Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

witojcie :hi: jednak robota zrobiona wczoraj o 1.30 w domu i wolne dzisiaj troszke odpoczynku i zalatwiania spraw

a i troche sie trafilo zwiedzania samej

Warszawki lans w centrum oczywiscie firmowym tranzitem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

...............chyba się dzisiaj przejadę na zlota do SK......... fajna pogoda

a Somes reza i reza w temacie swojej furki - nawet wymiane szyby pokazuje.

Jeszcze troche i rezaniem będzie nazywał wymiane filtra powietrza :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 12:32_________________________________________________Ps. A mi się udało wymienic żarówki w mojej furce ( 2 szt. 1,5h ) i to ponoć dobry wynik jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez będę w SK dziś :) [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 14:11_________________________________________________aaaaaaaaaaa po sprawdzeniu Viniu wychodzi, że jednak mam AFF-a 75 kucy ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaa po sprawdzeniu Viniu wychodzi, że jednak mam AFF-a 75 kucy ;( ;( ;( ;( ;( ;(

a prawie objechałeś 1.8 :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 16:55_________________________________________________może poprzedni właściciel wymienił sterownik i masz 90ke?? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. A mi się udało wymienic żarówki w mojej furce ( 2 szt. 1,5h ) i to ponoć dobry wynik jest :)

:blink: Chyba już nie chcę B7 :kox:

aaaaaaaaaaa po sprawdzeniu Viniu wychodzi, że jednak mam AFF-a 75 kucy ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Krolu przyjmijmy że masz 90 koników i wszyscy będą zadowoleni a ty już sobie daj spokój z tym sprawdzaniem :decayed:

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 18:24_________________________________________________Ps. A Krolu i jeszcze jedno:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypisuje się z tego forum....

Czas zalogowania w sumie: 17 dni, 2 godz. 14 min. i nic się mądrego nie dowiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu tak jak sam pisałeś jedź na hamownię i potem się będziesz dalej zastanawiał :good: bo na razie to faktycznie nic nie wynikło w sprawie twojej furki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Gregor - ta skoda to niezły zapierdzielacz - ale mi nie o podium chodziło tylko o sprawdzenie swojej furki i siebie - jakie czasy jestem w stanie kręcić :wink4:

a takie furki jak ta skoda są najlepszymi furami - kto by tam na drodze na skode zwrócił uwagę :)

Dokładnie Miron, ja też chciałbym w końcu sprawdzić jakie czasy będzie robić moja furmanka, bo zdaje się że jest w miarę szybka, ale jak szybka o to jest pytanie :mysli: . Jakbym miał już sprzęgło to bym wystartował w Kamieniu, ale jak na razie czekam na mocniejsze sprzęgło. Ale te co teraz mam ori znów zaczęło niby kleić po tym jak się ślizgało, nie startowałem bo bałem się że jak postrzelam ze sprzęgła znów to już całkiem zacznie ślizgać.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć prędzej niż 4 Października to możesz zrobić sobie 400m z moim PDA na programie GPS-Performance. Ja w tym programie najlepsze czasy jakie zrobiłem to:

13,7 / 400m

5,7s /100km/h

Nie wiem na ile realne są te czasy, może są mylne. Ale można by na podstawie tego programu porównać moje najlepsze czasy i twoje/wasze, kto jaki czas zrobi. Każdy się może sprawdzić. Tylko trza znaleźć jakiś odpowiedni odcinek drogi do tego bo ten na strefie to chyba nawet nie ma 400m, a nawet jak ma to już nie ma miejsca na hamowanie :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja dalej w poszukiwaniu na allegro... najlepsze to jest to że oglądam benzynki i diesle :polew:

ale to nic, znów mi się baaardzo namieszało w życiu i jestem uzależniony od auta, więc nie mogę sprzedać swojego i być bez bo nie dojadę do pracy :wallbash:

królu...Ty to już epopeję napisałeś na temat swojego silnika, a dalej nie wiesz jaki masz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13,7 / 400m

to raczej malo prawdopodobne jesli masz 150 KM (tak jak w podpisie) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypisuje się z tego forum....

Czas zalogowania w sumie: 17 dni, 2 godz. 14 min. i nic się mądrego nie dowiedziałem...

Krolu nie rozumiem, co za problem sprawdzić jaki się ma silnik?? :mysli: Jak już łopatologicznie nie idzie tego zrobić to doprowadzasz silnik do sprawności i już po tym ile ładuje turbo widać ile masz kucy bo 110-tka ładuje 1.1Bar, 90-tka ładuje nieco mniej, ale ile to musiałbyś się dowiedzieć. 75-tka ładuje jeszcze troche mniej więc można to sprawdzić praktycznie samemu.

Żebym to ja miał takie problemy z autem, że nie wiedziałbym jaki mam silnik :gwizdanie: :)[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 20:01_________________________________________________

13,7 / 400m

to raczej malo prawdopodobne jesli masz 150 KM (tak jak w podpisie) :wink4:

:naughty: A jednak :wink4: Podpis to tylko podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek...Gregory ma "trochę" dłubane auto :decayed:

no i ma gdzieś tak 110KM więcej niż w profilu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregory pomiar robiles samochodem odchudzonym i na zwyklych oponach?

Auto z pełnym wyposażeniem i na zwykłych oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypisuje się z tego forum....

Czas zalogowania w sumie: 17 dni, 2 godz. 14 min. i nic się mądrego nie dowiedziałem...

Krolu nie rozumiem, co za problem sprawdzić jaki się ma silnik?? :mysli: Jak już łopatologicznie nie idzie tego zrobić to doprowadzasz silnik do sprawności i już po tym ile ładuje turbo widać ile masz kucy bo 110-tka ładuje 1.1Bar, 90-tka ładuje nieco mniej, ale ile to musiałbyś się dowiedzieć. 75-tka ładuje jeszcze troche mniej więc można to sprawdzić praktycznie samemu.

To chyba nie jest dobry sposób, ostatnio dmuchało 0,3 teraz dmucha 0,9 i tez nie wiadomo czy dobrze czy źle bo jak to niby na 100% sprawdzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Kto na kreske? prócz Mirka i Gregorego :tongue4:

Ok koniec żartów... :decayed:

Spot w ten piątek jak zawsze na arenie? to raczej jedyny spocik na jakim będę się mógł w tym roku zjawić jeszcze więc proszę o dużą frekwencje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Kto na kreske? prócz Mirka i Gregorego :tongue4:

Ok koniec żartów... :decayed:

Spot w ten piątek jak zawsze na arenie? to raczej jedyny spocik na jakim będę się mógł w tym roku zjawić jeszcze więc proszę o dużą frekwencje :polew:

wpadaj wpadaj :good:

juz po modach silnikowych ? co Ci wyszło ?[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 08:09_________________________________________________przyznawaj się tu zaraz bez bicia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Kto na kreske? prócz Mirka i Gregorego :tongue4:

Ok koniec żartów... :decayed:

Spot w ten piątek jak zawsze na arenie? to raczej jedyny spocik na jakim będę się mógł w tym roku zjawić jeszcze więc proszę o dużą frekwencje :polew:

Ja sie moge postawić z Tobą na kresce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...