Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :hi:

Ale rozkmina z tym Quattro czy RNSem, rocznikiem :)

a Ty co byś wybrał ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek - kupuj tylko z Q

Ja mam Q od 9 lat i aż z 3 razy mi się tak naprawdę przydało :decayed: - a dużo śmigam zimą po górach

Q jest fajne jak je dostajesz w pakiecie w standardzie jak np przy 3.0tdi a nie w sytuacji kiedy kupujesz auto za 30 tyś musisz za to zapłacić kosztem kilku innych gratów

A o rezaniu Q nawet nie słuchaj bo jak już będziesz miał auto to nigdy tego nie wyrezasz - dlaczego ? bo poprostu nie będziesz widział powodu żeby do czego kolwiek miało ci się przydać

Ośke pokochasz za to że mniej pali i bardziej czuć moc - lada chwila i zimą na letnich będziemy śmigać bo taki klimat mamy a co dopiero konieczność posiadania Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:


a Ty co byś wybrał ?

To na co by mnie było stać :decayed:

Dyskusja jakby każdy dla siebie kupował ;)


Proponuje żeby się zrzucić i niech ma te Q z wypasem :D:D i wszyscy będą zadowoleni, a na pewno Tomasz.

Edytowane przez Tomi_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale Q działa non stop :decayed: ,

to ze auto jedzie jak po szynach w zakręcie to też zasługa tego napędu :D

Każde koło kręci się z kontrolowaną szybkością -> trudniej stracić kontrolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pitolić lepiej byś Cie Tomkowi jakiego linka zapodali do fajnej fury w jego przedziale kasowym...

P.S. O braku Q niech sie bulczas wypowie gdy podczas z jednego z wyjazdów klubowych na narty cfaniaki typu miron pucek i inni przeszli a bidok barierki zaliczył bo chciał nadążyć...;-)

Lub ostatnio popularny filmik z wypadku z A4 gdzie alfa sie roztrzaskała I spowodowała karambol z powodu oleju na autostradzie a B6 to po prostu omineło...

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudniej stracić kontrolę.

kierowca autobusu ,który uderzyłem był zgoła innego zdania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudniej stracić kontrolę.

kierowca autobusu ,który uderzyłem był zgoła innego zdania [emoji14]olew:
Artur gdybyś ty nie miał Q to już dawno smerf byłby na szrocie rozwalony

Naciapane z Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kierowca autobusu ,który uderzyłem był zgoła innego zdania

Nie znam historii ale pewnie przesadziłeś trochu :dziura::decayed:


Artur gdybyś ty nie miał Q to już dawno smerf byłby na szrocie rozwalony

prawda

Aha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale Q działa non stop :decayed: ,

to ze auto jedzie jak po szynach w zakręcie to też zasługa tego napędu :D

Każde koło kręci się z kontrolowaną szybkością -> trudniej stracić kontrolę.

Nie do końca się z tym zgodzę, duża zasługa tego że auto jedzie jak po szynach ma zawieszenie i koła na ktorych się poruszamy, mamy gleby i 19/20 cali, to też robi ogromną robote bo jak uwaga [emoji1] zakladam 16 cali zimowe to od razu jest różnica:)

Co jak co ale naped jest fajny, nie bez powodu to już moje drugie nie kulawe auto, pewnie będzie trzecie ale dla kogoś kto nie miał i nie ma parcia to zbędny bajer:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Ktoś tu zarzucał że znowu o tym piszemy, chyba lepiej tak niż kapelusz i cisza :D

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer to blutek ;) albo składane lusterka ;)

Większe heble to zbędny bajer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem Q a tym bardziej Audi więc jak wkońcu kupie Audi to tylko dla Q a wypas i tak będzie lepszy niż w tym co mamy teraz czy tomkowej b5 więc ja bym brał Q bo nigdy nie miałem nawet kosztem wypasu ale to jest indywidualna sprawa i decyzja tylko po stronie Tomka bo navi i inne bajery to nawet do opli montują.... A kiere obszyje za grosze... Fotele.se zmieni... A q nie doreza... Ale to jest zdanie kogoś kto nigdy nie miał Q... I tak samo piszcie co chciecie ale nigdy w życiu Miron czy Pucek nie kupią audi w ośce....

