Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe śmieszne

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

właśnie ciołku zawias a nie koła pokazuję

Wiem przeciez :polew: nie no moze byc ale przód mógl by troche nizej siadnac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

hehehe śmieszne

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

właśnie ciołku zawias a nie koła pokazuję

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie-to.jpg:decayed:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj, czasami trafi się nowy za 1200zł :wink:

Ja kupiłem amory supersporta gwintowane, nowe za jakieś 600 zeta, trza tylko poszukać i poczekać :wink:

lubie-to.jpg:decayed:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

haha, jajcarze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one wyglądają jakby jeździł non-stop po krawężnikach:grin::wink: ori one na pewno nie są, więc albo italy albo china. Ciekawe czy chociaż proste??

No więc...malowanie ze 250 zł, uzupełnianie ubytków ze 100, prostowanie 40-100zł szt...więc...?? Ja bym nie brał...no chyba, że za darmo albo za 4ropaka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one wyglądają jakby jeździł non-stop po krawężnikach:grin::wink: ori one na pewno nie są, więc albo italy albo china. Ciekawe czy chociaż proste??

No więc...malowanie ze 250 zł, uzupełnianie ubytków ze 100, prostowanie 40-100zł szt...więc...?? Ja bym nie brał...no chyba, że za darmo albo za 4ropaka:wink:

nie wiadomo czy są krzywe, jak dorwiesz to za jakieś 3 stówki to się pyla, przetłaczanie rantu plus malowanie to jakieś 400 zł minimum, podeślij foto do jakiegoś warsztatu i mniej więcej powinni Ci wycenić ile taki zabieg będzie kosztował, no i ja bym to wrzucił na wyważarkę czy wogóle warto w to wkładać kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seboo...ja nie mówiłem że są krzywe...tylko zapytałem...: ''czy chociaż są proste'' i podałem ceny jakie są za prostowanie alumki:wink:

Ja bym nie brał, ale to jest tylko moje zdanie...tym bardziej, że nie są to ori i w takim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem gra nie warta zachodu :wink: - jeśli chodzi o felgi

Szukaj sobie jakiś fajnych 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem gra nie warta zachodu :wink: - jeśli chodzi o felgi

Szukaj sobie jakiś fajnych 16"

Wzór zayebisty........z plasteliny nie będą....17" luzik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po robocie ... :hi: No i stało się ... Wracając z pracy wlatując na A4 dojechała mnie Insignia CDTi 4x4 ... i się zaczeło... pedzel do końca na kazdym biegu od praktycznie 4-0 km/h do 230 ... i stało się... a mianowicie zerwało mi z dachu antene z CB radia ... i to ori president.... za nie małą kase która miała indeks predkości do 220km/h ... warto dodać że praktycznie pogoda bez wiatru ... wracam do poprzedniej starej sprawdzonej Sirio ML 145 z dużo większym magnesem i niby tym samym indeksem predkości ... naszczęście obyło się bez rys i jakiś szkód ale niech to będzie przestroga dla innych ... a moja antena to President Missouri ... dziś przepraszam starą sirio która pomimo swojej sporej długosci nigdy sie nie oderwała ... :kox: a co do Insigni to zjechała przy ok 215 i ledwo ledwo wysunołem się o długość auta do przodu ... :kox:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi:

a skad wiecie ze to nie ori?? Jak to rozpoznać??

Tak na szybko licząc to +-400-500 za fele + 600-700 regeneracja + 1400 opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiadasz ,że wiatru nie było....? :decayed:....głowę wystawiałeś za okno ,że opisujesz nam warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz sanochodu ?:polew:

---------- Post dopisany at 07:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:08 ----------

:hi::hi:

a skad wiecie ze to nie ori?? Jak to rozpoznać??

Tak na szybko licząc to +-400-500 za fele + 600-700 regeneracja + 1400 opony

Sprawdź jakie powinna mieć ta felga et i szerokość w orginale....później poproś sprzedającego o te dane...najlepiej fotę z wnętrza felgi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiadasz ,że wiatru nie było....? :decayed:....głowę wystawiałeś za okno ,że opisujesz nam warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz sanochodu ?:polew:

Nie ale nim wsiadłem za kółko to czułem czy wieje czy nie ... :facepalm: Ja nie jestem tak nie czuły jak Ty ... :tongue4: Ty nawet moich hamulców nie czułeś ... :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...