Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Witam serdecznie musieliśmy sie z moją wcześniej zmyć i przypuszczam że wiele straciliśmy

ale coż chrześniakiem sie musiałem zająć:(

dzięki za świetna zabawe i czekam na kolejne,p.s zdjęcia rewelacyjnie powychodziły,kto chetny pisać ponagrywam płytki na piątek pozdrawiam

:hi:

Wrzucaj fotki do galerii :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stało się... ;(

SPRZEDAŁEM ADR...

cena no powiedzmy że zadowalająca... bardzo mi go szkoda ale cóż, nowy zapierdalacz się szykuje :wink4:

Gregor, szykuj sztywny dolot + kat rurke :kox: i modzimy aha, no i zorientuj się jak z dostępnością tych części do rozrządu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaprosiłem bo jak się mu całkiem rozcieknie przekładnia to mnie zabije :polew:

a był to młody chłopak z Piekar śląskich :) naaaapalony jak nie wiem, nawet numerów nadwozia nie sprawdził, a ma jeszcze bmw, jak stwierdził, audi to jest jednak auto :naughty:

ale naklejeczka została na aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaprosiłem bo jak się mu całkiem rozcieknie przekładnia to mnie zabije :polew:

a był to młody chłopak z Piekar śląskich :) naaaapalony jak nie wiem, nawet numerów nadwozia nie sprawdził, a ma jeszcze bmw, jak stwierdził, audi to jest jednak auto :naughty:

ale naklejeczka została na aucie :wink4:

No i super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaprosiłem bo jak się mu całkiem rozcieknie przekładnia to mnie zabije :polew:

a był to młody chłopak z Piekar śląskich :) naaaapalony jak nie wiem, nawet numerów nadwozia nie sprawdził, a ma jeszcze bmw, jak stwierdził, audi to jest jednak auto :naughty:

ale naklejeczka została na aucie :wink4:

Pewnie w domu zobaczy, ze klimy nie ma :polew:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedział :)

jeden problem z głowy, jeszcze został jeden :rolleyes: nareszcie trochę szczęścią się do mnie uśmiechnęło :)

a i dzięki za wsparcie Koledzy i Koleżanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedział :)

jeden problem z głowy, jeszcze został jeden :rolleyes: nareszcie trochę szczęścią się do mnie uśmiechnęło :)

a i dzięki za wsparcie Koledzy i Koleżanki :)

Prosze bardzo :polew: ja Cię zawsze wspierałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zakwasy...

ja nie mam czegoś takiego, a też duuużo popływałem bo miałem niestety nie sprawną deske i nie chciała wracać :naughty:

noo ja nic nie piszę bo mam w d*pie narazie dwu pack :polew: ale ciągle się leje :naughty:

aaa no i szukam części do rezania przy silniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek[/b] gratulacje

a dzięki Arek, miałem Cie dzisiaj odwiedzić ale zrezygnowałem :tongue4: chciałem pogadać odnośnie lakierowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to jest właśnie ta nr 1 w PL zrobiona we Wrocławiu ( ogólnie fura jest do sprzedania ) a kolesia już niema niestety na naszym forum - to z nim jako pierwszym gadałem przez kom. co i jak trzeba zrobić :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 21:45_________________________________________________Pucek gratki sprzedania furki :good: :good:

Dzięki wszystkim za sobotnią impreze - coraz lepsze nam te wspólne wypady wychodzą :good:

A tak przy okazji ( do tych co jechali za mną ) jak wyglądają te ledy na drodze ?

jak jechaliśmy w tamtą strone świeciło słońce - jak wtedy to wyglądało - były widoczne na drodze ?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 21:51_________________________________________________Rudi - Czester - foty pierwsza klasa :good:

musimy zadbać ,żeby ta nasza galeria była bardziej obfita :wink4: w końcu zawsze to pamiątka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem Cie dzisiaj odwiedzić ale zrezygnowałem chciałem pogadać odnośnie lakierowania

zapraszam, masz do mnie fon wiec dzwon :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ledy klasa :good: prezentowały się super :good:

ale jak jechaliśmy w którą strone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracaliśmy bo jak jechaliśmy rano to nie przyglądałem się specjalnie także ciężko mi powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

to jest właśnie ta nr 1 w PL zrobiona we Wrocławiu ( ogólnie fura jest do sprzedania ) a kolesia już niema niestety na naszym forum - to z nim jako pierwszym gadałem przez kom. co i jak trzeba zrobić :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 21:45_________________________________________________Pucek gratki sprzedania furki :good: :good:

Dzięki wszystkim za sobotnią impreze - coraz lepsze nam te wspólne wypady wychodzą :good:

A tak przy okazji ( do tych co jechali za mną ) jak wyglądają te ledy na drodze ?

jak jechaliśmy w tamtą strone świeciło słońce - jak wtedy to wyglądało - były widoczne na drodze ?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 21:51_________________________________________________Rudi - Czester - foty pierwsza klasa :good:

musimy zadbać ,żeby ta nasza galeria była bardziej obfita :wink4: w końcu zawsze to pamiątka :)

No to teraz wszystko jasne z ledami :good: a tak swoja droga to nie dam glowy, ale jak wracalem z Bielska to chyba mijala mnie niebieska B7 na ledach, ale moglo mi sie zdawac.

Ledy na drodze dobrze wala po oczach, szczegolnie przy hamowaniu, wiec jesli nie pytasz sie czy wygladaja ladnie bo wygladaja super, to swieca jak najbardziej ok.

Co do fot to ja wrzucilem te najciekawsze, a kazdy co robil zdjecia niech powrzuca co ma to sie zapelni galeria :)

P.s. moze guru wrzuci foty bo w koncu on wiekszosc robil :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 4 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...