Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Guru Ty usunąłeś wątek w którym kolega pytał o sprawdzenie auta ?

Tak

kat jak ch***j , nic mu nie umknie :kox:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

wczoraj w SK porcja kiełbasy z Zatora poszła - mam nadzieje że w piątek zjemy drugą część :)

a ile jeszcze tych porcji mamy? :naughty:

jedno opakowanie czyli jakieś 22 kawałki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

:hi: po prawie juz dniu ojca :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 22:04_________________________________________________i do jutra :lazy::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas uciekać :hi:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 00:24_________________________________________________I witam z rana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam paniska dopierodziś oblukałem fotki z zatoru są mega 30 metrowa zjeżdżalnia wyścigi na 1\4 mili rycerzy na swoich rumakach atrakcji co nie miara :good::polew: :polew:

miałem zajechać w sobote do zatoru niestety nie udało sie :wallbash: może innym razem sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam paniska dopierodziś oblukałem fotki z zatoru są mega 30 metrowa zjeżdżalnia wyścigi na 1\4 mili rycerzy na swoich rumakach atrakcji co nie miara :good::polew: :polew:

miałem zajechać w sobote do zatoru niestety nie udało sie :wallbash: może innym razem sie uda

żałuj żałuj bo klimat był jednorazowy... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wątpie w szczególności po fotach to widać dopiero dziś miałem troche czasu żeby na spokojnie foty pooglądać

ciesze sie że impreza wam sie udała i nie ukrywam że jest mi przykro że mnie to ominęło :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :-)))

Nie wiem jak zacząc więc może powiem tak, 2 tygodnie temu byla moja dziewczyna na zlocie audi na Arenie, ponieważ mamy problem z naszym audi a-4 1.9TDI z 1997r. bardzo ciężko odpala gdy jest zimny, dużo mechaników to widziało i każdy mówi co innego. Czy mógłby ktos z was na to rzucić okiem, bo moze ktoś z was też miał taki problem i sie z nim uporał, jeśli tak to prosiłbym o jakieś wskazówki. Też mam problem chyba ze sprzęgłem i będzie one wymieniane, ale przed tym chiałbym mieć 100% pewności ze to sprzegło, z góry dziękuje !!!!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :-)))

Nie wiem jak zacząc więc może powiem tak, 2 tygodnie temu byla moja dziewczyna na zlocie audi na Arenie, ponieważ mamy problem z naszym audi a-4 1.9TDI z 1997r. bardzo ciężko odpala gdy jest zimny, dużo mechaników to widziało i każdy mówi co innego. Czy mógłby ktos z was na to rzucić okiem, bo moze ktoś z was też miał taki problem i sie z nim uporał, jeśli tak to prosiłbym o jakieś wskazówki. Też mam problem chyba ze sprzęgłem i będzie one wymieniane, ale przed tym chiałbym mieć 100% pewności ze to sprzegło, z góry dziękuje !!!!!!!!! :)

mam dla Ciebie cenną wsazkówe - powinna rozwiązać Twoje problemy :)

udaj się do : http://www.autodanecki.pl/[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 12:19_________________________________________________ :hi: wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam ludziska :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 12:23_________________________________________________ciekawe czy w piatek damy radę zrobić grilla :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam ludziska :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 12:23_________________________________________________ciekawe czy w piatek damy radę zrobić grilla :mysli:

że niby MY nie damy ? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ciekawe czy w piątek dacie radę zrobić grilla :gwizdanie:

pewnie nie dacie a to z powodu tak dużego fajnego grilla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie wymiany oleju z wszystkimi filtrami w swojej furce - podaję ceny - możecie porównać z kosztami w Waszych furkach :)

wszystko niemieckiej firmy MANN

f.powietrza 49zł

f.oleju 30zł

f.przeciwpyłkowy 48zł

f.paliwa 142zł

olej Motul specific (7,8l) 380zł

całość = 649,00 + robocizna

wszystko kupowane w najniższych cenach jakie można na naszym terenie dorwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko podobnie, ale olej i filtr paliwa dużo droższy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko podobnie, ale olej i filtr paliwa dużo droższy :wink4:

olej chyba ze względu na to, że jest go 2 x tyle co u mnie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...