Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Krolu wstyd :bicz3: żebym ja Ciebie ELYTE musiał uczyć gdzie jest mój nr tel. :bicz3: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, będzie taka ładna kolumna że sie zastanawiam czy by se nie skoczyć do gliwic i nie pojechać z wami :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma go własnie tam!!!!

Bo zmieniłeś info

:dance2: :dance2::dance2: :dance2::dance2: :dance2:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 08:49_________________________________________________UPS:

"tel. do mnie wrazie potrzeby -xxxxxxxxxx"

:oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, ty mosz CB,albo ktoś z was ?? to ja bym czekał na maku ;] se dojade z wami pod go sporta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżorek 90% nas ma CB

No to koledzy niezła kolumna się uzierała- 9 aut z samych Gliwic jedzie.Do tego stała prędkość 130/140 i minimalne odstepy między sobą i efekt może być niezły :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle , to zauważyliście że te fotki z pierwszego posta troche nadają sie na strone nieparkujjakłoś :polew::wink4:

to na jakim kanale lecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle , to zauważyliście że te fotki z pierwszego posta troche nadają sie na strone nieparkujjakłoś :polew::wink4:

to na jakim kanale lecicie?

fotki są KOX i OK :)

Polecimy np. na kanale 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kox kox, ale chodzi mi o zaparkowane auta wzglęcem miejsc parkingowych :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem - ale my z oszczędności miejsc ciasnko zaparkowaliśmy żeby się pod jednym centrum zmieścić :)[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 09:17_________________________________________________Diman , Majki - wpłacaliście zaliczki tylko za siebie :mysli: za kobitki nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ELITE i SZARAKÓW (w tym mnie) z rana :hi:

Hejeczka wszytkim tez bym sie przejechal z wami do Kato ale niewiem o ktorej wroce bo jade zawieść dziewczyne na lotnisko:( A wlasnie tez bym chcial naklejeczke na moje padlo :>

- to zapraszam podejść , pogadać , może się uda niepłacić za parking :gwizdanie: DOLLAR - rent a car

Widzę że z dnia na dzień lista do SK się wydłuża :decayed: - wezmę aparat koniecznie , tylko że kurde niebede mial jak robić fot prowadząc .... hehe

Naklejka juz zamontowana , wczoraj powalczyłem :wink4:

Byłem wczoraj na gokardach (M1-zabrze) , nawet fajna trasa , troche drogo jak za taką przyjemność , ale 30min w zupełności wystarczy , dzisiaj się prawie nie ruszam , wsyztsko mnie max boli .... ale wrażenia - bezcenne :>

P.S , może byśmy sobie kiedyś takie coś zorganizowali - wypad na gokardy i się sprawdzili w małych samochodzikach ?? :naughty:

_________________________________________________

ehh , przed wczoraj jadąc do pracy sprawdziłem cenę paliwa (schell) - 3.95pln , wczoraj z rana 4.01 , a po pracy juz po 4.09 - masakra , i z tego coo czytałem ma iść w górę :(:confused4: ehh , to mnie coraz bardziej skłania do rozmyślań na temat gazu (chodz serio nie jestem zwolennikiem , ale przy tych kosztach...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na go-carty to bym sie pisał , tylko po jakiejśc fajnej zniżce , albo niech nam udostępnią autka , a my załatwimy paliwko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na go-carty to bym sie pisał , tylko po jakiejśc fajnej zniżce , albo niech nam udostępnią autka , a my załatwimy paliwko :gwizdanie:

myślę że szło by się dogadać , jak więcej osób itd :)

P.S - wczoraj kolo 19 na parkingu M1 w zabrzu , koło toru był chyba zlot Hond - ale chyba wszystkich - bo były civic , prelude itd - jakies 8 autek , Xcoś tam , już niepamiętam dokladnie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak znajde te moje naklejki, bo kupiłem wtedy 5 szt. to zabiore na czwartek ze sobą, bo na spoty jeździć a nie być oznaczony naklejką :mysli:

Gureguru stawiasz piwskooo...od Ciebie to jeszcze nie piłem piwa.. :decayed:

myślałem że źle widze, a tu jednak ponad 300 walnięte, oj bije na głowy spamerzy :tongue4:

Piterra vs. M@rk = PRAWIE JAK MORTAL KOMBAT :kox:

ja odrazu mówie że nie mam zamiaru przekraczać 150km/h, bo pewnie to nie będzie spokojna jazda szajbusy :wink4:

a to może na przywitanie, Katowiczanie postawią conieco... :naughty:

na Twoje szczęście nie jadę z wami bo co kojarzę to jak się spotykamy na drodze to zawsze wszyscy zostają za nami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty M@rk też byś dupsko ruszył na spot, a nie całe życie sie uczyć i pracować :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem - ale my z oszczędności miejsc ciasnko zaparkowaliśmy żeby się pod jednym centrum zmieścić :)[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 09:17_________________________________________________Diman , Majki - wpłacaliście zaliczki tylko za siebie :mysli: za kobitki nie :mysli:

zaliczka poszla lekkie nieporozumienie wyszlo z mojej strony ale jest juz oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty M@rk też byś dupsko ruszył na spot, a nie całe życie sie uczyć i pracować :tongue4:

Ty M@rk też byś dupsko ruszył na spot, a nie całe życie sie uczyć i pracować :tongue4:

nic na to nie poradzę takie życie, ale chyba zacznie się coś zmieniać oby na dobre .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do wymiany pompy :mysli: :mysli:

to mogę sie mylić ale....

wydaje mi się że ja bym ją wymienił bez ściągania przodu

tyle tylko że na kanale

a chociaż bez też bym se poradził - dwa drewniane klocki i po krzyku

Niestety trzeba sciągać pas przedni aby mieć fajne dojście do śrubek które są ood przodu, do wymiany pompy(rozumiem, że wymieniać będzie się jedynie "wkład pompy" czyli frontową sciankę z wirnikiem). Bo jeśli całą to cena może być taka jak napisał M@rk, szczególnie w ASO.

:hi:

a ja wymienię wkład pompy bez ściągania pasa przedniego :evil:

jak się uprę "...to nie ma chu.a we wsi...)żebym tego nie zrobił

bo jednak dzisiaj obejrzałem wszystko na spokojnie

i okazało się że pompa rozpadła się ;(

koszt nowej z SKF na szybko to 160zeta

i mam to zamiar wymienić dzisiaj po 22:00

w moim warsztacie(czytaj parking pod blokiem :decayed: )

czy udało się - napiszę wam jutro przed południem [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 12:26_________________________________________________

Dzięki Mirek ratujesz mi tyłek bo już nie mam żadnych oznak skąd jestem i mi jakoś łyso :(:decayed:

Nie sciemniaj ! przyznaj sie, ze nie zauwazyles latarni :polew: :polew:

czester widze humorek dopisuje :naughty:

zrywałem tą alu listwe z klapa bagażnika i przy polerce naklejka się potargała :gwizdanie:

Somes zbeszcześcileś symbol :evil: i to jeszcze jakąś polerką

kara musi być

albo :bicz: :bicz3: albo :beer1: :drunk:

wybór należy do ciebie :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piterra wydaje mi sie ze ta druga opcja jest duzo lepsza dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...