Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miron ty mi się tu tak nie rządź... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Ja rudi pisałem to samo co ty ale chyba.... [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 00:17_________________________________________________pUcek ja wstanę rano i będę na giełdzie to wyśle smsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Rudi nie chce sie czepiac, ale chyba przesadzasz... wszyscy z krola se "jaja" robia i nie ma klotni a tobie cokolwiek powiedziec to zaraz sie burzysz... wez wyluzuj troche. Ja tez bylem u kezora na grilu, ale nie zaliczam tego jako do typowych spotow co tydzien na 3 stawach. Jasne nasz wypad do Zielonej tez mozna zaliczyc jako spot.

Peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie z rana ale sfada sie zrobila dobrze ze mnie nie bylo wczoraj na forum ja bym wam pokazal :chytry:

Co byś nam pokazał ????

rozbite b7 chyba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie z rana ale sfada sie zrobila dobrze ze mnie nie bylo wczoraj na forum ja bym wam pokazal :chytry:

Co byś nam pokazał ????

rozbite b7 chyba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:

Witam z rana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie z rana ale sfada sie zrobila dobrze ze mnie nie bylo wczoraj na forum ja bym wam pokazal :chytry:

Damian a co Ty byś nam pokazał jak nawet audi kompletnego teraz nie masz :polew:

Chwilowo jesteś jak to mówi mój kumpel jak na gg na "zaraz wracam" albo "niedostępny" wrócisz jak bedziesz miał fure ok :tongue4:

cały dzień jebie z nowego opisu na gg "W Polsce nawet się kryzys nie udał " :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja już po giełdzie, po rezaniu u Dimana no i po obiadku

intercooler kupiony :naughty:

TsRzIRJ.jpg

czyli znów do przodu :decayed:

no i wyszło na to że będe Dimanowi podłączał ori lampy xenon :gwizdanie: ciekawe co z tego wyjdzie :mysli:

a tak ogólnie to z cenami na tej giełdzie to przeginają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi, ja sie na takich kluczach nie znam, a tak jak obstawiałem Gregor spał i nie dojechał, więc niestety lipa...

ogólnie to padało i szukalismy tylko tego co było nam potrzebne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja już po giełdzie, po rezaniu u Dimana no i po obiadku

intercooler kupiony :naughty:

TsRzIRJ.jpg

czyli znów do przodu :decayed:

no i wyszło na to że będe Dimanowi podłączał ori lampy xenon :gwizdanie: ciekawe co z tego wyjdzie :mysli:

a tak ogólnie to z cenami na tej giełdzie to przeginają :thumbdown:

ty rezaczu bys zostawil ten samochod a wzial sie za grabienie lisci :decayed:

[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 15:22_________________________________________________a i bylem jeszcze u kumpla z tymi plastikami i zawizie mi je do ciebie do rybnika spawac w srode bede je mial jak sie zgodza to zrobic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem już jak wyrezac Ci ten Bi...

potrzebujemy kostki, piny, dużo chęci, Vag...

jeżeli chcesz podpinać DRl jako DRL to nie będa świeciły długie, a jak nie chcesz DRL to będą dlugie... jedyne wyjście to DRL zamiast postojówek :wink4: albo pod halogeny... :mysli:

no i trzeba pociągnąć jeden kabelek jeszcze pod kierownice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały dzień jebie z nowego opisu na gg "W Polsce nawet się kryzys nie udał "

a opis wziął sie stąd

1254634603_by_Booyah_500.jpg

a przy okazji :hi: wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj mi link do tego [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 15:31_________________________________________________ty a pod postojowki mozna przeciez podpiac oczywiscie razem z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucz sie :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_zebrane_info_o_xenonku_w_b7_dokladanie-t80434.0.html[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 15:34_________________________________________________a i nie chce Cie martwic ale wychodzi na to że wloty powietrza do IC musisz mieć inne :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 15:35_________________________________________________ale ja myśle że będzie dobrze... :decayed:

daaamy rade kuuur*a :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pucek ameryki tym nie odkryles musze przyznac to juz czytalem ale nic nowego nie wnioslo to dla moich rozwazan ja to jednak tepy z tego jestem :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 15:45_________________________________________________damy rade jak sie uruchomie z silnikiem to sie za to zabierzemy no chyba ze masz wolna sobote i niedziele to mozemy rezac w przyszlym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem co i jak, będzie dobrze...poprostu DRL nie będą świeciły jako drl a np. jako postojówki, chyba że do długich je podłączyć

no i zostaje zmienić na Vag kodowanie, to wszystko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to sie za to zabierzemy jak moj glowny rezacz pucek bedzie mial troche czasu ja kupie w przyszla sobote kostki i piny :good: a twoja w tym glowa zeby to swiecilo :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...