Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

..........Pany.............a tak przy okazji...............pamiętacie o wpłacie zaliczki za zimowy.................bo ja narazie to chyba tylko 2 naszych zapłaciło :wink4:

Słyszałem że kolorowi nie muszą bo niebiescy za nich płacą :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:46_________________________________________________

:hi:

a ja w sobotę do pracy :disgust: więc na imprezie podobnie jak Pucek 1xpiwko + jedzonko

Boisz się po prostu że spotka Cię to co poniektórych w zeszły piątek :polew:

Sobotę Sky sobotę :tongue4:

kolorowi tak - różowi płacą :decayed:

A róż to nie kolor :blink: o ty zapamiętam to sobie :disgust: i Pucek też :disgust: i Gregor :disgust: i jeszcze Majki :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pucek, Gregor, Majki, A-rek - przelew poszedł

Guru - TURLAJ DROPSA :tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:52_________________________________________________

quote author=Skydiver link=topic=35760.msg1338177#msg1338177 date=1264107058]

Boisz się po prostu że spotka Cię to co poniektórych w zeszły piątek :polew:

Sobotę Sky sobotę :tongue4:

Zaczeło się w piątek :tongue4:

A właśnie że w sobotę :tongue4: po 00:00 :tongue4:

Tak czy siak załatwiliście się tak że Miron woli iść do roboty :polew:

Kiedy nauczysz się poprawnie cytować :tongue4:

:polew:

  • Odpowiedzi 124,6 tys.
  • Wyświetleń 3,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

..........Pany.............a tak przy okazji...............pamiętacie o wpłacie zaliczki za zimowy.................bo ja narazie to chyba tylko 2 naszych zapłaciło :wink4:

Słyszałem że kolorowi nie muszą bo niebiescy za nich płacą :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:46_________________________________________________

:hi:

a ja w sobotę do pracy :disgust: więc na imprezie podobnie jak Pucek 1xpiwko + jedzonko

Boisz się po prostu że spotka Cię to co poniektórych w zeszły piątek :polew:

Sobotę Sky sobotę :tongue4:

kolorowi tak - różowi płacą :decayed:

A róż to nie kolor :blink: o ty zapamiętam to sobie :disgust: i Pucek też :disgust: i Gregor :disgust: i jeszcze Majki :disgust:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Pucek, Gregor, Majki, A-rek - przelew poszedł

Guru - TURLAJ DROPSA :tongue4:

Dobra tak chcesz grać to wykreślam cię z listy z zimowego :przebiegly:

:polew:

Opublikowano

Kiedy nauczysz się poprawnie cytować :tongue4:

TURLAJ DROPSA :cool1:

Opublikowano

Kiedy nauczysz się poprawnie cytować :tongue4:

TURLAJ DROPSA :cool1:

Poturlam jak się nauczysz :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy nauczysz się poprawnie cytować :tongue4:

TURLAJ DROPSA :cool1:

:hi:

:mysli:

Opublikowano

Sky :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________Wróć do swojego ostatniego cytatu :tongue4:

Opublikowano

wszycy turlają ----- ja też chce :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________

Sky :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________Wróć do swojego ostatniego cytatu :tongue4:

:gwizdanie:

Opublikowano

Sky :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________Wróć do swojego ostatniego cytatu :tongue4:

:gwizdanie:

Ech ty się nic nie nauczysz :tongue4:

Opublikowano

Sky :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________Wróć do swojego ostatniego cytatu :tongue4:

:gwizdanie:

Ech ty się nic nie nauczysz :tongue4:

:embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

co do jutra to lista nam się już raczej nie powiększy :mysli:

Opublikowano

:hi: ponownie :gwizdanie:

Mirek, dzięki za przelewik :decayed:

Opublikowano

co do jutra to lista nam się już raczej nie powiększy :mysli:

Hm.... zawsze jest szansa że jakaś pani z listy zaciąży i już się powiekszy :decayed:

Opublikowano

Sky :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________Wróć do swojego ostatniego cytatu :tongue4:

:gwizdanie:

Ech ty się nic nie nauczysz :tongue4:

:embarrassed:

Nie udawaj :tongue4:

Opublikowano

Czester - pamiętasz, wklejałeś kiedyś taką furke do oblukania - że niby warta uwagi :) taka ładniutka była ( jeszcze ją wtedy z moją B6 porównywaliśmy )

już jest w klubie :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a4_quattro_sline-t113393.0.html;topicseen

:hi:

A nie ja ją wklejałem ? :mysli:

ładna była jakbym dalej jezdził b5 to bym ją brał i rezał dalej :gwizdanie:

Zobaczcie jak gościu profesjonalnie przerobił anglika :polew:

http://moto.allegro.pl/item888968249_toyota_hilux.html

Opublikowano

Pucek :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Sky :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________Wróć do swojego ostatniego cytatu :tongue4:

:gwizdanie:

Ech ty się nic nie nauczysz :tongue4:

:embarrassed:

Nie udawaj :tongue4:

Pofasznie :embarrassed::wink4:

Opublikowano

Kiedy nauczysz się poprawnie cytować :tongue4:

TURLAJ DROPSA :cool1:

Poturlam jak się nauczysz :polew: :polew: :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 22:05_________________________________________________

Sky :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:59_________________________________________________Wróć do swojego ostatniego cytatu :tongue4:

:gwizdanie:

Ech ty się nic nie nauczysz :tongue4:

:wink4:

:embarrassed:

Nie udawaj :tongue4:

Pofasznie :embarrassed:

No widzę :tongue4:

Opublikowano

Pucek :hi:

:sick3:

:>

Opublikowano

Pucek :hi:

:sick3:

:>

A sorki racja zapomniałem :decayed:

To jeszcze raz

Pucek :sick3:

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.