Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2013 at 23:57 ----------

Czy jest ktoś, u kogo w okolicy Zabrza, Gliwic itp mogę się podpiąć pod kompa i skasować błędy po wyjęciu akumulatora?

Trzeba było wpaść na spota a jak Ci się bardzo śpieszy no wpadnij na Kopernik w G-cach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2013 at 23:57 ----------

Czy jest ktoś, u kogo w okolicy Zabrza, Gliwic itp mogę się podpiąć pod kompa i skasować błędy po wyjęciu akumulatora?

Trzeba było wpaść na spota a jak Ci się bardzo śpieszy no wpadnij na Kopernik w G-cach :wink:

I o to mi chodzilo. Poznac kogos w porzadku, kto mi pomoze a moze akurat bede mogl sie jakos odwdzieczyc. I nie ukrywam ze zalezalo mi na czasie, bo o 18 to ja dopiero prace koncze. No nic, bez bulwersu. Zeby nikt mnie zle nie odebral.

:hi:

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2013 at 23:57 ----------

Czy jest ktoś, u kogo w okolicy Zabrza, Gliwic itp mogę się podpiąć pod kompa i skasować błędy po wyjęciu akumulatora?

Trzeba było wpaść na spota a jak Ci się bardzo śpieszy no wpadnij na Kopernik w G-cach :wink:

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Czolem Panowie w ten spotowo-kebabowy dzień :naughty: Wolne mi się nieco przedłużyło więc dzisiaj się melduje, raczej punktualnie :wink:
Czy jest ktoś, u kogo w okolicy Zabrza, Gliwic itp mogę się podpiąć pod kompa i skasować błędy po wyjęciu akumulatora?

Dobrze by było najpierw się przywitać, byle jak, ale się przywitać :wink:

Jaki błąd Ci wyskoczył po wymianie akumulatora?

Maniek tak to już jest że na spocie się nie pojawi a jak już to tylko po VAG.

Podjedź na ul. Portową 2 w GL tam chłopaki to na pewno ogarną :grin:

Też będę punktualnie :decayed:

No naprawdę się popisałeś. Czy gdzieś napisałem, że nie chcę na spota przyjechać? Zapytałem tutaj, bo racze dotyczy to moich okolic.

Ale skoro z Twojej strony nie mogę liczyć na pomocną odpowiedź to może po prostu się nie odzywaj.

Jest tu trochę racji w tym co chłopaki piszą, ale najlepsze jest to, że najwięcej do powiedzenia akurat w tej kwestii mają ludzie którzy albo nie maja wcale vcds'a albo nie potrafią tego odpowiednio użyć ;)

Także, nie przejmuj się, jak na Żory nie zbyt daleko to mogę ogarnąć, ew Łaziska Górne

wielu takich znam.................:grin:..................nie podzielam Twojego zdania............jak chce gość tylko wykasować byki ........to spoty moim zdaniem to najgorsze miejsce...........no ale to tylko moje zdanie

btw.....dzięki za spota :hi:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

aa..... pewnie napiszesz ,że masz w d*pie ,czy podzielam Twoje zdanie.....trudno.....nie tsresuj się .....ja już się nie stresuję tym :grin:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Pucek....ha und errr poszły :decayed:

psyt :grin:

Dokladnie, leje na to co piszesz i wcale sie tym nie stresuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Weekendzik wolny, rozpalić w piecu na budowie i coś trzeba tam porobić :decayed:

Arturze, fajnie że ogarnąłeś temat, mam rozumieć że pieniądze przyjąłeś i nie oddałeś ich za free:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Weekendzik wolny, rozpalić w piecu na budowie i coś trzeba tam porobić :decayed:

Arturze, fajnie że ogarnąłeś temat, mam rozumieć że pieniądze przyjąłeś i nie oddałeś ich za free:grin:

;) polece do Kato dziś........pojechałbym ze Świerklan do Ciebie....tam gdzie ostatnio....będziesz ?

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloha sierściuchy wczoraj nie wpadlem bo zacząłem weekend misji mikołajowej dla dzieciaków dzisiaj następna partia grzecznych dzieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam z wielkopolski siedzę teraz w ostrowie i czekam na moja pod szkoła:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Weekendzik wolny, rozpalić w piecu na budowie i coś trzeba tam porobić :decayed:

Arturze, fajnie że ogarnąłeś temat, mam rozumieć że pieniądze przyjąłeś i nie oddałeś ich za free:grin:

;) polece do Kato dziś........pojechałbym ze Świerklan do Ciebie....tam gdzie ostatnio....będziesz ?

wysłane z one v :)

Tam gdzie ostatnio, czyli u mnie na placu taak? :decayed:

Jak na razie jestem w domu, zadzwoń jak będziesz wyjeżdżał bo wieczorem muszę odwiedzić jakiś sklep :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.....pojadę koło 17 :wink:

Będę, wpadaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodzilo. Poznac kogos w porzadku, kto mi pomoze a moze akurat bede mogl sie jakos odwdzieczyc. I nie ukrywam ze zalezalo mi na czasie, bo o 18 to ja dopiero prace koncze. No nic, bez bulwersu. Zeby nikt mnie zle nie odebral.

To pisz kiedy masz czas bo ja mam tylko jeszcze jutro wolne, w pon i wt jestem w pracy do 19.00

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Dobry wieczór :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...