Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie dzis nie bedzie a chciałem sie spotkać i pogdac z młody żonkosiem hyhyhy ale nie dam rady hehe mecz ostatniej szansy POLACY NIC SIE NIE STAŁO !!!!

He, no liczyłem że ktoś więcej wpadnie ze starej ekipy kawalerskiego. Był browar, młody żonkoś serwował i pogawędki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu burzliwych dniach w ostatnim czas w kwestii zakupu/sprzedaży samochodów od dziś mamy nowe fury i nowych właścicieli

Ośkowi gratuluję przepięknej pełnej wersji s-line na mega wypasie i jedynym słusznym silniku B8:kox:

Zaś Puckowi gratuluję furki, którą wszyscy znają lecz mimo to mam nadzieję że będzie go jeszcze długo cieszyć B7:kox:

Kilka fot z transakcji sprzed 2 godzin:

1f888ca2c25cbf0dm.jpg

db6290f03bce1983m.jpg

282a66a75b658e49m.jpg

c9b9360482acb8e0m.jpg

8a54c04dc15e1fd0m.jpg

B7 znacie - kilka słów na temat przytarganego w nowy z DE B8

rocznik 2009

3.0tdiQ

s-line wenętrzny i zewnętrzny

alu 19 cali

pełny parktronic + kamera cofania

pełna czarna skóra

nagłośnienie bang@olfsen czy jak tam się to pisze :decayed:

tiptronik

i ogłnie milion innych pakietów i dodatkow - ogólnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek będzie gonił B5?? Bo bym może to i przygarnął ;)

Graty roszad z autami ;)

A ściema była że pucek się buduje że to że tamto :P ŚCIEMNIACZE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proste ... to było od razu wiadome że tak będzie ... ale sensacja musi być ...

Osiek gratki fury ..

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to co Pucek pisał o wymianie łożysk itp. w B5 to była zasłona dymna, aby się nikt nie kapnął a tu nagle buum!! Pucek na spota przyjeżdża B7. Dobrze żeście tak nie zrobili jak w "extreme home maker" że autobus zasłania a potem odjeżdża. I tu nagle wszyscy WOW! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to co Pucek pisał o wymianie łożysk itp. w B5 to była zasłona dymna, aby się nikt nie kapnął a tu nagle buum!! Pucek na spota przyjeżdża B7. Dobrze żeście tak nie zrobili jak w "extreme home maker" że autobus zasłania a potem odjeżdża. I tu nagle wszyscy WOW! :decayed:

Ja obstawiam ze puckowe b5 zostanie dla Ani ... tooo coo... psssyyyttt żeby sie nie psuło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proste ... to było od razu wiadome że tak będzie ... ale sensacja musi być ...

Osiek gratki fury ..

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

wszystko było możliwe pod warunkiem kupienia konkretnej sztuki prze Ośka - niekiedy się szuka 9miesiecy niekiedy 9 dni - więc żadna ściema - ośkową furkę kupiliśmy wczoraj i przyprowadziliśmy dzisiaj o 3.15 nad ranem a Pucek dzisiaj dokonał szybkiego zakupu

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

chyba B5 będzie do zabrania - a sztuka jest konkretna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to co Pucek pisał o wymianie łożysk itp. w B5 to była zasłona dymna, aby się nikt nie kapnął a tu nagle buum!! Pucek na spota przyjeżdża B7. Dobrze żeście tak nie zrobili jak w "extreme home maker" że autobus zasłania a potem odjeżdża. I tu nagle wszyscy WOW! :decayed:

Ja obstawiam ze puckowe b5 zostanie dla Ani ...

Nie no co ty. Pucek to romantyk przecież, to on będzie popylać B5, a Anii da B7 w prezencie ślubnym:decayed: Ale Ania jeszcze o tym nie wiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu burzliwych dniach w ostatnim czas w kwestii zakupu/sprzedaży samochodów od dziś mamy nowe fury i nowych właścicieli

Ośkowi gratuluję przepięknej pełnej wersji s-line na mega wypasie i jedynym słusznym silniku B8:kox:

Zaś Puckowi gratuluję furki, którą wszyscy znają lecz mimo to mam nadzieję że będzie go jeszcze długo cieszyć B7:kox:

Kilka fot z transakcji sprzed 2 godzin:

http://images64.fotosik.pl/271/1f888ca2c25cbf0dm.jpg

http://images64.fotosik.pl/271/db6290f03bce1983m.jpg

http://images65.fotosik.pl/272/282a66a75b658e49m.jpg

http://images62.fotosik.pl/271/c9b9360482acb8e0m.jpg

http://images62.fotosik.pl/271/8a54c04dc15e1fd0m.jpg

B7 znacie - kilka słów na temat przytarganego w nowy z DE B8

rocznik 2009

3.0tdiQ

s-line wenętrzny i zewnętrzny

alu 19 cali

pełny parktronic + kamera cofania

pełna czarna skóra

nagłośnienie bang@olfsen czy jak tam się to pisze :decayed:

tiptronik

i ogłnie milion innych pakietów i dodatkow - ogólnie :kox:

Wiedzialem bylem tego pewny wczoraj nawet na zlocie mowilem ze pojechaliscie z oskiem po auto do niemiec a pucek lyka B7 :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

ogolnie graty zakupow dla Oska i Pucka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kupiłem tego parcha żeby dać mu drugie życie :decayed:

Koniec epoki B5, jak znajdzie się MĄDRY klient to sprzedam, a jak nie to furę bierze ojciec i puszcza do żyda swojego przedlifta :wink:

No to pyrsk dziwki, a co do tej sensacji, nie chciałem się chwalić czymś czego jeszcze nie miałem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pw miało być. Ach ten tel

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

Hehe nie zabij mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kupiłem tego parcha żeby dać mu drugie życie :decayed:

Koniec epoki B5, jak znajdzie się MĄDRY klient to sprzedam, a jak nie to furę bierze ojciec i puszcza do żyda swojego przedlifta :wink:

No to pyrsk dziwki, a co do tej sensacji, nie chciałem się chwalić czymś czego jeszcze nie miałem :whistling:

Tak jest pyrsk ... :beer: już wiemy kto stawia w Zatorze 2014 :D

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...