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem Q a tym bardziej Audi więc jak wkońcu kupie Audi to tylko dla Q a wypas i tak będzie lepszy niż w tym co mamy teraz czy tomkowej b5 więc ja bym brał Q bo nigdy nie miałem nawet kosztem wypasu ale to jest indywidualna sprawa i decyzja tylko po stronie Tomka bo navi i inne bajery to nawet do opli montują.... A kiere obszyje za grosze... Fotele.se zmieni... A q nie doreza... Ale to jest zdanie kogoś kto nigdy nie miał Q... I tak samo piszcie co chciecie ale nigdy w życiu Miron czy Pucek nie kupią audi w ośce....

Naciapane z Z2

Jak będzie fajny wozik to kupię, a dołożenie Q jest łatwe, tylko trzeba mieć odpowiedniego dawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołożę swoje 5 groszy.

Myślę że bez sensu jest Tomkowi kupować Q po co mu to, jak i tak już będzie miał budżet nadszarpniety wiec nie sadze ze bedzie od razu cos dokladal z wypasu skoro sie wykosztuje na zakup b7.

Jak juz sie odkuje i zacznie modzic to okaze sie ze auto bedzie juz stare i dokladanie do niego bedzie juz bez sensu bo na koniec wyjdzie ze to co dolozy to by juz bylo ladne b8.

Szukac wypasa b7! a na narty go miron i pucek wezmie bo maja Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer to blutek ;) albo składane lusterka ;)

Większe heble to zbędny bajer ?

Większe hamulce? jak modzisz to jest wskazane, ale nie potrzebne jak jeździsz serią chyba że non stop ciśniesz ale to wiąże się z innymi problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknąć wątek póki Tomek nie kupi wozu :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknąć wątek póki Tomek nie kupi wozu :decayed::decayed:

Trzeba Mu pomóc żeby w Zatorze miał kto stawiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknąć wątek póki Tomek nie kupi wozu :decayed::decayed:

Trzeba Mu pomóc żeby w Zatorze miał kto stawiać :decayed:

tak jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

wszyscy chyba mu celowo mieszają w głowie :grin:

aż się pomyli i kupi mondeo 2010r :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym wolał dorezać rns'a niż q

jak już mowa o bezpieczeństwie

a w okolicy nie znam żadnego b6/7 z dorzuconym q ...a takie to ponoć proste ;)....Nie piję H4mm3R do CIebie nie ;) ..........ale wrzuciłeś w padlinę wiadro grosza ,a tego akurat nie ....hmmm...:D

Panie bo mi Q nie potrzebne, niski profil i stabilizatory z RS sprawiają że mam problem wprowadzić zimą auto w poślizg. Druga sprawa to niecałe 200km i Q to nie porozumienie, zero przyspieszenia tylko blokujesz lewy pas jak tira na A1 wyprzedzasz, albo robisz tak jak Ty... Rozpędzasz się z Sosnicy do Knurowa, wbijasz tempomat przy 180 i modlisz się żeby ktoś Ci nie wyjechał, bo albo hamujesz albo lecisz awaryjnym :decayed:

Trzecia kwestia to za dużo do zmiany żeby mieć tipa + Q w 2.0 16V. Takiej konfiguracji nie było w b7.

Zamiast pitolić lepiej byś Cie Tomkowi jakiego linka zapodali do fajnej fury w jego przedziale kasowym...

P.S. O braku Q niech sie bulczas wypowie gdy podczas z jednego z wyjazdów klubowych na narty cfaniaki typu miron pucek i inni przeszli a bidok barierki zaliczył bo chciał nadążyć...;-)

Lub ostatnio popularny filmik z wypadku z A4 gdzie alfa sie roztrzaskała I spowodowała karambol z powodu oleju na autostradzie a B6 to po prostu omineło...

Naciapane z Z2

Na tym filmiku było b6 z silnikiem alt z którym Q nie wychodziło. Zresztą a4 ma inne zawieszenie niż alfa i pewnie były lepsze opony, dlatego nie wpadło w poślizg.

:decayed:

wszyscy chyba mu celowo mieszają w głowie :grin:

aż się pomyli i kupi mondeo 2010r :grin:

Byle nie alfe :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...