Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Rankiem :hi:

Jest lepiej. Rano odstawiłem auto do mechaniora a piasty po trasie zabrze - GL ledwo letnie więc chyba zaczyna coś działać ;)

Byle moja koronka ABS zawitała do lelka dziś to będę happy :D

Kurcze, trochę mi brakuje Audi, teraz nic się nie psuje tylko lać i jeździć :doh::decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Rankiem :hi:

Jest lepiej. Rano odstawiłem auto do mechaniora a piasty po trasie zabrze - GL ledwo letnie więc chyba zaczyna coś działać ;)

Byle moja koronka ABS zawitała do lelka dziś to będę happy :D

Kurcze, trochę mi brakuje Audi, teraz nic się nie psuje tylko lać i jeździć :doh::decayed::grin:

Taaa czekaj jak Ci wyświetli jakiś błąd i będziesz walczył jak ja z ABS w Ka albo z urwaną klamką która jest totalnie zabudowana i nie ma dostępu do niej od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi czasami mam nieodpartą pokuse

Będzie dobrze, Audi jest fajne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po logach parcha w raz z Danielom :decayed: wygląda na to że parch zdrowy a padnięte sprzęgło :kwasny: (po fest rozgrzaniu przy ruszaniu przód tył szarpie jak poj***)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Nic się nie grzeje, ABS działą do 130kmh, Wahacze wymienione. Gamonie w warsztacie obili mi felgę :doh: no ale i tak jakoś to przegryzę ważne że wszystko w końcu działa i jeździ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dzisiejszy dzięń :wallbash::wallbash:

Pierścień zamówiony w ASO. Pytanie odnośnie piast czy jak jest za dużo smaru albo za duży luz to będzie się grzała??

Już sam nie wiem co z tym padłem robić :facepalm:

Piasta grzeje się jak jest za mocno skręcone łozysko (tak miałem w poprzednim aucie) i raczej od dużej ilości smaru to nie będzie sie grzać.Jakw końcu rozwiązałeś problem? Będziesz w Piątek horny ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Dzisiejszy dzięń :wallbash::wallbash:

Pierścień zamówiony w ASO. Pytanie odnośnie piast czy jak jest za dużo smaru albo za duży luz to będzie się grzała??

Już sam nie wiem co z tym padłem robić :facepalm:

Piasta grzeje się jak jest za mocno skręcone łozysko (tak miałem w poprzednim aucie) i raczej od dużej ilości smaru to nie będzie sie grzać.Jakw końcu rozwiązałeś problem? Będziesz w Piątek horny ? Pozdro

Jak jest za duzo smaru to tez zle bo nie potrafi oddac wystarczająco ciepla.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie potrzebuje kupić sprzęgło. Zna ktoś sklep z częściami gdzie tanio bym kupił? U Byloka na giełdzie kompletne sprzęgło ponad 700zł (Luk, Sachs) :facepalm: szukałem po allegro i idzie kupić o 100zł taniej :whistling: (stówa piechotą nie chodzi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie potrzebuje kupić sprzęgło. Zna ktoś sklep z częściami gdzie tanio bym kupił? U Byloka na giełdzie kompletne sprzęgło ponad 700zł (Luk, Sachs) :facepalm: szukałem po allegro i idzie kupić o 100zł taniej :whistling: (stówa piechotą nie chodzi)

Spróbuj u dzika albo toma77

Siemka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...