Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem na allegro kiedyś przejściówki pod wzmaki

jakoś nie przemawia do mnie Ori radio

więc powracam do pytania :decayed: Nie interesuje mnie Ori radio !!! :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pionnierki, kenwoody i alpine bardzo ładnie grają:wink:, ale również możesz sobie jakieś sony zaaplikować, gorsze ale da się ładnie ustawić. Lecz te pierwsze trzy na pewno są "inne" :kox:

Ja miałem dużo radyjek w swoim czasie...miałem starego pionniera i kenwooda i dla mine bomba grały...mocne, wyrazisty bass i dużo ustawień, każdy znajdzie coś dla siebie. Kumpel ma alpine i warte polecenia również j/w. Miałem również jvc, lg i sony. JVC nawet dobra jakość dzwięku, ale o niebo lepszy ma sony:wink:. LG to...może posłużyć ewentualnie do "dania głosu" w garazu:kwasny:. I przede wszystkim żadne boshmany czy peylingi:facepalm:

Ale to moje zdanie...:wink: I oczywiście...TAK!! Wiem, że jeżdzę ze mizernej jakości dzwięku symphonia (audi) i w dodatku ze spalonymi wyjściami, ale narazie (strzelam) 1600 zeta z kompletnego RNS-a nie uśmiecha mi się dać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik w ASO 150zyli :facepalm:

To je audi to kosztuje, jak nie to przesiadka do cinquecento :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionnierki, kenwoody i alpine bardzo ładnie grają:wink:, ale również możesz sobie jakieś sony zaaplikować, gorsze ale da się ładnie ustawić. Lecz te pierwsze trzy na pewno są "inne" :kox:

Ja miałem dużo radyjek w swoim czasie...miałem starego pionniera i kenwooda i dla mine bomba grały...mocne, wyrazisty bass i dużo ustawień, każdy znajdzie coś dla siebie. Kumpel ma alpine i warte polecenia również j/w. Miałem również jvc, lg i sony. JVC nawet dobra jakość dzwięku, ale o niebo lepszy ma sony:wink:. LG to...może posłużyć ewentualnie do "dania głosu" w garazu:kwasny:. I przede wszystkim żadne boshmany czy peylingi:facepalm:

Ale to moje zdanie...:wink: I oczywiście...TAK!! Wiem, że jeżdzę ze mizernej jakości dzwięku symphonia (audi) i w dodatku ze spalonymi wyjściami, ale narazie (strzelam) 1600 zeta z kompletnego RNS-a nie uśmiecha mi się dać:decayed:

no ja mam starego Pioneer'a z którego jestem mega zadowolony jeśli chodzi o dźwięk. Szkoda że szlag już je trafia. Myślałem czy znowu nie kupić Pioneer'a ale nie wiem jak wygląda jakość grania tych nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Ja pare lat temu kupilem taniego alpine z allegro z czerwonym podswietleniem i usp z przodu, jakosc jak inne radia, cena dosc niska a jakos wykonania na dobrym poziomie, do dzisiaj go mam i nie mam uwag, jak nie zalezy Ci na jakis mega ustawieniach i bajerach typu dvd, Bluetooth itp to bier jakiegos alpine. Co do wyjsc RCA to wystarczy ze w byle jakim radiu wyprowadzisz kabelki z przedwzmacniacza i to tyle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bede

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Ja tez bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spociku :hi:

Były 2 osoby nowsze, mam nadzieję że jeszcze zawitają do nas, miło było poznać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...