Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Za niedługo to Guru 1000 postów nastuka witając nowych, bo przyrost naturalny jest duży na A4 klub :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby jeszcze licznika postów nie było to rozumiem - ale każdy może sprawdzić w jakich działach kto ile ma postów - Ty to jeszcze pół biedy - ale są tacy starzy klubowicza co nic tylko na newbie siedzą i witają - i mają wielką radoche jak na licznik swoich postów patrzą ( tak jakby miało to znaczenie ) ale mamy swoje określenie na takich na forum :) ( nie chodzi o Ciebie - bo tamci to Cię pobijają 10 razy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy chcecie od tego witania nowych w końcu teraz mogę to dlaczego miał bym nie witać :chytry:

sorki ale zawsze mnie to u innych śmieszyło ( takie sztuczne nabijakie postów ) :naughty:

Czemu wszyscy to traktują jako nabijanie postów przecież teraz nie muszę mieć nie wiadomo ile postów bo i tak nic mi to nie da zresztą nigdy nie patrzałem ile mam postów bo jakoś mi na tym nie zależy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Witania - opowiem jak było na moim przykładzie, to bylo cos nowego, nie jest to pierwsze forum na którym się zarejestrowałem i uczestniczyłem ale dział newbie troche mnie dziwił ale nie bylo wyjscia napisalem 1 zdanie o sobie i ktoś napisał: -Witaj zapraszamy na spota....

- na co?

I tak tu trafiłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wydaje, albo ktoś tam mnie zaprosił, albo w 1 z wątków :)[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 22:32_________________________________________________

A widzisz i to jest to :good:

No tak ale samo:

"Witam" jest bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru jak witasz nowych i widzisz że ktoś jest z naszych stron to wklej mu w przywitaniu link do zlotów śląskich - ja tak robię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: no widze że ładnie jedziecie z tym koksem to chyba bedzie w piatek grill + piwko :gwizdanie:

Odnośnie tego warsztatu co regeneruje zawieszenia to jest Bytom Szombierki ul zabrzańska ale numeru nie pamiętam, napewno nie zabrzanska 100 tam jest firma co tez sie tym zajmuje ale zadnych opini o nich nie słyszałem. ten polecany warsztat jest koło stacji Statoil. A tą firmę z zabrza (boczna 3-go maja) to omijam szerokim łukiem jak po regeneracji przejechałem 5 tyś i już po zawieszeniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru jak witasz nowych i widzisz że ktoś jest z naszych stron to wklej mu w przywitaniu link do zlotów śląskich - ja tak robię :wink4:

Staram się ale mnie ubiegłeś :tongue4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru jak witasz nowych i widzisz że ktoś jest z naszych stron to wklej mu w przywitaniu link do zlotów śląskich - ja tak robię :wink4:

Efekt osiągnięty mogę iśc spac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek to jak Ty stawiasz na 700 czy na 800 ?? :gwizdanie: bo jak coś to ja jestem nastepny w kolejce żeby nie było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak się rwą żeby piwko stawiać :gwizdanie:

ciekawe kto pierwszy lane postawi :naughty:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 23:02_________________________________________________ok - spadam spać :hi:

a rano czekam na kuriera i zmiana felunku :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak się rwą żeby piwko stawiać :gwizdanie:

ciekawe kto pierwszy lane postawi :naughty:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 23:02_________________________________________________ok - spadam spać :hi:

a rano czekam na kuriera i zmiana felunku :kox: :kox:

He he gorzej niż Somes :tongue4::wink4:

3m się :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...