Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

to ja już wiem Patrikos dlaczego w piątek się nie ślizgałeś...patrzyłeś jak to się robi żeby dzisiaj troche pojeździć sam, żeby nikt nie widział :naughty:

Guru, nie ma spamu bo nie ma z kim pisać, każdy chyba driftuje albo wali w dekiel %%% :>

odnośnie CB, ja mam zwykłego alana 101, więc nie ma szału :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze żę nie spamujecie :decayed: do pracy byście się wzięli a nie na forum siedzieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze żę nie spamujecie :decayed: do pracy byście się wzięli a nie na forum siedzieć :decayed:

ja wstałem niedawno i trzeba chatę jeszcze trochę ogarnąć bo zaczynam nie wiedzieć o co tu chodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na to podobne do Bungy ale za to jaka jaaaaaazda :gwizdanie:

Mnie się podobał ten skok w New York z hotelu, niezła jazda :kox: Ale to wysoka szkoła jazdy bo przypuszczam, że można się szybko o budynek roztrzaskać, kierowanie chyba podstawa. Ale dla kogoś szukającego takich wrażeń pomysł skoczenia z hotelu świetny, nic nie trza płacić i takie dzikie to jest :)

Pucek nie piernicz, że słabe wrażenia bo przypuszczam, że ty nawet nigdy na wysokości 50m nie byłeś, a co dopiero mówić o skakaniu. 50m już robi wrażenie :tongue4:

Dla mnie laika to skakanie ze spadochronem ma większą duszę, bo wysoko w powietrzu ma się dużą swobodę, a skakanie na gumie to jakieś takie jałowe. Przynajmniej dla kogoś kto poszukuje takich wrażeń, myślę że szybko mu się to znudzi ta guma i tak jak pisze skydiver bez gumy czuje się wolny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobał ten skok w New York z hotelu, niezła jazda :kox: Ale to wysoka szkoła jazdy bo przypuszczam, że można się szybko o budynek roztrzaskać, kierowanie chyba podstawa. Ale dla kogoś szukającego takich wrażeń pomysł skoczenia z hotelu świetny, nic nie trza płacić i takie dzikie to jest :)

Pucek nie piernicz, że słabe wrażenia bo przypuszczam, że ty nawet nigdy na wysokości 50m nie byłeś, a co dopiero mówić o skakaniu. 50m już robi wrażenie :tongue4:

Dla mnie laika to skakanie ze spadochronem ma większą duszę, bo wysoko w powietrzu ma się dużą swobodę, a skakanie na gumie to jakieś takie jałowe. Przynajmniej dla kogoś kto poszukuje takich wrażeń, myślę że szybko mu się to znudzi ta guma i tak jak pisze skydiver bez gumy czuje się wolny :)

fajnie że jest tu ktoś kto to rozumie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes wystarczy użyć kilku zmysłów oglądając filmik, aby się wczuć w to co może przeżywać skakający. I masz jakieś przybliżenie co się tam w górze może dziać i jakich wrażeń to może dostarczyć :)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 14:23_________________________________________________

ale bez jakiej gumy :polew: :polew: :polew:

Do żucia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

somes wczoraj sie za to zabralem zaczolem przod zakladac,ale okazalo sie ze ktos jak skracal nozki to zabardzo skrocil ;/ o 1 cm za ktorkie i nie da rady zalozyc ;/ ale bede to przerabial narazie mam weiteca wrzuconego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to wyrwal bym nawet wylany amor z audi bo potrzebuje ta nozke :)

zetnij z tych moich :gwizdanie:

spadam Panowie na jakieś szaleństwo zakupowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobry amor zawsze sie przyda :P...

zadzwonie do kumpla mechanika moze bedzie mial jakies amory z Audi,vw,skoda

Gdyby wszystko pasilo to wczoraj przod by byl juz wrzucony a tak to lipa...amor sie klinowal ze stabilizatorem ;/...ale wezme odetne nozke i przedloze ja o 1 cm. zobaczymy wogole jak nisko i jak wysoko sie bedzie dzwigal :P... jak nie odpowiednio to dalej bede przerabial...tylko najgorsze jest to sciaganie i zakladanie :P bo wahacze musze odkrecac ;/ bo mcperson w allroadzie jest na 8 srub a nie tak jak u nas na 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...