Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Hamer jest gdzieś spis wyposażenia wnętrza w B7 w pakiecie S-line? Jakoś nie mogę znaleźć a pisałeś ze tamta grafitowa ma niepełny S-line

Nie wiem, też nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Diman MArio raczej odpuszcza moje mieszkanie i chyba będzie myślał o postawienu czegoś na działce - tak więc jak coś to mieszkanko będzie za rok dostępne dla jak to się mówi " kto pierwszy ten lepszy" - z możliwością pisemnej rezerwacji z dużym wyprzedzeniem

Bo jeżeli chodzi o samo ogłoszenie mieszkania to nie będę go wystawiał do samego końca żeby mi ludzie d*py nie męczyli - ale wśród znajomych warto info puścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze szału nie ma ale mój budżet kończy się na 30k i tego progu nie przekrocze bo i tak zakładałem kupić B6 do 25k. Tak więc mój budżet na jakiś mega wypas w B7 nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze szału nie ma ale mój budżet kończy się na 30k i tego progu nie przekrocze bo i tak zakładałem kupić B6 do 25k. Tak więc mój budżet na jakiś mega wypas w B7 nie wystarczy.

Pooglądaj od Tolka B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron wyślij mi na PW ile byś chciał za mieszkanie, ewentualnie, wiem że rozmawiałeś z Dimanem, czy Diman będzie swoje wtedy sprzedawał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze szału nie ma ale mój budżet kończy się na 30k i tego progu nie przekrocze bo i tak zakładałem kupić B6 do 25k. Tak więc mój budżet na jakiś mega wypas w B7 nie wystarczy.

Pooglądaj od Tolka B7
Szkoda ze nie Avant ale obejrzeć mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman MArio raczej odpuszcza moje mieszkanie i chyba będzie myślał o postawienu czegoś na działce - tak więc jak coś to mieszkanko będzie za rok dostępne dla jak to się mówi " kto pierwszy ten lepszy" - z możliwością pisemnej rezerwacji z dużym wyprzedzeniem

Bo jeżeli chodzi o samo ogłoszenie mieszkania to nie będę go wystawiał do samego końca żeby mi ludzie d*py nie męczyli - ale wśród znajomych warto info puścić

Jak juz mówiłem piszę się

Miron wyślij mi na PW ile byś chciał za mieszkanie, ewentualnie, wiem że rozmawiałeś z Dimanem, czy Diman będzie swoje wtedy sprzedawał?

Raczej będę moje puszczał bo braknie kasiory na oba a szkoda bo plany były i nadal są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu - Mario miał kupować mieszkanie odemnie za 250 tyś zł - wiem że to mieszkanie i w tym rejonie i z tym co ma w środku bez problemu sprzedam za tyle

Wystawiał będę za 270 tyś zł żeby albo dostać więcej albo mieć ewentualnie z czego spuścić

Osobie znajomej też będę skłonny je sprzedać za tyle ile Mario

Home Broker który jest razem z nami w biurze tylko czeka żeby je łyknąć na wyłączność to też powiedzili że za 250 tyś zł je dla mnie sprzedają -tyle że wiadomo - skubną przy tym coś dla siebie - ale to będzie ostateczność bo nie bardzo chciałbym je sprzedawać przez biuro

Wolałbym tak jak fury - sprdzedać komuś po znajomości kto doceni stan i wyposażenie bo w mieszkaniu zostawiam totalnie wszystko po za ubraniami


Diman jak będziesz chciał to daj znać i bez zobowiązan przyjdź sobie mieszkanie zobaczyć bo jak pocztą pantoflową ktoś do mnie przyjdzie i je sobie zarezerwuje symboliczną kwotą 5-10% to będę mu je puszczał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:


Hamer jest gdzieś spis wyposażenia wnętrza w B7 w pakiecie S-line? Jakoś nie mogę znaleźć a pisałeś ze tamta grafitowa ma niepełny S-line

Coś takiego znalazłem...

