Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

spowrotem to dostarczymy Cie do autostrady, a potem się złapiesz kogoś za antene cb i jakoś dojedziesz :polew:

Mirek, a to on te swoje wystawił już? ja z chęci posiadania większej ilości koni i klimy to nawet był bym skłonny na te padło, ale za niższą cenę oczywiście :tongue4:

ja bym je doprowadził do stanu cacy :)

ale nie przemawia do mnie srebrny avant :naughty: niestety ciekawych sedanów niema do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Gregor - zna tą furke i chyba się zakochał - spalanie go bolało i długo myślał nad przesiadką - to nie było tak że zdecydował się tak odrazu - ostatecznie stwierdził "raz sie żyje - biorę" :)

"raz się żyje biorę"- to chwiejny związek i nie można tu mówić o stałości uczuć :decayed::polew:

Więc może się zdarzyć, że będzie i tak do odsprzedania za jakiś czas, Pucek nie przestawaj odkładać kasy :wink4:

Ja się już chyba położe spać. Jutro jade z qmplami vw maniakami do Pruszcza Gdańskiego na ten zlot VW-Mania zobaczyć co się tam będzie działo.

http://www.vwmania.pl/

Wyjeżdżamy o 6 rano chyba cuś. Będzie się to odbywać na starym lotnisku w Pruszczu Gdańskim i bramy lotniska otwierają dopiero o 18:00 więc mamy 12 godzin na dojazd na lajcie, z 5 pauzami na mc donalda :> i 3 na browarka :>

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Gregory jutro Cie nie będzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor - udanej imprezu

Pucek - nie, ogłoszenia jeszcze nie dał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Gregory jutro Cie nie będzie???

:yes2:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 22:24_________________________________________________

Gregor - udanej imprezu

Pucek - nie, ogłoszenia jeszcze nie dał :)

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideał to to nie jest - ale dużo już w tym autku zostało zrobione i po zainwestowaniu 1000 zł w silnik fura uważam może być całkiem całkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jutro będziemy w małym gronie z tego co widzę :mysli:

szkoda no Gregor, myślałem że wkońcu się doczekam na przejażdżkę :gwizdanie:

Miron, to jak doda ogłoszenie to daj linka :wink4:

a to kto jutro będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 zł w silnik???

dlaczego akurat w silnik a nie w bude?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba nie muszę się zgłaszać że będę :decayed:

Witam z wieczora :hi: wreszcie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może założy LPG power? ja bym chyba tego nie zrobił :tongue4:

ElPiGi nie jest takie złe. Zapytaj D4rk-a, moje auto wystroiliśmy wczoraj tak, że mucha nie siada. Ciągnie do odcinki bez zająknięcia tak samo jak na PB przy ~260KM, jestem zadowolony :)

to jutro będziemy w małym gronie z tego co widzę :mysli:

szkoda no Gregor, myślałem że wkońcu się doczekam na przejażdżkę :gwizdanie:

Co się odwlecze to nie uciecze, wymiatacz już jeździ powiedzmy że tak jak powinien więc masz tą przejażdżkę u mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Gregory to fajnie że jeździ i fajnie że mnie przewieziesz :naughty:

ja poprostu nie miałem eLPiGii a pozatym nie mam dobrego mechanika od instalacji, niechciał bym poprostu mieć kłopotów z silnikiem, a potem nie wiedzieć czy to wina instalacji czy też nie :)

narazie to jeżdżę tym moim padłem, staram się nie jeździć w pełnym słońcu, a jak muszę to żartuję że sauna za free więc ten rok objadę, zobaczymy z wiosny, zresztą w pierwszej kolejności sytuacja w firmie musi mi się ustatkować i wypłaty muszę mieć takie jak się należy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregory , to ja też się piszę na następnym spocie , jeszcze nie miałem okazji :decayed:

Spoko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek czemu w silnik? - ja Ci tego nie wytłumaczę - ale wystarczyłby jeden tel. do compsportu - i wszystko wyjaśnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

powiedzcie mi ino do której wy tak urzedujecie na spocie bo ja póżno kończe w piątki i jak ląduje na chacie to mi się wydaje że niema po co jechać ale z drugiej strony też nie wiem do której tam jesteście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jakoś do 21 czasami dłużej :good:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 23:13_________________________________________________Ps. Rudi dostałaś PW o lampki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy od 18 a do ktorej? napewno do 21 jak nie pada i nie ma burzy, nawet się przedłuża do 22 :wink4:

więc wpadaj śmiało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...