Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że szalejecie ostatnio :)

Co byście powiedzieli, gdyby moja paskudna facjata pojawiła się u Was w piątek :wink4: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że szalejecie ostatnio :)

Co byście powiedzieli, gdyby moja paskudna facjata pojawiła się u Was w piątek :wink4: ?

nie ma potrzeby, naprawdę - u nas jest nudno, szkoda Twojego paliwa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Proton fajnie że lecisz na letni - Twój pierwszy jak sie nie myle :) czy już jakiś zaliczyłeś :mysli:

No niestety to mój pierwszy. Mam nadzieję, że nie ostatni :)[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 12:51_________________________________________________

Widzę, że szalejecie ostatnio :)

Co byście powiedzieli, gdyby moja paskudna facjata pojawiła się u Was w piątek :wink4: ?

nie ma potrzeby, naprawdę - u nas jest nudno, szkoda Twojego paliwa :polew:

A to nie jadę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

PROTON - wpadaj i nawet się nie pytaj ( tylko teraz na Arenie się spotykamy ) i tym razem jest plan spotkania się wcześniej - chyba 16.00 i będziemy do wieczorka oczywiście.

Wpadaj teraz w piatek bo i wolne jest i pogode mamy zamówioną, jakiś grill jest w planie i parę innych atrakcji -CZEKAMY :wink4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 12:52_________________________________________________Czester narazie tylko tak umiem wkleić - nie wiem jak to zrobić żeby rozmiar był pełny ( tak jak pozostałe fotki bo w fotosiku się coś pozmieniało ) i mam tylko taki rozmiar lub miniaturka :disgust:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 13:09_________________________________________________Chyba że masz Czester możliwość wysłania mi logo jako linka z fotosika w postaci "pełny rozmiar na forum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron weź linka z fotosika gdzie jest rozmiar zmiejszony do 500px, tam w linku jest przykładowo http://images37.fotosik.pl/108/7071b73c3b890087med.jpg usuń med i masz link do zdjęcia o pełnych rozmiarach :)

Do tej foty na górze to będzie http://images47.fotosik.pl/114/a281120327eb1997.jpg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) - już wszystko wiem - dzieki Proton - teraz musisz bankowo wpaść bo masz swój udział w naszym logo :)[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 13:59_________________________________________________Czester logo mamy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git, teraz potrzeba 40 stron i browary na piątek też będą :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z popoludnia :hi:

Miron widze, ze wszystko juz wiesz, ale nie podoba mi sie, ze logo jest z lewej a zdjecia na srodku, albo wszystko na lewo, albo wszystko na srodek z przewaga srodka :good:

Guru nie obrazaj sie jak baba :tongue4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 15:09_________________________________________________Ma ktoś poprzeczki do AUDI A4 B5 Sedan ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry...

Czester jakie poprzeczki, co to jest? :)

no sam się dziwie, nic tutaj się nie dzieje, czyżby ktoś z ZIELONYCH dał nam ostrzeżenie za spam?

dzisiaj znów odkryłem ciekawostkę w moim grillu, no i porezałem, jest lepiej, ale i tak zastanawiam się na poliftowym w dalszym ciągu w wersji black :wink4:

trzeba coś jeszcze porezać więc do wieczora spamowicze, liczę na te broneczki na piątek, więc dajcie z siebie wszystko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry...

Czester jakie poprzeczki, co to jest? :)

no sam się dziwie, nic tutaj się nie dzieje, czyżby ktoś z ZIELONYCH dał nam ostrzeżenie za spam?

dzisiaj znów odkryłem ciekawostkę w moim grillu, no i porezałem, jest lepiej, ale i tak zastanawiam się na poliftowym w dalszym ciągu w wersji black :wink4:

trzeba coś jeszcze porezać więc do wieczora spamowicze, liczę na te broneczki na piątek, więc dajcie z siebie wszystko :decayed:

Hmn a jak nazywa sie bagaznik dachowy na sedana ? :mysli: :>

Co zrobiles z grillem ? Po co Ci poliftowy, jak rozni sie tylko iloscia szczebelkow ? Jakim podkladem go malujesz ? :evil:

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 16:16_________________________________________________http://www.allegro.pl/item620262768_migacz_kierunkowskaz_bok_audi_a3_a4_a8_dym_komplet.html

Pucek, wiesz gdzie to jest tam u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie liczę teraz na waszą szybką pomoc bo nie potrafię znaleźć :gwizdanie:

ta manetka pod tempomat co kupiłem ona nie ma bolców tylko blaszki... więc jak się domyślam to do nowszych wersji jest

kolega ma b5 2000r. silnik 2.5TDi AFB

jemu to spasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes, jeżeli ty kupiłeś do nowszej wersji to możne oznaczać że spasuje temu twojemu koledze, bo on ma polifta a tam tego typu różnice były

najlepiej niech przypasuje :wink4:

