Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dopiero wróciłem :decayed:

nie pytajcie gdzie byłem bo było faaaajnie :polew:

ale poważnie, d*py w Gliwicach kręcą się niemożliwie ładne, chyba sie przeprowadze :>

to nic, trzeba iść spać bo rano jedziemy ujeżdżać fale :polew:

popieram d*py sie fajne krecily :slina: niektore to byly gorące :naughty: i Pizza tez dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no ja tez juz przyjechalem no ale to akurat nie jest jakies zdziwienie jechalem najszybszym na gliwickich wielkie dzieki miron za podwózke a co do dzisiejszego dnia to dziekuje wszystklim bylo super takie spoty to cza jak najczesciej robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien pelen wrazen :) co poniektorzy mieli male problemy z opanowaniem deski i powrotem do brzegu (co nie diman :decayed:), innych policja sciagala, ale ogolnie super. Oczywiscie Miron byl 3 raz na desce i smigal sobie po calym jeziorze jak prawdziwy surfer :> Moze uda mi sie dzisiaj jakies fotki powrzucac naszych nieudolnych prob plywania na desce :polew:

Dzieki za kielbaski

Dzieki guru za podwozke :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No było dosyć sympatycznie dziś. Nabrałem koloru na tym słońcu. Na desce nie pośmigałem, bo stwierdziłem że nie mam dziś veny do nauki, za to był browar :) Muszę tylko to koło spróbować napompować czy rzeczywiście przebite, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, nigdzie nic nie widać na oponie, poza tym nowa i duży bieżnik ma :mysli: Tak więc ciekawy jestem co się z nią stało. Dzięki za miło spędzony dzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem najszybszym na gliwickich wielkie dzieki miron za podwózke

Najmocniejszym owszem, ale czy najszybszym to jeszcze nie do końca pewne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja też jestem, co prawda miałem pechową drogę powrotną ale naszczęście nic się nie stało

ogólnie dzień bardzo fajny, tylko ten problem z piciem % :( kuuurde busa wynajmiemy :naughty:

mi nie podszedl ten sport, gdyż nie możliwym jest powrót do brzegu na tej desce, mam też nadzieję że zdjęcia będą takie na których stoję na desce a nie leżę w wodzie, bo mamie muszę coś pokazać :polew:

w przyszłym roku musimy zrobić 2 dniowy wypad, z noclegiem i nie złą imprezką :naughty:

i Miron, no nawet Ci to jedzie.............................. :polew: Diman, masz szczęście że nie jechałeś swoim tylko cieszyłeś się w aucie Mirka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno jeszcze królu i Diman potwierdzą nasze słowa, więc trzeba się zainteresować bardziej normalnym sportem :decayed: najlepiej czymś co jeździ na silnik spalinowy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja też jestem, co prawda miałem pechową drogę powrotną ale naszczęście nic się nie stało

ogólnie dzień bardzo fajny, tylko ten problem z piciem % :( kuuurde busa wynajmiemy :naughty:

mi nie podszedl ten sport, gdyż nie możliwym jest powrót do brzegu na tej desce, mam też nadzieję że zdjęcia będą takie na których stoję na desce a nie leżę w wodzie, bo mamie muszę coś pokazać :polew:

w przyszłym roku musimy zrobić 2 dniowy wypad, z noclegiem i nie złą imprezką :naughty:

i Miron, no nawet Ci to jedzie.............................. :polew: Diman, masz szczęście że nie jechałeś swoim tylko cieszyłeś się w aucie Mirka :gwizdanie:

ty sie nie martw ja sie jeszcze z toba sprobuje po moim chipie jak bedzie wszystko wporzadku no bo ty jedziesz na chipa w przyszlym roku dopiero :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się zainteresować bardziej normalnym sportem :decayed: najlepiej czymś co jeździ na silnik spalinowy :tongue4:

Może gokarty, ale wtedy Diman również będzie narzekał na zakwasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeeeee nawet na dwóch fotkach jestem :decayed:

gokarty noo czemu by nie, ale to już chyba w przyszłym roku, na ten rok może tak latawce??? kogo najwyżej wyleci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: I ja

Dzięki wszystkim za spotkanie :notworthy: było zajebioza oby tak częściej :naughty:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 21:07_________________________________________________Ps. Adam może nie wrzucaj wszystkich zdjęć bo chciał bym je zobaczyć jeszcze w tym roku a w galerii nie musi przybyć 100 stron :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbył się Otwarty Puchar Polski 1/4 Mili WST runda finałowa, czyli ostatnia w tym roku na lotnisku w Ułęży koło Ryk:

http://www.wst.org.pl/img/plakat_190909.jpg

Przed zawodami było trochę śmiechu i wygłupów:

No i zawody jak zawody, ale dziś padła pierwsza ósemka w Polsce, czyli rekord Polski, a tak to wyglądało, oto najszybsze auto Polski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do galerii, wrzucilem kilka fotek.

Guru w sumie tylko kilka fot sie nadawalo do uzytku, takze dobrze, ze bylo z czego wybierac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zawody jak zawody, ale dziś padła pierwsza ósemka w Polsce, czyli rekord Polski, a tak to wyglądało, oto najszybsze auto Polski:

yeaaah :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...