Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Bry... Jeszcze chwila i znowu piątek i kebabik :-)

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W kebabie nie ma tyle miejsca i takich rarytasów :decayed:

201604292_sapwhww.jpg

201604292_sapwhsw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:


Ja się pytam na uja wy się spuszczacie na Q?

Przecież zimy w naszym klimacie już nie ma,poza tym to tylko lepiej się rozpędza a hamuje tak jak ośka.

I może być zoonk :whistling:

Pajda i Pucek plus dla was :)

Curva co wy macie z tym Q i zimą :facepalm: w lato też się w c**j przydaje i to wcale nie mówię że tylko jak pada... pewnie że to zależy od tego jak się jeździ ale pewnie niejedna osoba się ze mną zgodzi że jest w c**j różnica przy prowadzeniu ośki i Q nawet jak jest sucho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guregoru, jest różnica, ale jak ktoś tego nigdy nie miał to też nie wie co traci, więc lepiej niech sobie kupi ośkę którą ludzie jeżdżą przez całe życie i żyją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie zaryzykuje i nie poświęci czegoś dla Q to nigdy się nie przekona :wink4: ja teraz sobie nie wyobrażam kupić audi bez Q więc może czasem lepiej zaryzykować i spróbować :wink4: no chyba że faktycznie styl jazdy będzie taki, że i tak z tego nie skorzysta to wtedy faktycznie nie ma sensu... choć ja uważam że lepiej mieć i nie potrzebować niż potrzebować i nie mieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**licie.....przecież to nie jest na guziki ,że można wyłączyć. ...uja wiecie kiedy się sprawdza bo cały czas bangla...ma kupić z q i cieszyć się ,że z normalnym napędem śmiga ...po kiego mu pikowana kiera. .lepiej mieć napęd, a kiere za kilka pln dorzuci jak faktycznie zwykła będzie na tyle oszkliwa ,że będzie rzygał prowadząc auto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**licie.....przecież to nie jest na guziki ,że można wyłączyć. ...uja wiecie kiedy się sprawdza bo cały czas bangla...ma kupić z q i cieszyć się ,że z normalnym napędem śmiga ...po kiego mu pikowana kiera. .lepiej mieć napęd, a kiere za kilka pln dorzuci jak faktycznie zwykła będzie na tyle oszkliwa ,że będzie rzygał prowadząc auto .

Lepiej bym tego nie ujął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**licie.....przecież to nie jest na guziki ,że można wyłączyć. ...uja wiecie kiedy się sprawdza bo cały czas bangla...ma kupić z q i cieszyć się ,że z normalnym napędem śmiga ...po kiego mu pikowana kiera. .lepiej mieć napęd, a kiere za kilka pln dorzuci jak faktycznie zwykła będzie na tyle oszkliwa ,że będzie rzygał prowadząc auto .

Lepiej bym tego nie ujął :decayed:

A teraz każdy z Was niech Mu dołoży po 5 000 zł żeby kupił fajne B7 z Quattro na pokładzie, a nie zajechanego 140konnego diesla bo musi być Q.

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzebuje kasy by ze 140 psów zrobić koło 200 ?

3-4k ?

Jeszcze jedno pytanko .....co oznacza fajne B7 ? :naughty:

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzebuje kasy by ze 140 psów zrobić koło 200 ?

3-4k ?

Jeszcze jedno pytanko .....co oznacza fajne B7 ? :naughty:

Za tyle samo dorezasz Q albo rns-e + kiera + sporty w skórze :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a ja mam wyebane na Q następne będzie w napędzie dla prawdziwych mężczyzn, czyli tył :naughty:

Q fajnie idzie w deszczu i śnieg ale hamuje przy takiej pogodzie jak każdy inny napęd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... :)

A zanim Tomek zainwestuje te 4K żeby z tego 140 konnego diesla zrobić 200 żeby to jakoś jechało, a nie toczyło się i brało 8L/100km to wcześniej ruda mu błotniki zje. A nie daj boże kupi taki zadbany silnik jak dydo i trzeba będzie zainwestować 3K w nowe PD to zapomnij... Zresztą Tomek to nie taki wariat że ciśnie 120kmh po serpentynach przed Skoczowem. Ja na jego miejscu brałbym auto z lepszym wyposażeniem niż Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R :oklasky: dobrze to podsumowałeś

ja bym dodał jeszcze że nie każdy jest taki wariot jak Arturoo i w autobusy wjeżdża,ewentualnie jak Turzol na barierce kończy.A mieli najlepszy napęd :facepalm: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przed wypasem sprawdziłbym stan silnika, PD, dwumas, bo tu są największe koszta w użytkowaniu 2.0tdi 8V. Albo poczekał i poszukał 2.0tdi 16V moim zdaniem lepszy silnik, mniej kosztowny niż 8V. Zresztą zobacz jak długo akjam jeździ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a ja mam wyebane na Q następne będzie w napędzie dla prawdziwych mężczyzn, czyli tył :naughty:

Q fajnie idzie w deszczu i śnieg ale hamuje przy takiej pogodzie jak każdy inny napęd :)

Napęd tył też hamuje tak samo[emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...