Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie a której na kebsa się spt

Naciapane z GT-N7105

To ten kolo zwycięstwa

Naciapane z GT-N7105

Jedz do dom to nie ma sensu ;-)

Naciapane z Z2

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie tak zrobiłem

Naciapane z GT-N7105

Opublikowano

Siema. Czy spoty są w forum czy przy arenie? Jestem nowy i chętnie się zjawie

Opublikowano

Siema. Czy spoty są w forum czy przy arenie? Jestem nowy i chętnie się zjawie

:hi:

W sezonie letnim na Arenie a zimowym...Forum, zresztą pytaj "tu" w razie nie pewnej pogody, ktoś na pewno odpowie :)

Ale też się pytaj czy ktoś będziee, bo nie zawsze jest frekwencja :)

Opublikowano

SIEMA LUDZISKA

NA JUTRZEJSZEGO WESELNEGO GRILLA ZAPRASZAM POD ADRES :

44-264 JANKOWICE ul. ŚWIERKLAŃSKA 91B

POZDROWIENIA

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Panowie, jak kogoś przygarnąć na tego grilla z okolic (Pucek, Artur, bo Wy sami będziecie), to nie jest problem.

:)

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Panowie, jak kogoś przygarnąć na tego grilla z okolic (Pucek, Artur, bo Wy sami będziecie), to nie jest problem.

:)

Dzięki za propozycje, tak mi się pozmieniało że nie wiem czy w ogóle jutro się zjawię :kwasny:

Opublikowano

Spoko...do pół godziny przed grillem, to pisz na telefon, abym wiedział w która stronę skręcić ?! :)

...potem w razie "wu" też pisz, nawróci się :grin:

Opublikowano

Spoko...do pół godziny przed grillem, to pisz na telefon, abym wiedział w która stronę skręcić ?! :)

...potem w razie "wu" też pisz, nawróci się :grin:

Spoko spoko, jutro do południa wszystko się okaże :wink:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Panowie, jak kogoś przygarnąć na tego grilla z okolic (Pucek, Artur, bo Wy sami będziecie), to nie jest problem.

:)

mi to nie zaproponuje transportu :dontknow::co:

:polew:

Opublikowano

Panowie, jak kogoś przygarnąć na tego grilla z okolic (Pucek, Artur, bo Wy sami będziecie), to nie jest problem.

:)

mi to nie zaproponuje transportu :dontknow::co:

:polew:

:whip2: Pati Twoje dupsko za- i przywiezie :P

Opublikowano

Panowie, jak kogoś przygarnąć na tego grilla z okolic (Pucek, Artur, bo Wy sami będziecie), to nie jest problem.

:)

To o kiere bydziesz po nas? :decayed:
Opublikowano

...pisałem o zbłąkanych samotnych duszyczkach :facepalm: a Ty będziesz miał swoją yy...jak to odmienić?!


Ha!! Znalazłem, wujek Google mi pomógł PASTERECZKĘ :decayed:

Opublikowano

...pisałem o zbłąkanych samotnych duszyczkach :facepalm: a Ty będziesz miał swoją yy...jak to odmienić?!

Ha!! Znalazłem, wujek Google mi pomógł PASTERECZKĘ :decayed:

To pomyśl o tym co Ci ostatnio turbulum regulował :whistling:

Opublikowano

...pisałem o zbłąkanych samotnych duszyczkach :facepalm: a Ty będziesz miał swoją yy...jak to odmienić?!

Ha!! Znalazłem, wujek Google mi pomógł PASTERECZKĘ :decayed:

To pomyśl o tym co Ci ostatnio turbulum regulował :whistling:

...no pomyślałem i za każdym razem mi wychodzi inna osoba niż Ty :grin:

...a tak apropo...ta osoba idzie też na grilla?? :)

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Grzechu dzięki za propozycje :hi:

Opublikowano

...pisałem o zbłąkanych samotnych duszyczkach :facepalm: a Ty będziesz miał swoją yy...jak to odmienić?!

Ha!! Znalazłem, wujek Google mi pomógł PASTERECZKĘ :decayed:

To pomyśl o tym co Ci ostatnio turbulum regulował :whistling:

...no pomyślałem i za każdym razem mi wychodzi inna osoba niż Ty :grin:

...a tak apropo...ta osoba idzie też na grilla?? :)

No idzie, był podpis na karcie :wink:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.