W modelu B7 rozrozniamy 3 Pakiety S-Line (dane prospektowe)
S-LINE PRO
-biale kierunkowskazy w przednich lampach.
-S-line spoiler na klapie bagaznika (limuzyna)
-atrapa Grilla oraz nakladka dyfuzora lakierowane na czarna perle. (Tylko 3,0 FSI/ 3,0 TDI)
-obrecze aluminiowe 9-ramienne 7,5X17 z ogumieniem 235/45/17
-sportowe zawieszenie
-sportowe fotele, material "Strato" z el. regulacja odcinka ledzwiowego w obydwu przednich fotelach.
-sportowa kierownica w 3-ramiennym wzorze ze skory, obszyta kolorowymi nicmi z emblematem "S-line"
-Opcjonalnie:
-Kierownica multifunkcyjna w 3-ramiennym wzorze ze skory, obszyta kolorowymi nicmi z emblematem "S-line".
-Kierownica multifunkcyjna z lopatkami w 3-ramiennym wzorze ze skory, obszyta kolorowymi nicmi z emblematem "S-line".
-glaka zmiany biegow z czarnej pikowanej skory.
-listwy progowe z logo "S-line"
-logo "S-line" na atrapie Grilla oraz na listwach drzwi tylnich L/P.
-lakier w wszystkich dostepnych kolorach oraz dodatkowo w kolorze "Sphärenblau Perlefekt"- (nie wiem jak sie nazywa po polsku)
S-LINE ADVANCED
-biale kierunkowskazy w przednich lampach.
-S-line spoiler na klapie bagaznika (tylko limuzyna)
-pakiet EXTERIEUR S-LINE
-obrecze aluminiowe w 5-cio ramiennym wzorze 7,5X17 z oponami 235/45/17
-sportowe zawieszenie S-LINE firmy QUATRRO GmbH z dynamicznym "dopasowywaniem" (nie wiem jak przetlumaczyc) oraz z obnizeniem o 20mm.
-logo "S-line" na atrapie Grilla oraz na listwach drzwi tylnich L/P.
-listwy progowe z logo "S-line"
-Wnetrze: podsufitka i instrumenty w kolorze czarnym.
-okladziny S-line aluminium szczotkowane.
-Opcjonalnie:
-okladziny z drzewa gruszkowego-szare (Birkenmaserholz grau) oraz optylcznie-lakier fortepianowy (klavierlackoptik)
-Sportowe fotele z el. reg. odcinkiem ledzwiowym na dwoch przednich fotelach. Fotele obite skora po bokach, a po srodku materialem "SPEED" z wytloczonym napisem "S-line" na przednich fotelach.
-Opcjonalnie:
-fotele obite czarna skora VALCONA, lub szara/czarna skora VOLTERRA. Kazde z wytloczeniami "S-LINE" na przednich fotelach.
-sportowa kierownica w 3-ramiennym wzorze ze skory, obszyta kolorowymi nicmi z emblematem "S-line"
-Opcjonalnie:
-Kierownica multifunkcyjna w 3-ramiennym wzorze ze skory, obszyta kolorowymi nicmi z emblematem "S-line".
-Kierownica multifunkcyjna z lopatkami w 3-ramiennym wzorze ze skory, obszyta kolorowymi nicmi z emblematem "S-line".
-galka zmiany biegow w pikowanej skorze.
-Opcjonalnie:
-galka zmiany biegow z aluminium.
-mieszek galki zmiany biegow czarny.
-Raczka recznego hamulca obita skora.
-monochromowy FIS (kolorowy tylko za doplata)
-Lakiery z dostepnej palety oraz dodatkowo kolory (niem. Misanorot Perlefekt)(niem.Avussilber Perlefekt)(niem.Sphärenblau Perlefekt)
S-LINE PAKIET EXTERIEUR
-biale kierunkowskazy w kloszach lamp przednich.
-pezedni zderzak ma agresywniejszy wyglad.
-atrapa chlodnicy (grill) -optyka "S-LINE"
-logo "S-LINE" na atrapie chlodnicy, oraz na listwach drzwi tylnich L/P.
-listwy zakonczeniowe drzwi agresywniej wyprofilowane.
-listwy progowe z logo "S-LINE".
-S-line spoiler na klapie bagaznika (limuzyna)
-S-line spoiler na klapie bagaznika (Avant)
-blenda dyfuzora lakierowana w kolorze nadwozia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z L O T P I Ą T K O W Y

Ja ze swojej strony potwierdzam że sobotę mam pracującą i nie specjalnie po piątkowej dniówce musze wracać do domu :decayed:

Więc jeżeli sa chętni to możemy z kulturką posiedzieć, napić się i pośmiać .

Lokal zapewniam , każdy przynosi 0,5 + zapitke - potem możemy zamówić pizze.

Dla klimatu można się gdzieś wbić potem lub do końca siedzieć w biurze

Jak ktoś by chciał przekimać w biurze - to też nie ma problemu - tylko musi zabrać co trzeba

Ja w sobotę pracuję od 9.00 ale może być tak że klienta będę miał dopiero o 10.00 czy 11.00 więc do tego czasu możemy się rano leczyć :)

Ja i tak nie mogę w piątek przesadzić żeby w sobotę być w miarę prosto stojący

Więc jak sa chętni - to zapraszam na nisko budżetową nasiadówkę z kulturką

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 + piwnica narożna czyli duża + 2 x balkon


W mieszkaniu zostaje totalnie całe wyposażenie włącznie z wypoczynkiem ze skóry naturalnej z systemem RELAX wartości 8 tyś zł + cały zestaw TV/hi-fi z TV65 cali - zestaw kosztował mnie 14 tyś zł


+ totalnie wszystkie meble i sprzęty - mieszkanie po mega totalnym remoncie w dniu zakupu czyli 12 lat temu + małym remoncie 1,5 roku temu i oczywiście kilku odmalowaniach w między czasie

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziecie komuś obcemu mówić o mieszkaniu to oczywiście obowiązuje cena 270 tyś zł


No to ładnie nic ino brać :decayed: ale zapomniałeś dodać że audi tam kradną :ph34r:

w cenie mieszkania sprzedam sposób na brak możliwości ukradzenia audi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stolicy śląska

knurów :decayed:


acha - i jak coś to znam kolesia co ogarnie kredyt :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...