Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka :hi:

Ale fioletowy pojechał z wypowiedzią :doh:

Moskal, nie było jeszcze okazji się poznać, ale powiem tak, wszyscy tu są normalni,

prawie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, nie było jeszcze okazji się poznać, ale powiem tak, wszyscy tu są normalni,

Część znam ze zlotów wiec wiem :wink::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, nie było jeszcze okazji się poznać, ale powiem tak, wszyscy tu są normalni,

Część znam ze zlotów wiec wiem :wink::naughty::naughty::naughty:

Ale to tylko ta fioletowa część, a to nie jest obiektywne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema, Miron ja CI dam hołotę ! toż to elYta :grin:

Horny dzięki za pomoc i towarzystwo, nie musiałem VAGować, wystarczyło, że wyjechałem z garażu na prostą i samo zniknęło :decayed::drinks:

To super. U mnie pierścienie z abs zeszły lekko ze starych tarcz i jeszcze lzej weszły na nowe. Dosłownie ręką je wcisnąłem i w miarę luźno się obracają na tarczy :facepalm:

Wszystkie łożyska nabite zaciski i jarzma rozruszane odmalowane przejechałem 10km abs piszczy a piasty gorące. Po prostu ręce opadają :facepalm::doh::doh:

Górne mocowanie amora nie puściło i chyba sprzedam wszystko z moim padłem włącznie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema, Miron ja CI dam hołotę ! toż to elYta :grin:

Horny dzięki za pomoc i towarzystwo, nie musiałem VAGować, wystarczyło, że wyjechałem z garażu na prostą i samo zniknęło :decayed::drinks:

To super. U mnie pierścienie z abs zeszły lekko ze starych tarcz i jeszcze lzej weszły na nowe. Dosłownie ręką je wcisnąłem i w miarę luźno się obracają na tarczy :facepalm:

Wszystkie łożyska nabite zaciski i jarzma rozruszane odmalowane przejechałem 10km abs piszczy a piasty gorące. Po prostu ręce opadają :facepalm::doh::doh:

Górne mocowanie amora nie puściło i chyba sprzedam wszystko z moim padłem włącznie :jerk:

nie poddawaj się dasz radę nadejdą pogodne dni w robocie :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się zaś abs zaświecił, a wcześniej było ok:facepalm: szkurwa niech mi ktoś powie, że audi jest dopracowane to tym audi przejade mu po głowie :facepalm::facepalm::facepalm: co za śculski faszysta wymyślił pierścienie abs na tarczach, no kuwa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się zaś abs zaświecił, a wcześniej było ok:facepalm: szkurwa niech mi ktoś powie, że audi jest dopracowane to tym audi przejade mu po głowie :facepalm::facepalm::facepalm: co za śculski faszysta wymyślił pierścienie abs na tarczach, no kuwa :facepalm:
Panie...jeśli Ty dostajesz (kupisz) auto od byle jakiego buraka, co tylko lał i na wszystko miał wyyebane, bo " ja objadę" niech inny się martwi, to niestety tak potem jest:whistling:. Ja...odpukać...nie mam żadnych problemów, że np. nie umiem czegoś odkręcić itd:wink:. A abs Ci świecił tylko dlatego, że albo obklupałeś troszku rdzy z tego pierścionka, albo ruszyłeś czujnik i nie ma wymaganej odległości:wink:. Wiem, bo jak u siebie zawsze coś robię z hamulcami czy to w Polo czy w a4, to zawsze albo obklupię rdzę i wyczyszczę czujnik, albo go wciągamaby nie uszkodzić i na nowo wkładam i za pomocą np Vaga wiem który jest "nie halo" i ustawiam:wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierścienie wyczyściłem do żywego :D

dokładnie...jak ruszysz "rudą" na pierścieniach, to "ni ma chooja we wsi", aby Ci dobrze działał abs:wink:. Abo zostawiasz jak jest, albo do żywca:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :hi:

...widzę że fota się udała :thumbup1: (krolu co się stało z twoim czołem) :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :hi:

...widzę że fota się udała :thumbup1: (krolu co się stało z twoim czołem) :polew::polew::polew:

...oczy mu niżej opadły:decayed::decayed::decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...