Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Po co mam sie witac jak wszyscy ida spac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Po co mam sie witac jak wszyscy ida spac :tongue4:

Bo teraz się będziesz musiał pożegnać jak pójdziesz spać i znowu 2 posty więcej :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

Miron, z tym przelewem to nieźle pojechałeś :disgust:

do wszystkich zainteresowanych - miałem w piątek/sobotę/niedzielę balować, ale niestety na piątek nie dostanę urlopu, więc udanej zabawy w spiżu i nie tylko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

Miron, z tym przelewem to nieźle pojechałeś :disgust:

do wszystkich zainteresowanych - miałem w piątek/sobotę/niedzielę balować, ale niestety na piątek nie dostanę urlopu, więc udanej zabawy w spiżu i nie tylko :gwizdanie:

że się tak wulgarnie wypowiem - chyba cię jebło... weź urlop na telefon albo cokolwiek :wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wysiadła z taxi to jeszcze jej Pan młody nie widział a juz go przepraszali :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: przynajmniej niezapomni tego kawalerskiego :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:24_________________________________________________nawet sie nie pytam czy Koks odwoził ją swoim "taxi"

:decayed:

:decayed:

Pucek widze sie nie przyznał.......................no to ja Wam napisze :decayed:

Zamówiłem coś na allegro - Pucek z grzeczności mi to odebrał bo sprzedający był z Rybnika - dał mi to na zlocie - ja nie miałem drobnych - więc zrobiłem mu przelew wpisując w tytule " Za loda na trasie Rybnik-Żory" :decayed:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 21:57_________________________________________________a tak przy okazji - bo już wtorek :decayed: co robimy w piątek :naughty:

:hi:

no Mirek pojechałeś na całego :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

po raz kolejny

nie ma to jak zostać obudzonym po 4,5h spania :gwizdanie: dzięki Królu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja w piątek nie dam rady do spiża pójść , mam kurs wspinaczkowy w sobote o 9tej rano i zdało by sie być wyspanym :wallbash:

a w sobote jak dla mnie może być łogień :travolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

po raz kolejny

nie ma to jak zostać obudzonym po 4,5h spania :gwizdanie: dzięki Królu :rolleyes:

at your service :hi:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 11:54_________________________________________________

:hi:

a ja w piątek nie dam rady do spiża pójść , mam kurs wspinaczkowy w sobote o 9tej rano i zdało by sie być wyspanym :wallbash:

a w sobote jak dla mnie może być łogień :travolta:

to ja już nic nie wiem :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już nic nie wiem :wallbash: :wallbash:

no myślałem , że jest plan pójść do spiża :mysli: ale może ja czegoś nie wiem :gwizdanie:

no po prostu w piatek odpadam z imprez jakichkolwiek , a w sobote moge balować :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? bardziej by mi odpowiadała sobota, ale wiem że wtedy leci mocniejsza muza więc dla np. Mirona + Dorota + Kasia nie będzie to zbyt dobre

tak samo Gregory, rano w niedzielę idzie na komunię

co jak co ale ja mogę w ostateczności wpadać w piątek, w takim wypadku odpadasz tylko Ty keżor, więc niech teraz królu wymyśla plan działania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jakbym poszedł w piątek to tak do 1szej max bym został :gwizdanie: a to d*pa nie impreza wtedy :thumbdown:

no ale jak większości nie pasuje sobota to chyba wiadomo kiedy będzie biba :gwizdanie:

mnie sie nic nie stanie jak raz nie pójde ... ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to jedno - czy piątek czy sobota i tak mam zajęcia na następny dzień :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to jedno - czy piątek czy sobota i tak mam zajęcia na następny dzień :gwizdanie:

:gwizdanie:

Keżor, jak się okazuje to nie tylko Tobie bardziej pasuje sobota :wink4:

wydaje mi się że plan będzie dobry :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to jedno - czy piątek czy sobota i tak mam zajęcia na następny dzień :gwizdanie:

:gwizdanie:

Keżor, jak się okazuje to nie tylko Tobie bardziej pasuje sobota :wink4:

wydaje mi się że plan będzie dobry :kox:

a mi, ze zgon będzie dobry :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeehhhh wszystko się pomieszało :disgust:

już sam nie wiem czy coś z tego weekendu będzie

tak co w piątek do 20:00 będzie coś wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...