Czester aaaa o bagażnik dachowy ci chodziło, nie no niemam

co do linka, akurat byłem w tym sklepie w poniedziałek, kupiłem tam zwykłe kierunki boczne, a tylko dlatego że jak wiadomo mam ciemne autko, jasne felgi, i ori lampy przód, gdybym miał dymione z przodu to kupiłbym właśnie te dymione, ale jednak kupiłem zwykłe i jest okej

napiszę ci tak, oglądałem te zwykłe i te dymione, dymione nie zrobiły na mnie wrażenia, na tym foto wygladają fajnie, a te co widziałem na żywo były "do d*py"

jak chcesz to podjade i ci kupie, najwyżej sprzedasz je komuś innemu, wołał za nie na miejscu 15 zł bez żarówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes, jeżeli ty kupiłeś do nowszej wersji to możne oznaczać że spasuje temu twojemu koledze, bo on ma polifta a tam tego typu różnice były

najlepiej niech przypasuje :wink4:

Czester aaaa o bagażnik dachowy ci chodziło, nie no niemam

co do linka, akurat byłem w tym sklepie w poniedziałek, kupiłem tam zwykłe kierunki boczne, a tylko dlatego że jak wiadomo mam ciemne autko, jasne felgi, i ori lampy przód, gdybym miał dymione z przodu to kupiłbym właśnie te dymione, ale jednak kupiłem zwykłe i jest okej

napiszę ci tak, oglądałem te zwykłe i te dymione, dymione nie zrobiły na mnie wrażenia, na tym foto wygladają fajnie, a te co widziałem na żywo były "do d*py"

jak chcesz to podjade i ci kupie, najwyżej sprzedasz je komuś innemu, wołał za nie na miejscu 15 zł bez żarówek

Domyslam sie, ze na zdjeciu owiele lepiej wygladaja, ale ori zotle mam, a wlasnie nie chce zeby sie wyroznialy na autku, wiec dymione mysle, ze beda ok. Jeszcze przemysle sprawe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie, manetka już sprzedana więc mogę polować na nową :naughty:

korzystając z chwili wolnego czasu postanowiłem wypisać wszystkie mody w pierwszym poście wątku o mojej furce :decayed:

jak by ktoś był zainteresowany tą długą lekturą to zapraszam

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_afn_navyblue_by_somes_xenon_led_s6_18_black_glass_car_audio_itd-t38043.0.html;msg434125#msg434125

tylko nie pytajcie o koszta :polew: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra ty to sie nudzisz :naughty:

Kurcze nie wiem o której dotre w piatek ale będe napewno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Pelex z teściową musisz jechać na zakupy??? :>

Czester, maluje się to tak, papier nie za drobny, nie za gruby, ja robiłem gradiacją 1500, tak aż będzie lekko szorstki, potem wyczyścić, jakiś rozpuszczalnik czy coś tego typu, ja umyłem płynem do szyb :polew:

następnie spray black matt, ja waliłem takim, jedna warstwa, czekamy do wyschnięcia, potem druga, to samo, trzecia, i robisz ile chcesz tych warstw, ja tak robiłem na początku, teraz opracowałem nową metodę, kupiłem klar w spreju, i na przemian, warstwa czarnego, i odrazu klarem, wyschło, i zaś czarny i na to klar, i tak dwa razy, jak już wszystko ładnie powysychało dowaliłem trzecią warstwę ale sam czarny i cierpliwie czekałem aż wyschnie, założyłem i mam, żadnych odprysków, nic nie odpada na myjni, widać że jest położona gruba warstwa dlatego to trzyma i wytrzyma najdłużej, jeżeli chcesz mieć świecącym czarnym to wiadomo, klarem na koniec i masz świecącą czarną ramke grilla,

ja jako że jestem przepadzity, krótko po wyschnięciu pokusiłem się zamontować, narobiłem odcisków palców jak na policji, i operacja od nowa :polew:

i tak jeszcze to niejest tak jak ma być, ale jak odpadnie coś to zrobię profi :decayed:

a grill z polifta ma szerszy ten kawałek chromu, wygląda lepiej, ma szersze żebra, ogólnie lepszy, a tanio idzie wyczaić, nie chciałem od rs ani od s bo do zwykłego zderzaka to raczej nie pasuje

ps. mało brakowało i ogladał bym dzisiaj film z moim parchem w roli głównej, no i kubełki by mi pojechały do wydziału ruchu w katowicach :polew:

słabo to wam idzie dzisiaj, coś mi sie zdaje że nie będzie piwka w piątek

a ty Pelex masz być o 16, bo dałeś d*py i nawet na skuterku nie przyjechałeś :tongue4:

zbieram się do roboty, to dobrivećer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...