Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jutro o 4.15 będzie zapewne jeszcze gorzej (na 5 idę). 

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już po wszystkim?.

Robert miał mnóstwo kolegów i znajomych.Takiego pogrzebu nie było u nas od lat jeśli chodzi o uczestniczących.Było ponad 700 osób.Godnie pożegnany.Niech spoczywa w pokoju.?

Opublikowano

Niestety tak jak u mnie, co z tego jak życia już nikt nie wróci, jeszcze raz moje kondolencje :(

Opublikowano
  • Autor

Pucek jaki mroźny poranek

Ja w piątek oddałem A5 na rozrząd a w niedziele sprzedałem Alla

czym śmigam w telnie dni przez najbliższy tydzień ?

cabrio na letnich hehehe

za***iście się siedzi w tym aucie z minowej kurtce

Opublikowano

Coś w ten piątek? Są jacyś chętni?

Opublikowano

Ja bym się pojawił :)

Opublikowano

też mogę być w piątek

Opublikowano

Odpadam ... ma padać śnieg 

Opublikowano
4 minuty temu, Arturoo napisał:

Odpadam ... ma padać śnieg 

masz 4 łapa

Opublikowano

Ludzie przez deszcz rezygnowali to ja przez śnieg na legalu mogę również. 

Opublikowano

Ja dopiero zimówki na sobotę umówione.A w robocie też jeszcze dużo letniaków.To jest chore,bo auta latają po kilkaset kilometrów dziennie.Te firmowe oszczędzanie:glupek2:.Naprawdę jak posypie,to chrzanię ich i biorę wolne.Niech sobie sami jeżdżą i ryzykują.

Opublikowano

No to w piątek zbierze się parę osób, w takim razie też będę na 100% :decayed:

 

PS: Na pewno na lecie, szkoda jeszcze przekładać na zimowe skoro do 10 grudnia ma być w miarę ok, mam całe koła więc zmiana to godzinka w garażu, nie ma problemu :wink:

Opublikowano

Ja od soboty już na zimowkach z rana o 6 jest nie ciekawie na drogach

Opublikowano

A u mnie już jest biało.Temperatura 0 i ślisko,bo się podtapia.Do tego wiatr.Byle się jutro doczłapać do A1.A potem w robocie kicha.Sprintery na letnich RWD w takich warunkach,to będzie dramat.?

Opublikowano
2 godziny temu, tomaszstn napisał:

No to w piątek zbierze się parę osób, w takim razie też będę na 100% :decayed:

 

PS: Na pewno na lecie, szkoda jeszcze przekładać na zimowe skoro do 10 grudnia ma być w miarę ok, mam całe koła więc zmiana to godzinka w garażu, nie ma problemu :wink:

Typowy Janusz :facepalm::decayed:

Opublikowano
7 minut temu, H4mm3R napisał:

Typowy Janusz :facepalm::decayed:

No co Ty :D biorę przykład z prezesa :grin: niestety mam mniejsze koło na zimę a to nie wypada na takich jeździć :polew:

Opublikowano
36 minut temu, tomaszstn napisał:

No co Ty :D biorę przykład z prezesa :grin: niestety mam mniejsze koło na zimę a to nie wypada na takich jeździć :polew:

A no tak racja, dobrze że ja mam takie samo :grin:

Opublikowano

:hi:

U mnie zimowe (w sobotę) we wszystkich dupowozach założone. 

"BHP" przede wszystkim :wink:

Opublikowano
4 godziny temu, tomaszstn napisał:

 

 

PS: Na pewno na lecie, szkoda jeszcze przekładać na zimowe skoro do 10 grudnia ma być w miarę ok, mam całe koła więc zmiana to godzinka w garażu, nie ma problemu :wink:

dzisiaj sporo takich cfaniaków jeździło...  20km/h na budziku i płaczki w oczach, gdzie spokojnie na zimówkach dało radę jechać  minimum 60km/h   :wink:

Opublikowano

To w Zakopanem byłeś??? Przecież cały dzień przelatałem po 90km/h w mieście (aby w razie czego prawka mi nie wzięli) bo śpieszyłem się strasznie więc nie wiem o co kaman :shock3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.