezpieczeniem, bo wybieram się ubezpieczyć od roku i wybrać się nie mogę :facepalm::wink:

Ja mam lepsze :decayed: 190zł/ na rok i jesteś na 100tysi ubezpieczony, za dzień pobytu w szpitalu wypłacają 100zł :wink:

Daj mi ogólne warunki ubezpieczenia a Ci kopara opadnie jak Ci powiem jakie wyłączenia ma to ubezpieczenie - większość osób tylko myśli że jest ubezpieczona

Pokaż mi firmę, która Cię dobrze ubezpieczy za 190zł rok - to są tzw "ubezpieczenia dla naiwnych" - płacisz płacisz a jak przyjdzie co do czego to gówno dostajesz tak mają sprytnie ogólne warunki skonstruowane

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Ps. Fajnie że już napisałeś że masz lepsze nie wiedzą o jakim ja piszę

To jak byś powiedział komuś że masz lepsze auto od niego - nie wiedząc jakie on ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

:hi:

Miron, ja bym był zainteresowany ubezpieczeniem, bo wybieram się ubezpieczyć od roku i wybrać się nie mogę :facepalm::wink:

Ja mam lepsze :decayed: 190zł/ na rok i jesteś na 100tysi ubezpieczony, za dzień pobytu w szpitalu wypłacają 100zł :wink:

Daj mi ogólne warunki ubezpieczenia a Ci kopara opadnie jak Ci powiem jakie wyłączenia ma to ubezpieczenie - większość osób tylko myśli że jest ubezpieczona

Pokaż mi firmę, która Cię dobrze ubezpieczy za 190zł rok - to są tzw "ubezpieczenia dla naiwnych" - płacisz płacisz a jak przyjdzie co do czego to gówno dostajesz tak mają sprytnie ogólne warunki skonstruowane

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Ps. Fajnie że już napisałeś że masz lepsze nie wiedzą o jakim ja piszę

To jak byś powiedział komuś że masz lepsze auto od niego - nie wiedząc jakie on ma

Zgadzam się, bez porównania warunków umowy nie mogę twierdzić że mam lepsze ubezpieczenie do zaoferowania. Ale są różne grupy klientów np., jedni stawiają na ilość, drudzy na jakość i to oni decydują co wybiorą. Może też być tak że to Tobie kopara opadnie :wink:

Firma o której mówię to > MACIF Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. :hi:

Jak komus bedzie sie nudzic w sobote rano to zapraszam do zabrza na sciaganie tarcz z tylu i zakladanie na nie piersciebi z abs-u, bo zapomnialem o tym :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł bym bo też czeka mnie ta operacja. A masz tarcze pływające cy te z łożyskami razem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany muszę kupić simmering o nr. OEM. 018 409 399 B, uszczelniacz wału napędowego, czy ktoś się orientuje czy dostane takie coś poza ASO(79zł):kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...