Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

...no to idzie z "waszej kapsy"...szczerze, nigdy nie byłem za szrotem, ale w tym wypadku...buda idzie out. Ten wgniot jest za kosztowny...rzędu 400-500 + malowanie, używki szyby 300 a nówki po ok 400 najtańsze czyli 800, maska już z polifta za 200 szarpniesz, lampy z polifta 250, przedlift 100, zderzak z polifta z dokładką 300 zwykły i 500 ze spryskami...czyli policz i do tego wszystko malować. :kwasny:


i ważne aby pieszy nie był w szpitalu pow 7 dni bo potem sąjuż wałki...prokurator itd :/


Majki szyby szybami a tu jakoś by trzeba było dach naprawić, wymienić maskę, zderzak poprawić i lampa pękła

Ojciec potrącił pieszego moim autem a pieszy skończył lot na dachu
Cholera wie jak to sie zakończy

Najważniejsze żeby pieszy nie dostał L4 powyżej 7 dni bo to z automatu prokurator i sprawa w sądzie a jak bedzie z nim ok to tylko mandatem sie skończy
Kobita 90 lat podobno więc różnie może być... Śnieg sypal i ojcu umknęło coś a baba jeszcze na ciemno ubrana

swoją drogą...ciężka ta babka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

O kurczę, współczuję całej sytuacji ... nie wiem co bym zrobił na Twoim miejscu, ja jakbym uderzył moim to pewnie bym go próbował odratować, mogę Ci dać namiar na mojego lakiernika który ogarnia stłuczki itp ( i robi to profi) możesz z nim zagadać ile by wziął za całość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki szyby szybami a tu jakoś by trzeba było dach naprawić, wymienić maskę, zderzak poprawić i lampa pękła

Ojciec potrącił pieszego moim autem a pieszy skończył lot na dachu

Cholera wie jak to sie zakończy

Najważniejsze żeby pieszy nie dostał L4 powyżej 7 dni bo to z automatu prokurator i sprawa w sądzie a jak bedzie z nim ok to tylko mandatem sie skończy
Kobita 90 lat podobno więc różnie może być... Śnieg sypal i ojcu umknęło coś a baba jeszcze na ciemno ubrana

za cholere bym już tego nie robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto to golas więc no jest przykra możliwość go zmienić. Chciałem jeszcze nim kilka lat pojeździć i zmienić a tu taki zonk. Nie mam hajsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsprzedaj na części co się da, a reszta na złom. Parę tysiaków przytulisz, bo naprawiać moim zdaniem nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek moje zdanie też znasz, żeby to jeszcze była dobra baza to można by było robić a auto idealne nie jest. Ładować w to parę tysi wg mnie i innych się nie opłaca. Też Ci już mówiłem, powyciągaj co się da, posprzedawaj części, a reszta na złom. Dołóż i kupisz choćby takie same w lepszym stanie. B5 mocno potaniało i można coś znaleźć poniżej 10 tysi już po lifcie.


PS: Szczerze współczuję bo wiem że może się okazać że to nie koniec :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu współczuje całej sytuacji mam nadzieję że się wszystko dobrze skończy...

Tomek... nie opłaca się remontować, takie moje zdanie...

Jestem tego zdania jak reszta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszyscy mówią, co innego gdyby auto było mega porobione, wtedy można by się zastanawiać, kup Tomek choćby głupie tico w gazie, dozbieraj kasy na jakieś b5 polifta i to będzie chyba najsensowniejsze wyjście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mogę od ojca auto pożyczać i jakoś sobie poradze. Czyli co rozbierać i wyprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może się nie opłaca ale koleś nie moa na inne, więc chyba musi to po kosztach ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech jeździ autem ojca, myślę że teraz bez problemu pożyczy, choć to żadne pocieszenie, to co się uda to sprzedać a reszta na złom, dozbierać i kupić innego, szkoda kasy na zielonego.


Zobacz za ile możesz mieć drugiego, pierwsze lepsze ogłoszenie:

http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-90km-climatronic-zarejestrowany-i5219512350.html


Chyba że masz sentyment do zielonego:

http://otomoto.pl/audi-a4-sedan-1-6-benzyna-C36315153.html


I jeszcze w q :wink:

http://allegro.pl/audi-a4-1-8-t-quattro-i5210427483.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman...sam remont (graty) plus malowanie go wyniesie spokojnie 3500 i to po najmniejszej lini oporu :kwasny:

...ja bym jeździł autem ojca na jego miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdybym nie miał kasy to odratował bym zielonego, wymiana szyb i ewentualnie lampy, czyli to co trzeba żeby legalnie jeździć, dach wypchać od środka i już, auto zawsze można zezłomować i zmienić na inne, silnik i wszystko inne jest sprawne więc nie widzę potrzeby żeby dużo zainwestować.

Na pewno bym się nie pakował w przedlifta, tylko polift albo B6, ale to już kwestia kasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdybym nie miał kasy to odratował bym zielonego, wymiana szyb i ewentualnie lampy, czyli to co trzeba żeby legalnie jeździć, dach wypchać od środka i już, auto zawsze można zezłomować i zmienić na inne, silnik i wszystko inne jest sprawne więc nie widzę potrzeby żeby dużo zainwestować.

Na pewno bym się nie pakował w przedlifta, tylko polift albo B6, ale to już kwestia kasy :wink:

też to jest jakieś wyjście... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te auto nie jest po nie wiadomo jak dużym dzwonie, jedynie co mnie martwi to tylna szyba, żeby wypchać dach na tyle żeby dość dobrze wkleić szybę, reszta to pikuś, lać i dalej jeździć bez malowania i inwestowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo, Sebol, Tomaszstn co myslicie z tym moim Audi robic? Zderzak, lampa lewa, maska, przednia i tylna szybka plus spory wgniot na dachu... Rozebrać i szrot czy naprawiac?

9f2d4bbde607b08f68f9650f9a2c04c5.jpg

20b778590a1a08e408c01cfa87493c03.jpg

po kosztach minimalnych powinieneś się wyrobić za ok 1500-2000zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek dobrze prawi o tym właśnie mówiłem nie ma kasy trzeba ratować to co jest i jeździć , będzie kasa do inwestuje i kupi świeża furę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...